Apartament 3+1

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet apartament 3+1 tek RrugA Bardhyl

Shitet apartament 3+1 tek rruga Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 të një pallati ekzistues 6-katësh.Ka një sipërfaqe prej 80 m2. Organizimi: 2 ambiente ndenje, ambienti i gatimit 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti është i orentuar nga lindja, gjë që e bën që të jetë i ndriçuar. Disponon hipoteke dhe shitet i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit e bën lehtësisht të aksesueshëm.

€ 70,000
80m2
RRUGA E KOSOVAREVE!! Ne shitje apartament 3+1

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Square21’ me siperfaqe totale 126.6 m2, kati i 6 banim. Organizimi: salloni ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kompleksi Square21 ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Kati -1 i godines ofron sherbime ndersa kati -2 poste parkimi. Persa i perket cilesise se ndertimit vlen per tu permendur: izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim dhe fasade e ventiluar. Vetem 2 min larg kryqezimit te 21 Dhjetorit, 2 min larg pallatit me shigjeta, 7 min larg qendres se qytetit, 15 min larg Liqenit Artificial dhe 30 min larg Aeroportit Nene Tereza. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 Çmimi: € 139.300

€ 262,700
150m2
Apartament 3+1 me Qera

Shtepia eshte Penthouse, ne total ambienti i brendshem eshte 165 m2, jane 3 dhoma gjumi, garderob, ambient per larjen dhe tharrjen e rrobave, 3 banja te cilat jane me dritare, prona ka nje verand 135 m2, e cila eshte e rrethuar e gjitha me lule natyrale. Shtepia gjendet brenda kompleksit Halili tek Rr. E Dibres.

€ 2,500
165m2
3+1+2banjo kodra e diellit .

Jepet me qera te kodra e diellit me pamje nga botaniku.Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi ,ambient gatimi ,ngrenie,2 banjo .Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 6 kate me ashensor,me dy vende parkimi me pamje shume te mire <br/>

€ 393
139m2
3+1+2banjo kodra e diellit .

Jepet me qera te kodra e diellit me pamje nga botaniku.Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi ,ambient gatimi ,ngrenie,2 banjo .Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 6 kate me ashensor,me dy vende parkimi me pamje shume te mire <br/>

€ 393
139m2
Shitet Vilë, tek Rruga e Elbasanit Sauk prane karburant Kastratit.

Informacion mbi pronën: sipërfaqja e truallit 290 m2 sipërfaqja e ndërtimit 165 m2 strukturë 2-katëshe model amerikan me dokumentacion të rregullt hipotekor, peme frutore, oborr, e investuar . Organizimi: kati 1- ambient ndenje, ambient gatimi, 1 tualet, kati 2- salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni. Informacion shtese: pus i cili disponon uje te pijshem, garazhi eshte me porte me pult dhe vila eshte e rrethuar me avlli. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 109

€ 165,000
165m2
Okazion !! Apartament 3+1+2 tek Liqeni Artificial

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane piceri Pavarotit. Ndodhet në katin 4 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 178 m2, orientim lindje dhe pamje fantastike nga liqeni artificial. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ndërtim i ri, ashensor. Me çertificate pronësie, kubaturë e rregullt dhe super i investuar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 950
178m2
Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko.

Informacion mbi apartamentin: sipërfaqja e apartamentit 144.44 m2, kati i 5 banim, orientim perëndim. Organizimi: ambjent ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Cilësime të tjera: ndërtim i ri e cilësor bosh, me ashensor, faze karabina. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 105,412
144m2
Shitet apartament 3+1+2 ne Kashar, prane kolegjit Turgut Ozal.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 120.6 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti perbehet nga salloni dhe ambjenti i gatimit, korridori, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 85,000
120m2
Shitet apartament 3+1 tek Rruga Besim Alla, Misto Mame

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 123.5 m2 . Organizimi: 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 80,300
123m2
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos buze rruges kryesore

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe disponon nje siperfaqe prej 133 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti perbehet nga salloni dhe ambjenti i gatimit, korridori, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Apartamenti ndodhet ne nje pozicjon shume strategjik pasi ndodhet buze rruge kryesore dhe eshte shume i favorshem per klinike dentare, qender estetike, zyra te ndryshme eshte i pershtatshem edhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 113,000
133m2
Shtepi me qera ne zonen e vilave amerikane.

Ofroj shtepi me qera ne zonen e vilave amerikane, Rruga \"Haxhi Bardhi\". Shtepia eshte e mobiluar me mobilje totalisht te reja dhe e pabanuar me pare. Hyrja permban ashensor dhe garazhin per parkim makine.<br/>

€ 500
152m2
shitet apartamen 2+1+dhome shtese.90m2 mundesi per dupleks.35.000euro

shitet apartamen 2+1+dhome shtese.90m2 mundesi per dupleks[/b].35.000euro<br/> Pallat 4 katesh.shitet me mobilim moderrn me celsa ne dore.me hipotek.<br/> Kopshti 4minuta larg me kembe.shkolla 5min larg me kembe. tregu 8min larg me kembe. gjithoneri shume e mire.policia 3min larg.parkim plote dhe ballkoni 40m2 per lulishte.mundesi per ambjent per te lozur femijet.<br/> Apartamenti ndodhet. tek kryqezimi i Policise.<br/> <br/>

€ 35,000
90m2
TE LIQENI I THATE APARTAMENT 3+1 ME QERA

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate, te kompl EdilAl.<br/> Organizohet ne: korridor, 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone.<br/> E sapomobiluar me mobilje te reja dhe bashkekohore.<br/> Kati 3 me ashensor.<br/> Pamje fantastike me orientim Jug-Perendim.<br/> Zone e qete dhe ekskluzive.<br/> Kontakto<br/>

€ 400
117m2
Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 me mobilim bashkohor

Myslym Shyri shume prane Kompleksit Taiwan, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 tualete, ne katin e 5 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament ofron hapsire te bollshme me Siperfaqe 165 m2 dhe komoditet maksimal per familje te medha sepse ka mobilim bashkohor. Apartament eshte i organizuar ne nje Sallon te madh me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket (Samsung, Ariston, Elektrolux), dhoma e gjumit Matrimoniale me hapsire te madhe dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi per femije te arreduara me mobilim komod, 2 tualete (tualeti kryesor me dritare) dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner ne secilin ambjent, tualeti eshte i sapo investuar (Tv Smart do vendoset nga pronari). Cmimi i Apartamentit eshte 800Euro i diskutueshem ne baze te paradhenies. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarket, Palester, Banka, Institucione Shteterore, Shkolla Publike, etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 800
165m2
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 8, 152 m2 800 Euro (Blloku)

Jepet me qera, apartament 3+1, Bllok. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 152 m2 \u2022 Kati i 8 banim \u2022 Pallat i ri . Apartamenti disponon: \u2022ambient ndenjie \u2022ambient gatimi \u20223 dhoma gjumi \u20222 tualete \u2022 2 ballkone. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/> OPP14046<br/> <br/> Cel. : <br/> <br/> <br/>

€ 800
152m2
Apartament 3+1+2 Me Qira Prane 21Dhjetorit

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte 114m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe i mire-investuar, i mobiluar dhe me te gjithe paisjet elektroshtepiake. Zona ku ndodhet ju ofron te gjitha komoditetet per nje jetese komode, me aksesueshmeri ne shkolla, qender shendetesore, biznese etj. Per me shume informacion, kontakto tani!<br/>

€ 500
120m2
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO

Ne Don Bosko ne katin e katert te nje pallat te ri me ashensor japim me qera super apartament 3+1+2+verande!<br/> <br/> Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi+1 dhome garderobe, 2 tualete, korridor dhe verande fantastike me siperfaqe 80 m2.<br/> <br/> Eshte i mobiluar teresisht ne menyre komode dhe me te gjitha elekteoshtepiaket. Eshte i pajisur me kondicioner, jaccuzzi, oxhak funksional, piano, etj.<br/> <br/> Apartamenti eshte ideal per familje dhe vjen me cmim shume te mire, per vetem 400Euro/muaj.<br/>

€ 400
80m2
Garda e Republikes, Shitet Apartament 3+1 ideal per Investim afatgjate.

Garda e Republikes, Shitet Apartament 3+1 ne zonen me te shtrenjte ne Tirane, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzistues dhe 2000 Euro/m2 ne pallat te ri dhe ku cmimi i references eshte me i larti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati Ekzistues me Siperfaqe 107 m2 me Certifikat Pronesie dhe me Strukutre shume te rregullt ku lehtesisht eshte i ndashem ne dy Apartamente 1+1 dhe me nje investim te mire jepen mbi 350 Euro me Qira. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per Qira per arsyen e Faciliteteve te shumta qe ofron si Supermarkete, Farmaci, Restorante, Banka, Shkolla, dhe afersia me Liqenin ku 3 min ne kembe shkon tek Liqeni Artificial dhe 5 min shkon ne bllok. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet bosh. Apartamenti eshte Rivlersuar ne vleren 203 milion lek ose 167 mij euro, ku cmimi i References eshte me i larti ne Tirane me 1 milion e 900 mij lek. <br/>

€ 144,000
107m2
Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 219 m2 2.200 Euro (TEG)

Jepet qera me vile tek kompleksi \"Long Hill \", nje prej komplekseve me te sigurte ne zone. Vila ka strukture 2-kateshe. Banesa ka siperfaqe totale 219 m2, eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi 3 tualete, verande, oborr, 1 post parkimi, 1 magazine. Shtepia mund te mobilohet ne varesi te deshires se klientit. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi i mie ben te mundur qe te jete e ndricuar gjate gjithe dites.Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP11346<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 2,200
219m2
  • Faqe 1 nga 26
Arkivi i pronave