Garzoniere

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere ne shitje ne Tirane ne rrugen Islam Alla
€ 25,065
30m2
Shitet ambient perballe shkolle 9vjecare

Shitet ambient perballe nje shkolle 9vjecare me 2000 nxenes. Ambienti eshte perdorur si gazoniere por dhe si zyre apo biznes. Ndodhet ne katin tokesor te nje ndertese te re. Ka shume drite si godine dhe mund te pershtatet shume mire per banim. Cmimi pak I diskutueshem.

€ 18,000
32m2
Garzoniere ne shitje tek piazza shitet garsoniere 30 metra katrore

Tek piazza shitet garsoniere 30 m², pallat I ri, kati 4, me hipoteke., Me hipoteke.

€ 36,000
30m2
Garzoniere ne shitje prane zones se Zogut te Zi
E shitur
Garzoniere ne shitje ne Tirane ne rrugen Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, kati 3, pa ashensor, me aneks dhe ballkon. Cmimi i diskutueshem.

€ 53,000
47m2
Shitet garzoniere me orientim Jug-Lindje prane gjimnazit Partizani ne Tirane

Shtepia disponon Hipoteke te rregullt.

€ 52,000
52m2
Garzoniere ne shitje ne Durres, brezi i pare prane reres

Tek rrota e kuqe, brezi i pare i pallateve, kati 5, pjeserisht i mobiluar.

€ 25,200
42m2
Garzoniere ne shitje ne Shengjin

Ne plazh, Shengjin, e kompletuar totalisht, kati 1 mbi dyqane. Me hipoteke.

€ 18,000
32m2
Garzoniere me qera ne Tirane pas Ambasades Jugosllave

Pas Ambasades Jugosllave, kati 3-te, me ashensor. Kapaciteti 2 persona. Preferohen persona ne marredhenie pune.

€ 197
40m2
Garzoniere ne shitje ne Kune Shengjin

Ne plazhin e Shengjinit, e kompletuar totalisht, kati 1 mbi dyqane. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 18,000
32m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane pas Kompleksit Xhura ne Porcelan

Mbrpa Kompleksit Xhura ne Porcelan, kati 1, kuzhine me kondrabufe, dhe me elektroshtepiake. Cmimi i diskutueshem.

€ 23,000
35m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Don Bosko

Tek Don Bosko prane vilave private kati i pare, i mobiluar.

E zene
Garzoniere ne shitje ne Tirane prane rruges Besim Alla
€ 19,000
35m2
Garzoniere ne shitje ne Durres prane Hotel Florida

Shitet gasoniere tek plazhi Iliria Durres prane Hotel Florida, kati i 3, me kondicioner . ne nje zone shume te mire dhe ideale per shtepi e vogel pushimi.

€ 14,000
30m2
Garzoniere me qera ne Sarande prane Limanit

Dhoma te vogla: krevat dopio dhe tek,te kompletuara me televizore, kondicioner, frigorifer. Garsonieret:krevat dopio dhe tek, gjithashtu nje krevat portativ, televizore, kondicioner, frigorifer, lavatrice dhe sobe gatimi ne kuzhine dhe gjithcka qe ju duhet per te kalua pushimet ne qytetin e Sarandes. Adresa:Rruga Onhezmi, Sarande (qendra e qytetit)

€ 40
32m2
Garzoniere me qera ne Vlore Orikum
€ 31
40m2
Garzoniere me qera ne Golem Plazh

Kavaje, jap me qera apartamente (dhoma Plazhi Golem) (rruga Viena) Prane stazionit trenit, prane pishave jepen me qera dhoma plazhi te kompletuara .me te gjitha kushtet. WI-FI uje,drita,parkim. vend clodhes,qetesi!

€ 20
45m2
Garzoniere ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart Shkembi i Kavajes
€ 30,000
28m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane prane Kishes Rruga a Paqes

Apartamenti eshte garsoniere me siperfaqe 33.1 meter katror ku nuk eshte perfshire siperfaqja e perbashket (pra shkalla). Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje rezervuar uji 5oo litersh me pompe te vecante. Shkalla eshte e pajisur me ashensor.

€ 28,050
33m2
Garzoniere ne shitje ne Korçë tek Pedonalja prane Turizmit

Prane turizmit tek pedonalja shitet apartament me ashensor. Apartamenti ka kuzhine me kondrabufe, ai ka nje dhome, nje aneks, nje dhome ngrenie-ndenjije dhe nje banjo. Eshte ne katin e 9-te dhe ka dy ballkone . Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem.

€ 30,150
67m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave