Prona te perditesuara 7 ditet e fundit

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

SHITET APARTAMENT 1+1

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET/DURRES.Pallat i ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Me Certifikate Pronesie.

€ 26,176
64m2
SHITET APARTAMENT NE VLORE 2+1

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.Me siperfaqe totale 102 m², Adresa: Vlore, perball Stadiumit Flamurtari .Apartament i ndertuar ne nje zone shume te mire, sipas kushteve bashkekohore, i perfunduar ne vitin 2016. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem.CMIMI 500 EURO/M²

€ 51,000
102m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek zona e Qytetit Studenti

Me aktivitet 15 vjecar dhe klientele te ngritur tek Qyteti Studenti.

€ 236
70m2
Dyqan me qera tek kthesa e kamzes ne Tirane

E pershtatshme per parukeri, qender estetike, apo biznese te vogla pasi ndodhet ne nje zone banimi.

€ 157
30m2
Jepet me qera Ambjent per biznes tek Unaza e Re ne Tirane

Jepet me qera ambjent per biznes! I pershtatshem per dyqan rrobash , tabacco shop ose berber shop. Nje mundesi e arte per tu bere biznesmen te suksesshem me fare pak shpenzim! Adresa: unaza e re, perball karburant kastratit, prane Bar class!

€ 79
12m2
Dyqan me qera ne Tirane perballe Vizion Plus

Zona/Rruga : Don Bosko Jap me qera ambjent biznesi ne rrugen "Don Bosko" , perballe Vizion Plus, afer shkolles Qazim Turdiu 60m2 + 20m2 verande e ndare ne 2 kate me shkalle nga brenda. Ambjenti shikon nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi 30000 lek.

€ 200
60m2
Dyqan me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

E pershtatshme per dyqan.

€ 197
30m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave