Shtepi

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet shtepi 2-kateshe ne Ali Dem

Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Shtëpia ka 2 kate secilin me hyrje më vete dhe ofron mundësi për të ndërtuar edhe një kat tjetër. Kati i parë është i organizuar në 1 ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ndërsa kati i dytë është i organizuar në: 1 ambient ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Shtëpia është e rrethuar me oborr të bollshëm dhe pozicioni i saj bën të mundur ndriçimin gjatë gjithë ditës nga drita e diellit. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet shtëpia është e plotësuar me të gjitha shërbimet e nevojshme si shkolla, qendra shëndetësore, 15 min larg qendrës së Tiranës.

€ 125,000
215m2
GARAZH...OKAZION...Rr. Myslym Shyri...17000Euro

Shitet Garazh me super cmim. <br/> Ne zone shume te preferuar. <br/> Garazhet perreth shiten me 20-25000 euro. <br/> Shitet me cmim Okazion per arsye personale. <br/> Nje post parkimi...<br/>

€ 17,000
0m2
SHITET SHTEPI NE VLORE

SHITET APARTAMENT NE VLORE. NE PALLAT TE RI, E PAJISUR ME ASHENSOR. NE LUNGO MARE ME PAMJE NGA DETI NE VLORE. CMIMI 72 MIJE EURO. CEL CEL WHATSS APP . SHTEPIA ESHTE 72 METRA KATROR.<br/>

€ 72,000
25m2
TE RRUGA KAVAJES 1+1

Apart.1+1 te rruga Edit Durham, Blloku i Ambasadave.<br/> Kati 5, me ashensor<br/> I mobiluar, kondicioner.<br/> Kontakto<br/>

€ 400
68m2
Shitet shtepi bashke me oborr ne Yzberisht ne Tirane

shitet shtepia bashke me obor ne Yzberisht.Shtepia ndodhet prane shkolles "Kongresi i Manastirit" ,Disponon certifikat pronesie te rregullt.Shtepia ka nje oborr qe me e ben me komod jetesen.Eshte e mireorganizuar si shtepipasi ka 2 dhoma,dhome ndenje,aneks,tualet,korridor.Cmimi jepet i diskutueshem

€ 70,000
187m2
Shtepi ne Shitje
€ 130,000
340m2
Shtepi ne Shitje

shitet ndertesa me certefikat pronsie ..+400 m2 toke ........ me hipoteke

€ 45,000
300m2
Shitet shtepi ne Gjilan Kosove
€ 120,000
175m2
Shtepi ne Shitje

Shtëpi e vjetër , pjesërisht e banueshme , gjithashtu perpara ka nje dyqan 80 m dhe te dyja ndodhen buze rruges kryesore dhe nese ju intereson t'i bleni te dyja kushtojne 80000 euro i diskutueshem .

€ 45,000
450m2
Shtepi me qera rruga ura

Rruga Ura, ne nje shtepi private 3+1, bosh.

€ 236
120m2
Shtepi me qera ne Tirane tek Vila Gold

Tek Vila Gold shtepi private 1+1 e kompletuar.

E zene
Shtepi private ne shitje ne rrugen mbreterore Elbasan

Shes shtepi private 101 metra katrore me siperfaqje toke 680m

€ 90,000
680m2
Garzoniere me qera pjeserisht e mobiluar prane KESH

Jepet me qera garzoniere pjeserisht e mobiluar.

E zene
Shtepi private dhe Toke ne shitje ne Rrashbull

Shtepia eshte 2 kateshe, me nje kat nentoke nga njera ane. Siperfaqja e shtepise eshte 160 m2. Ajo eshte e projektuar per shtepi banimi dhe per pjesen e parme per biznes privat. Ka shkalle per katin e trete. Vete shtepia eshte e perbere nga nje sallon, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe 1 korridor. Ajo ka ne pjesen e pasme 800m2 toke ku jane mbjellur edhe 35 rrenje agrume.

€ 110,000
160m2
Shtepi ne shitje ne Tirane ne Babrru

Ne Babrru shitet shtepi private me 500m2 toke, me hipoteke.

€ 36,947
500m2
SHITET duplex ne zonen me te frekuentuar te Tiranes ne Bllok sip 172m2

SHITET duplex ne zonen me te frekuentuar te Tiranes ne Bllok, duplex ka nje sip prej 172m2 bruto dhe 141.1 sip e brendeshme,eshte i projektuar ne dy kate ku ne katin e pare ndodhet nje living room shume i madh, nje kuzhine e madhe dhe nje tualet, ne katin e siperm ndodhen dy dhoma te medha gjumi nje tualet i madh ballkoni .... duplex shitet totalisht i mobiluar duplex ndodhet ne katin e 5dhe te gjashte te nje pallati te ri i vogel dhe pa ashensor. prona disponon certifikate pronesie, cmimi 185,000 euro i diskutueshem .

€ 185,000
172m2
Shitet shtepi private bashke me Truall ne fasade rruge ne Shijak

Shtepia eshte 4+1 me nje siperfaqe prej 150 metra katrore. Trualli ne total eshte 400 metra katrore (bashke me shtepine). Eshte e pershtatshme edhe per 2 apo 3 kate ndertim. Eshte e pershtatshme edhe per biznes pasi eshte ne fasade rruge

€ 50,000
400m2
Shtepi bashke me Truall ne shitje ne Durres Lagjia 15 (cmimi i diskutueshem)

Shitet shtepi bashke me truall prane rruges Kryesore Ohri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 120 metra katrore, me themele per 5 kate, trualli 1000 metra katrore. Te na kontaktojne personat e interesuar. E pershtatshme per te ndertuar edhe pallat.

€ 105,000
1000m2
Casa in vendita in Picciano, Italy

Vendo casa con giardino completamente ristrutturata e ammobiliata con vista panoramica a Picciano. Edifico di 2 piani è stato completamente ristrutturato in 2012, design è stato svilupato per conservare tutte le particolarita della casa. Giardino è ben curato con alberi fruttiferi. La casa cosi composta: Piano terra. Camera da letto, bagno, studio. Primo piano. Ingresso, sala da pranzo con camino e acesso alla terazza con vista panoramica stupenda, cucina, bagno, ripostiglio. Tutto aredato con stile, termoautonomo. Parcheggio. Superficie della casa 80 m.q. Giardino 200 m.q.

€ 130,000
80m2
Shtepi ne shitje prane shkolles lasgush poradeci

Prane shkolles Lasgush Poradeci, shtepi private 2 kateshe. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 65,000
140m2
  • Faqe 1 nga 3
Arkivi i pronave