Apartament 4+1

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament me qera ne zonen e Bllokut

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut buze rruge kryesore. Informacion mbi apartamentin: ndërtim ekzistues kati 3 banim, sipërfaqja e apartamentit 90 m2. Organizimi: 4 dhoma, 2 ambiente gatimi, 2 tualete, i investuar me sistem ngrohje me gaz, kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim shum te mire. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 600
90m2
Shitet apartament 4+1 tek Rruga Thoma Koxha, Misto Mame.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 120 m2 . Organizimi: 1 sallon, 4 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, tualeti dhe ballkoni. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 74,400
120m2
Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK Kati 1, 300 m2 (Rruga Riza Cerova prane Medresese)

\ud83c\udfe1Jepet me qira Vile 3 Kate, 4+2+2bllk<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 1500 Euro/muaj<br/> \ud83d\udccc Rruga Riza Cerova prane Medresese<br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4 kateshe<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe 300 m2+100 m2oborr<br/> \ud83d\udecf4 Dhoma<br/> \ud83d\udecb2 Sallon<br/> \ud83c\udf7d2 Kuzhina<br/> \u25ab\ufe0f3 Tualete<br/> \ud83d\udd39Koridor<br/> \ud83d\udd382 Ballkone<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 soxhorno dhe 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi ,koridor, 3 tualet, lavanderi ,garderobe,2 ballkone.<br/> <br/> Ofrohet i arreduar totalisht me kondicioner ne cdo ambjent + dy vende parkimi .<br/>

€ 1,500
300m2
Qera, Vile 3 kateshe Rruga "Riza Cerova" prane Medreses, Trirane.

Qera, Vile 3 kateshe Rruga \"Riza Cerova\" prane Medreses, Trirane.<br/> Vila disponon: 2 Ambjent gatimi, 2 Ambjent Ndenje, 4 Dhoma gjumi , 3 Tualete, Garderobe, Lavanderi, 2 Ballkone, Vila eshte e investuar, I mobiluar, Me sistem kondicionimi, I pozicionuar ne nje zone te aksesueshme dhe e preferuar per banim.<br/> <br/> Sip: 300 m2<br/> Kate 3<br/> Cmimi: 1500 Euro<br/> <br/> Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.<br/> Adresa e agjensise: Pas UET<br/> E-mail: kompas1al@gmail.com<br/> Cel: <br/>

€ 1,500
300m2
APARTAMENT 4+1 PER QERA TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI

Jepet me qera apartament 4+1 ( 3 dhoma gjumi + 1 dhome studio ) .<br/> Siperfaqja eshte 140m2 . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon pritjeje , kuzhine , dy tualete , dy ballkone , tre dhoma gjumi dhe nje dhome studio . <br/> Apartamenti ndodhet ne bulevardin Bajram Curri ne katin e 8 . <br/> Cmimi i qerase : 700Euro<br/>

€ 700
140m2
Vile me Qira te Rezidenca White House

Vila ndodhet tek Rezidenca White House, ne TEG. Informacion mbi Vilen: \u2022 Ndertim 3 Katesh \u2022 338 m2 ndertim \u2022 Kati 0 eshte podrum dhe diponon: 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 depo.\u2022 Kati i 1 perbehet nga: salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe 1 tualet.\u2022 Kati i 2 disponon sallonin e ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.\u2022 Kati i 3 papafingo disponon dhomen e gjumit, tualetin dhe Veranden\u2022 Punime Fantastike \u2022 Kubeture te rregullt \u2022 Lulishte \u2022Vend Parkimi \u2022 Mundesi mobilimi per kontrata afatgjata Per ta vizituar na konataktoni <br/>

€ 2,300
338m2
Tirane, shes apartament Dublex Kati 11, 105 m2 131.000 Euro Don Bosko

Duplexi eshte i pozicionuar ne Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i Ri \u2022 Kati i 11 dhe i 12 \u2022 Siperfaqa e apartamentit 105.5 m2 \u2022 Verande 96 m2. Organizimi: \u2022 Salloni \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022 I investuar \u2022 Sistem kondicionimi \u2022 Ndricim Natyral \u2022 Sistem Chiller \u2022 Me hipoteke. Per ta vizituar na kontaktoni<br/> <br/> Cel. : +<br/>

€ 131,000
105m2
JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1 TEK KOMUNA E PARISIT!

Ne Komunen e Parisit Jepet me Qira Apartament per banim. Ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe 202 m2 organizohet ne ambjent ndenje & gatimi, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone. Lokacioni, facilitetet e zones dhe mundesia per post parkimi e ben kete apartament te pershtatshem per jetese komode...<br/>

€ 600
102m2
Ultra Apt i Ri 4+1+4WC (230 m2) me Super Pamje (Kristal Center) | GARAZH Privat | Ashensor me Cip

Apt. GJIGAND 4+1+4WC tek Kristal Center , I RI | SUPER pamje | Ashensor me Cip | Garazhd Personal | Kondicioner ne cdo Dhome | Ballkon dhe Korridor me Hapesire te Bollshme dhe te Shfrytezueshme | I Kompletuar dhe i Mobiluar ne menyre cilesore | | Dritare dopio xham + Grila | Shtruar me Pllake Cilesore | Lyer me Bojera Cilesore | Instalime elektrike dhe Hidraulike cilesore | Ndricim te larte Natyral gjithe kohes | Zone e Qete | Facilitetet afer <br/> <br/> Q1323<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> - 4 dhoma gjumi <br/> - Soxhoron + Kuzhine <br/> - 4 tualet<br/> - 1 korridor <br/> - 1 Ballkon <br/> <br/> Karakteristika:<br/> <br/> Apartament me SUPER Pamje & GJIGAND<br/> - 4+1 <br/> - Kati 5<br/> - Pallat i Ri <br/> - Hapesire Gjigande 230 M2 <br/> - Me super ndricim gjate gjithe kohes<br/> - Qetesi absolute <br/> - I Kompletuar<br/> - Me dritare dopio xham + Grila <br/> - Orientimi : NGA TE GJITHA ANET<br/> - CDO dhome me KONDICIONER<br/> - Kendi i Ri <br/> - E sapo Lyer<br/> - PARKIM / GARAZHD PERSONAL<br/> - Me Ashensor Me CIP <br/> - Pamje Mbi Tiranen<br/> <br/> SOXHORNO:<br/> <br/> - Me kend Te Ri <br/> - Me super ndricim<br/> - Dritare dopio xham + Grila <br/> - Me dalje ne Ballkon<br/> - Shtruar me Pllaka cilesore<br/> - Lyer me bojera cilesore<br/> - Me Kondicioner<br/> <br/> KUZHINA:<br/> <br/> - Me kondrabufe + aspirator + furre + frigorifer <br/> - Me tavolin + 8 karrike <br/> - Me Ndricim te Mire <br/> - Me dalje ne Ballkon <br/> <br/> DHOMA GJUMIT 1:<br/> <br/> - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat<br/> - Me ndrcim te mire<br/> - Me dritare dopio xham + Grila<br/> - Me Tv plazem <br/> - Me Banjo Personale <br/> - Shtruar me Pllak Cilesore<br/> <br/> DHOMA GJUMIT 2:<br/> <br/> - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat<br/> - Me ndrcim te mire<br/> - Me dritare dopio xham + Grila<br/> - Me Tv plazem <br/> - Me Banjo Personale <br/> - Shtruar me pllak Cilesore<br/> <br/> DHOMA GJUMIT 3:<br/> <br/> - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat<br/> - Me ndrcim te mire<br/> - Me dritare dopio xham + Grila<br/> - Me Tv plazem <br/> - Me Banjo Personale <br/> - Shtruar me Pllake Cilesore<br/> <br/> DHOMA GJUMIT 4:<br/> <br/> - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat<br/> - Me ndrcim te mire<br/> - Me dritare dopio xham + Grila<br/> - Me Tv plazem <br/> - Me Banjo Personale<br/> - Shtruar me Pllak cilesore<br/> <br/> 4 TUALETE:<br/> <br/> - Me Hidrosanitare cilesore <br/> - Me dush<br/> - Me aspirator<br/> <br/> 1 KORRIDOR GJIGAND<br/> <br/> 1 BALLKON GJIGAND me hapesire te shfrytezueshme<br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Intalime Hidraulike Cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me transport publik<br/> <br/> Cmimi: 500 Euro<br/> <br/> *Paradhenie, Garanci me Pronarin : 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel. ose Whatsapp :<br/>

€ 500
230m2
shitet super vile ne gjiri Llezit

Shitet Vile-Dublex, , me siperfaqe trualli 400 m2 ( siperfaqe e brendshme 154 m2 ) ne Kompleksin Lura, Gjiri i Lalzit. Vila organizohet ne: Kati 1: 1 sallon, Kuzhine, 1 dhome gjumi, depo, 1 tualet dhe verande. Kati 2: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ambienti eshte totalish i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i arreduar deri ne detajin me te vogel. Vila ka kopesht te gjelberuar dhe ofron nje qetesi maksimale , relaks dhe komoditet. Kopleksi i ndertuar ne forme rezidenciale ndodhet shume prane plazhit,per me shume informacion kontaktoni.<br/>

€ 270,000
400m2
Shitet Vile brenda Unazes

Shitet Vila brenda Unazes se vogel te Tiranes. Vila eshte 2 kateshe dhe shume e investuar, 350 m2 dhe 100 m2 garazh i cili per vec parkimit te makines perdoret dhe per magazinim. Vila eshte e investuar me termo izolim 10 cm, e shtruar me parket, dritare plastike dopio xham.<br/> <br/> Per nje vizite ne prone mos hezioni te kontaktoni.<br/>

€ 400,000
350m2
Papafingo per shitje tek Kopeshti Botanik

Papafingo me siperfaqe 371 m2 per shitje tek Kopeshti Botanik. Papafingo eshte e vendosur ne nje kompleks rezidencial te ri ne kete zone, i cili eshte i vendosur ne nje zone te paster, te qete dhe me nje pamje 360 grade nga Liqeni Artificial i Tiranes. Kompleksi eshte i mireorganizuar dhe mireadministruar si edhe eshte i monitoruar me sistem kamerash dhe roje 24 ore. Hyrja eshte e vendosur ne katin e 5 dhe ka kubature te rregullt dhe te bollshme. Papafingo organizohet ne :<br/> - sallon ndenjie + kuzhine e aneksuar<br/> - 4 dhoma gjumi<br/> - garderobe<br/> - 3 tualete<br/> - dhome larje/tharje<br/> - verande me siperfaqe 160 m2.<br/> Cmimi eshte i diskutueshem.<br/>

€ 370,000
371m2
Prane Selvise, Shitet Apartament 4+1+2, Ideal Per Investim !

Prane Selvise Shitet Apartament 4+1+2. Apartamenti aktualisht eshte i ndare ne dy apartamente 2+1 dhe 1+1, ideal per investim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane qendres dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka kubature shume te mire rreth 3.5m i larte, gjithashtu edhe orientimi Veri-Lindje mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: ne hyrjen 2+1 kemi sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi njera me daljen ne ballkon, 1 tualet dhe nje ballkon, hyrja 1+1 organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, Hyrjet jane ne nje certifikate pronesie dhe nuk shiten te vecuara. <br/>

€ 120,000
119m2
Tirane, shes apartament Dublex Kati 11, 105 m2 131.000 Euro (Don Bosk

Duplexi eshte i pozicionuar ne Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i Ri \u2022 Kati i 11 dhe i 12 \u2022 Siperfaqa e apartamentit 105.5 m2 \u2022 Verande 96 m2. Organizimi: \u2022 Salloni \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022 I investuar \u2022 Sistem kondicionimi \u2022 Ndricim Natyral \u2022 Sistem Chiller \u2022 Me hipoteke. Per ta vizituar na kontaktoni<br/> <br/> Cel. : +<br/>

€ 131,000
105m2
JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE TE KOMUNA E PARISIT

Jepet me qira kati i nje vile te Komuna e Parisit e sapo mobiluar ne menyre luksoze dhe e pabanuar me pare.<br/> Ka nje siperfaqe prej 200m2 e organizuar ne nje sallon te madh ndenje dhe ambjent gatimi i vecuar,ne kater dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.<br/> Per nje vizite ne prone me kontaktoni!<br/>

€ 900
200m2
Jepet vile luksoze me qera prane Ambasades USA

Jepet vile luksoze me qera prane Ambasades USA<br/> Per me shume info, klikoi ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/vile-luksoze-me-qera/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/vile-luksoze-me-qera/</a><br/>

€ 2,000
305m2
Jepet me qira apartament 4+1+2 tualete . 135 m2 : Adresa : Pazari Ri .

Jepet me qira super apartament 4+1+2 tualete .<br/> 135 m2 . <br/> apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor .<br/> adresa ruga tefta tashko . pazari ri <br/> cmimi 600 euro perfshire 15 % ne cmim .<br/>

€ 600
135m2
Tirane, shes Vile 4+1+BLK Kati 2, 220 m2 200.000 Euro (Kamez) Pro13076

Shitet Vile ne Kamez, tek Bulevardi Blu. Informacion mbi pronen: \u2022 Siperfaqja e truallit : 400 m2 \u2022 Siperfaqja e ndertimit: 220 m2 \u2022 Strukture 2-kateshe \u2022 Me dokumentacion te rregullt hipotekor Organizimi: Kati i 1: Ambient ndenjie, Ambient gatimi, 2 Dhoma gjumi, Tualet, Ballkon \u2022 Kati i 2, I mobiluar me arkitekt: Ambient ndenjie, Ambient gatimi, 2 Dhoma gjumi, Tualet, Ballkon \u2022 Disponon: Parking per 3 makina . Cilesime te tjera: \u2022 Sistem kapot \u2022 Kaldaje me gaz \u2022 Tavan i varur me spote ndricimi \u2022 Me parket \u2022 Porte automatike \u2022 Verande \u2022 E mobiluar \u2022 E investuar. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> Pro13076<br/> <br/> Cel. : +<br/>

€ 200,000
220m2
Qera,ID 251154,Vile,Rr Sabaudin Grabani,Cmimi 500 Euro.

Ne rrugen Sabaudin Grabani,afer me kolegjin Turgut Oazal jepet me qera Vile trekateshe,me sip 300 m2,organizohet kati i pare bodrum me dy poste parkimi me Depo dhe Tualet.Kati I dyte organizohet koridor + sallon + kuzhine ne vete + tualet ,me shkalle druri.Kati I trete ,koridor 3 dhoma gjumi dhe tualet.<br/>

€ 500
300m2
Tirane, shes Vile 3-Katshe 400 m2 450.000 Euro (Liqeni Artificial)

Vila eshte e pozicionuar te Liqeni Artificial. Informacion mbi vilen: \u2022\t3-kateshe \u2022\tSiperfaqja e viles: 400 m2 \u2022\tSiperfaqja e truallit : 285 m2 \u2022\tSiperfaqja e garazhdit : 135 m2 \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Vila disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022\tKuzhina \u2022\t4 dhoma gjumi \u2022\t4 Tualete \u2022\tVeranda rreth e rrotull \u2022\tGarderobe \u2022\tLavanderi \u2022\t2 rruge hyrje-dalje \u2022\tKomplet e izoluar \u2022\tE survejuar me sistem kamerash \u2022\tGjenerator \u2022\tSistem ngrohje dhe ftohje ne te gjithe vilen \u2022\tSistem polisterol \u2022\tOborr i madh \u2022 Hyrja per ne vile dhe hapja e dyerve eshte me telekomande \u2022\tParkim \u2022\tMundesi oxhaku \u2022\tZona me e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 450,000
399m2
  • Faqe 1 nga 3
Arkivi i pronave