Vile

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Super mundesi investimi!! Shitet Vile 3-kateshe ne Vlore

Shitet vilë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë. Vila është e ndërtuar në 3 kate, mund të ndahet në apartamente. Disponon ballkon dhe oborr të bollshëm. Ka një sipërfaqe prej 174 m2 dhe është e pajisur me çertifikatë pronësie. Mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë të qetë të rrethuar nga shumëllojshmëria e bimësisë dhe me pamje të mrekullueshme nga deti. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 Çmimi: 450,000 € i diskutueshëm

€ 450,000
174m2
Super vile 2-kateshe tek Gjiri i Lalzit, Vala Mar

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Vila disponon siperfaqe parcele 433 m2, siperfaqe brendshme 173 m2, siperfaqe verande 56 m2. Organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande plus 2 poste parkimi te hapura. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ? +355686511111 ? realestate@immoalbania.com ? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 240,000
433m2
Shitet vile ne Yrshek

Shitet Vile në Yrshek. Vila është me dy kate, disponon sipërfaqe ndertimi 400 m2 dhe siperfaqe parcele 1000 m² . E organizuar në 4 hyrje, secila prej tyre disponon ambjent ndjenje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 Çmimi: € 180,000

€ 180,000
400m2
Shitet vile 2-kateshe

Shitet Vile në Yrshek. Vila është me dy kate, disponon sipërfaqe ndertimi 400 m2 dhe siperfaqe parcele 1000 m² . E organizuar në 4 hyrje, secila prej tyre disponon ambjent ndjenje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 180,000
400m2
Shitet vile tek Gjiri i Lalzit, San Pietro Rezidence

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit. Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

€ 189,000
477m2
Shitet vile ose dupleks ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes

Shitet vile ose dupleks mundesi zgjedhjeje, ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Vila eshte e organizuar ne nje kat nentoke, katin perdhe dhe nje kat te pare, gjithashtu ofron parking per 2 makina. Ndersa tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon dhe parkimin e garantuar për dy vende. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak. Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën moderne, e cila lidhet rrjedhshëm me natyrën që karakterizon zona përreth Lundrës e Mulletit. Çmimi: € 350.000-500.000 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350,000
400m2
Shitet vile dy-kateshe ne rrugen e Elbasanit

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2. Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina. Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati I trete papafingo. Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes. Çmimi Shitjes: € 890.000 Çmimi Qirase: € 2500/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 890,000
546m2
Jepet me qera vile ne rrugen e Elbasanit

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2. Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina. Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati I trete papafingo. Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes. Çmimi Shitjes: € 890.000 Çmimi Qirase: € 2500/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 2,500
546m2
Vile me qera ne Tirane tek Vilat Gjermane

Jepet me qera vile dy kateshe tek Vilat Gjermane. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 130 metra 2. Ajo ka 7 dhoma te mobiluara dhe nje super oborr te bukur me nje siperfaqe prej 2200 metrash katore.

€ 1,500
260m2
Vile me qera ne Tirane ne rrugen Anton Ashta

Jepet me qera vile 3-kateshe me oborr, e mobiluar prane kompelsit Dinamo.

€ 1,500
400m2
Vile me qera ne Tirane prane Shkolles se Kuqe ne Rrugen Qemal stafa

Shitet ose jepet me qera vile 4 kateshe ne rrugen Qemal Stafa. Vila ka nje siperfaqe te bollshme qe pervec perdorimit per banim mund te perdoret si nje ambjent biznesi per hotel apo per aktivitete te tjera. Nje lloj investimi mjaft i favorshem edhe per afersine qe ka me qendren. Na kontaktoni per cdo interesim!

€ 2,900
400m2
Vile totalisht e rikonstruktuar ne zonen me te qete dhe te sigurte te Tiranes (Rruga e Ambasadave)

Vila perbehet nga 3 dhoma dhe kuzhine ne cdo kat, per te katerta katet te cilat kane secila tualet. Ne cdo kat ju mund te shijoni 135 metra katrore hapsire te rikonstruktuar dhe gjithashtu gjelberimin dhe sigurine qe ofron rruga e Ambasadave. Vila ka ne perberje edhe nje oborr prej 100 metra katrore.

€ 4,000
535m2
SUPER OKAZION SHITET VILE DYKATESHE NE DURRES

SHITET VILE DYKATESHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.Vila ndodhet ne Lagjen 8, Pallati Spitali, Durres. Vile e ndertuar sipas parametrave bashkekohore.

€ 190,000
115m2
Vile 4 kateshe me qera tek zona e vilave prane rruges Mihal Grameno

Jepet me qera vile 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj

€ 1,300
900m2
Vile ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET VILE DYKATESHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Me siperfaqe totale 114.9m², Vila ndodhet ne Lagjen 8, Pallati Spitali, Durres. Vile e ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Shitet me cmim mjaft te favorshem . CMIMI 190.000 EUR

€ 190,000
115m2
Vile ne shitje tek Pishat e Buta

Vila eshte te Pishat e Buta ne Golem ,nje fasht turistik shume afer detit , kompleksi ka 40 vila dhe ruhet me roje 24 ore / dite , gjithe vitin . Vila eshte dy kateshe (rreth 200 m2 sip ndertimi ne dy katet) dhe 415 m2 toke me gjithe oborrin . Vila ne katin e pare ka nje soxhorno te madhe me oxhak funskional dhe guzhine gatimi e ngrenie me vete pervec verandes dhe nje tualeti . Kati i dyte ka tre dhoma gjumi te treja me ballkon goxha te medha si dhe nje tualet te madhe bashke me vaske e shower . Shtepia shitet sic eshte e mobiluar me gjithcka nga luga e gjilpera dhe mobilimi , me konfort te plote jo si shtepi e dyte( plazhi) po si shtepi banimi te hysh neser . Cdo dhome ka kondicioner , eshte instaliuar dhe sistemi i ngrohes- ftohes Po jo pajisja. Cmimi i shitjes eshte okazion , sapo eshte vleresuar dhe ne certifikate ne hipotek vlera eshte 220,000 mije Euro shitet per 185,000 Euro .

€ 185,000
415m2
Vile 4-kateshe ne shitje apo nderrim

Shitet vile 4 Kate me Hipoteke. Kati i 2-te i viles eshte i mobiluar ndersa 3 katet e tjetra jane te paperfunduara. Bejme dhe nderrime me nje apartament 2+1 plus pagese.

€ 180,000
475m2
Vile luksoze ne shitje ne Fier
€ 450,000
980m2
Tek Vilat Amerikane prane Sofres se Ariut jepet me qera VILE (Tirane)

Nese deshironi te jetoni ne nje ambjent, ne ajer te paster ne te cilin ju te keni mundesi te shfrytezon 2 dhoma, kuzhine, ne cdo kat, shkallet e brendshme per te permbushur kushtet e juaja te jeteses atehere kjo eshte mundesia juaj.

€ 393
300m2
Vile me qera ne rrugen e Elbasanit Tirane

Jepet me qera vila ne nje nga rruget kryesore te tiranes,rruga Ali Demi, tek shkolla 1 maji , prane Xhamise Tabakeve.Vila eshte 2 kateshe, ka holl te madh , 2 dhoma gjumi,tualet , ballkon. eshte e arreduar ne menyre bashkohore dhe eshte e re e pabanuar asnje here. vila ka dhe nje vend parkimi. Ideale per nje familje

€ 450
48m2
  • Faqe 1 nga 5
Arkivi i pronave