Pronat e fundit premium - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Hotel Hilton!

Jepet me qira zyre fantastike tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 5 te nje pallati te ri shume cilesor, 8 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar ne Bulevardin Gjergj Fishta, me siperfaqe 97 m2 dhe orientim Veri. Ne ambient eshte cdo gje e investuar mire dhe me materiale cilesore. Ambienti organizohet ne: sallon me siperfaqe te konsiderueshme dhe me dalje ne ballkon, 2 ambiente te tjera, dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe shume strategjike per biznes pasi eshte shume e lehte per tu aksesuar, dhe ka akses si per ne hyrje dhe per te dale nga qyteti pasi ndodhet shume prane unazes madhe dhe unazes se vogel.<br/>

€ 700
97m2
Qera,Ambjent,Unaza E Re(future13248)

Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne Unazen e Re,ne rrugen \"Teodor Keko\".Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 0\u2022 Siperfaqja: 55 m2 \u2022 I mobiluar \u2022 1 tualet \u2022 I pershtatshem per zyra . Per ta vizituar na kontaktoni.<br/>

€ 580
55m2
Luxury apartment for Rent, near the center of Tirana........

If you want quality and comfort on your staying to this great city, then this <a href=\"/4/apartment-in-Tirane/\">apartment</a> is ideal for you. In one of the most favourite areas of the city, the <a href=\"/4/apartment-in-Tirane/\">apartment</a> is perfect for a family living together. The <a href=\"/4/apartment-in-Tirane/\">apartment</a> has many eye-catching features. The living room contains a comfortable sofa, A/C a flat screen TV and a dining table with seating for four guests. The kitchen is modern. The bedroom consist of one large double bed. All have plenty of closet space. The bathroom has been completely re-designed. It is fitted out with a toilet and a spacious shower.For quality and comfort, this is the spot for you in Tirana.<br/> And yes, the view is breathtaking. <br/>

€ 450
100m2
Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Elbasanit(ID 4111120 )

Property ID : 4111120<br/> <br/> Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 87 m2, me Hipoteke, kati 4 me ashensor, kondicioner, i mobiluar, tualet, ballkon, e gjithe shtepia e shtruar me parket, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orjentim me diellin.<br/> <br/> Shitet 109000 euro<br/>

€ 109,000
87m2
Apartamente 2+1 ne shitje ne Rrugen e Kavajes , Property ID : 4121283

Property ID : 4121283<br/> <br/> Rruga e Kavajes ,pjese e kompleksit me te ri te ndertuar ne Tirane, Square 21, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 126 m2 nga te cilat (16 m2 te perbashketa ) me kontrate porosie , kati 4 me ashensor ,2 tualete , ballkon, orientimi Lindje \u2013 Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,<br/> <br/> Jepet 1200 euro m2 i diskutueshem .<br/>

€ 132,000
126m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Komunen e Parisit (ID 4131066 )

Property ID : 4131066<br/> <br/> Komuna Parisit,prane Kristal Center, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, siperfaqe 160 m2 (152 siperfaqe brendeshme) me Kontrat Porosie, kati 7 i banimit me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, orientimi Lindje \u2013 Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat.<br/> <br/> Shitet 155000 euro i diskutushem<br/>

€ 155,000
160m2
Apartamente 1+1 ne shitje Qender afer Piaces ne Tirane (ID 4119039)

Property ID : 4119039<br/> <br/> Qender, Rr. Sulejman Pasha, afer Piazza, shitet Apartament 1+1 , siperfaqe 53 m2, me Hipoteke, kati 1, tualet me dritare, korridor, ballkon, kuzhine gatimi, pjeserisht i mobiluar.<br/> <br/> Shitet 59,000 Euro<br/>

€ 59,000
54m2
Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen plazhit ne rrugen Pavarsia ne Durres (ID4111117 )

Property ID : 4111117<br/> <br/> Ne durres, ne zonen e plazhit, shitet apartament 1+1, kati i 8, ashensor, me siperfaqe 77.5 m2, me hipotek, bosh me kbufe, tualet, ballkon me pamje nga deti.<br/> <br/> Shitet 67.000 euro<br/>

€ 67,000
77m2
Apartamente 1+1 ne shitje Rruga e Kavajes (ID 4111120 )

Property ID : 4111120<br/> <br/> Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, shitet apartament 1+1 (2+1) ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe totale 98.38 m2 ( 88.6 m2) me Hipoteke, kati i 4 me ashensor, koridor, tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientim me diell. Apartamenti mund te adoptohet edhe ne 2+1.<br/> <br/> Cmimi i shitjes 115000 euro.<br/>

€ 115,000
98m2
Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Liqenit te Tiranes (ID 4121260 )

Property ID :4121260<br/> <br/> Liqeni i Tiranes, Rruga Peti, prane Supermarket Conad, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe e brendshme 71 m2 + ballkoni 16 m2, siperfaqe totale 98.7 m2, me Hipoteke, kati i 2 me ashensore, tualet, ballkon, orientim me diell.<br/> <br/> Cmimi i shitjes 98000 euro, i diskutueshem.<br/>

€ 98,000
99m2
Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga Faik Kulla

Pranohen vetem cifte.<br/> Jepet apartament 2+1, me siperfaqe 97m 2. Apartamenti eshte i ri , i mobiluar dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Pagesa mujore 20.000 leke te reja .<br/> Drita+uje paguhen nga qeramarresi.<br/> Adresa: rruga Faik Kulla, degezim i rruges Myslym Keta, stacione autobusi nga rruga Ura.<br/>

€ 157
97m2
Apartament me Qera 1+1 66m2 tek Casa Italia

Jepet Apartament me Qera 1+1 , 66m2 , kati 4, pallat i rime ashensor administrim.<br/> Jepet mobiluar. <br/> Vendodhja : Casa Italia.<br/> Cmimi : 250 mij /lek ne muaj.<br/> Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate.<br/> Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :<br/> Cel & WhatsApp & Viber<br/>

€ 197
66m2
Jepet apartament 2+1 me qera tek Rruga Faik Kulla, rruga URA

Pranohen vetem cifte.<br/> Jepet apartament 2+1, me siperfaqe 97m 2. Apartamenti eshte i ri , i mobiluar dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Pagesa mujore 20.000 leke te reja .<br/> Drita+uje paguhen nga qeramarresi.<br/> Adresa: rruga Faik Kulla, degezim i rruges Myslym Keta, stacione autobusi nga rruga Ura.<br/>

€ 157
97m2
Aparatament me Qera 2+1 93m2 tek rruga Stavri Themeli prane Qendres Globe

\ud83c\udfe1Jepet me qera apartament 2+1+2+Bllk<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 25.000 leke/muaj<br/> \ud83d\udcccRr. Stavri Themeli pas qendres Globe<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallati te ri<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:942<br/> \ud83d\udecf 2 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 2 tualete<br/> \ud83d\udd392 ballkone<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete njeri brenda dhomes se gjumit me dritare<br/> \u2022Preferohen familjare.<br/> Te interesuarit te me kontaktojne ne Cel&Whats App.<br/>

€ 197
93m2
Jepet hyrje me qera tek shkolla Kushtrimi materniteti i ri

Jepet hyrje 1+1 me qera + 10 m2 paradhome. <br/> Ndodhet ne katin e pare eshte e mobiluar.<br/> Adresa: perball shkolles Kushtrimi ne krah te maternitetit te ri. <br/> Cmimi 15.000 leke te reja<br/>

€ 118
57m2
Dyqan Me Qira Tek Garda e Republikes ne Tirane

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambjenti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mund te perdoret per aktivetet te ndryshme biznesi, si dyqan rrobash, klinika te ndryshme mjeksore , zyra biznesi etj. Ambjenti ka fasade xhami me teper se 40m2 cka ndihmon ne ekspozimin e biznesit tuaj. Ndodhet ne rrugen Lidhja E Prizrenit. Cmimi eshte 1300 euro perfshire dhe taksat.<br/>

€ 1,100
160m2
Apartamente 2+1 me qera ne zonen Bllok prane LSI ne Tirane (ID 4221667)

Property ID : 4221667<br/> <br/> Bllok, prane LSI, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 110 m2, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, 2 ballkon, orientim me diell,<br/> <br/> Jepet me qera 550 euro<br/>

€ 550
110m2
Apartamente 2+1 me qera tek Zogu i Zi (ID 4229135 )

Property ID : 4229135<br/> <br/> Zogu i Zi, prane Karburant Gazhelit, jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar, siperfaqe 90 m2, kati 5 i banimit jo i fundit, kondicioner,tualet, ballkon, orientim me diell.<br/> <br/> Jepet me qera 40000 leke i diskutushem<br/>

€ 314
90m2
Apartamente 1+1 me qera tek Myslym Shyri (ID 4219135)

Property ID : 4219135<br/> <br/> Myslym Shyri nga fillim prane Rio bar, jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 60 m2, kati 2 , kondicioner,tualet, ballkon, orientim me diell, i rikonstruktuar totalisht.<br/> <br/> <br/> <br/> Jepet me qera 300 euro<br/>

€ 300
60m2
Ne Rrugen E Kavajes Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne rrugen e Kavajes , ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. Apartamenti eshte i investuar teper mire dhe ka mobilim bashkekohor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi martimoniale me dalje ne nje ballkon te madh, sallon i ndenjes + kuzhina me dritare te medha te cilat bejne te mundur interferimin e plote te rrezeve te diellit, korridor dhe tualet. Apartamenti eshte rikonstruktuar se fundmi, ka parket gjerman, kondicioner me chiller. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me me gjalleri ne tirane si dhe me me shume lehtesira dhe sherbime.<br/>

€ 350
65m2
  • Faqe 2 nga 166
Arkivi i pronave