Pronat e fundit premium - Faqe 14

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Prane Gjykates Se Shkalles I Jepet Zyre 40 m2 Me Qira!

Prane Gjykates se Shkalles I jepet zyre 49 m2 me qira. Zyra eshte e ndare ne 2 ambiente, tualeti eshte jashte ambientit te zyres. Eshte e pajisur me kondicionere. Zyra mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme si noteri, zyre avokatie, zyre konsulence finaciare, IT etj per shkak te locationit te favorshem qe ka<br/>

€ 230
40m2
Tirane, jepet me qera ambjent Kati 2,150 m2 1.200 Euro (Tek Presidenca)

Jepet me qera ambient biznesi bosh,pallat i ri tek Presidenca,perbehet 3+1+2 banjo + 2 ballkone, <br/> <br/> siperfaqe totale 150 m2,kati 2.<br/> <br/> Eshte I pershtatshem per zyra, fondacione ose call center. <br/> <br/> Preferohet qira afatgjate.<br/> <br/> Cmimi 1200 Euro/muaj. <br/>

€ 1,200
150m2
Jepet Dyqan me Qera sip 30 m2 (Rr. Durresit)

DYQAN PER QERA. RRUGA E DURRESIT<br/> Dyqani ka siperfaqe 30m2+ 1 tualet.<br/> Ndodhet ne katin 0.<br/> Eshte ne gjendje mjaft te mire pune<br/> <br/> Cmimi : 200 Leke te reja<br/> <br/> Elite Albania Capital <br/>

€ 157
30m2
BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK STADIUMI "QEMAL STAFA"

Jepet me qira bar i kompletuar prane stadiumit \"Qemal Stafa\".Lokali eshte krejtesisht i kompletuar dhe i arreduar ne menyre moderne dhe organizohet nga 100m2 ambient i brendshem dhe 35m2 verande.Cmimi eshte i diskutueshem.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni! <br/>

€ 1,000
1m2
JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE "GENIUS" TEK RRUGA E ELBASANIT !

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. Ka funksionuar si biznes bar kafe por mund te sherbeje per te zhvilluar cdo aktivitet tregtar ose biznes te mundshem pasi zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe nje mundesi e shkelqyer per investim . Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion kontaktoni !<br/> <br/> <br/>

€ 4,300
338m2
Ambient komercial per qira

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, Komuna e Parisit. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate me siperfaqje 146 m2, dhe siperfaqje verande 155 m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, zyra, dyqan, lokal.. etj. Per me shume informacion ju ftojm ta vizitoni nga afer.<br/>

€ 2,000
155m2
Vile per qira ne Don Bosko

Vila eshte e ndare ne dy hyrje. Hyrja ne te majte eshte 3 kate, kati i pare ka nje holl, 1 dhome, 1 kuzhine te kompletuar me dhome ndenje, nje tualet, nje verande. Kati i dyte ka nje holl, 3 dhoma, 1 parabanje + banje, 3 ballkone. Kati i trete ka nje holl, 3 dhoma, nje parabanje + nje tualet me vaske, 3 ballkone, 1 verande.<br/> Hyrja tjeter eshte me dy kate. Kati i pare ka nje kuzhine te kompletuar dhe dhome ndenje, nje dhome, nje tualet, nje verande. Kati i dyte ka dy dhoma, nje tualet, nje ballkon.<br/> Ka 3 poste parkimi edhe nje oborr te gjelberuar para viles.<br/> <br/> Per nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni<br/> <br/>

€ 1,000
388m2
Super 1+1 (83 m2) ne 21 Dhjetor (KompleksI Kontakt) - Mobilim Cilesor dhe Dysheme me Parket

Me Qera Super Apt 1 + 1 (83 m2) ne 21 Dhjetor (Prane Kompleksit Kontakt) Pjese e Nje Pallati te Ri me Ashensor dhe Sistem Kapot | Mobilim i Ri dhe Cilesor me Kend te Ri | Dyshemeja Shtruar me Parket | Kuzhina Komplet e Re | Dritare Dopio Xham + Grila + Fasada Xhami - Izolim Akustik | Ndricim Natyral Perfekt | Perde te Reja | Ballkon i Bolleshem me Pamje Paronamike | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura dhe Cilesore | Instalimet te Gjitha Gati <br/> <br/> Q1506<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 1 Soxhorno <br/> - 1 Kuzhine<br/> - 1 Dhome gjumi<br/> - 1 tualet<br/> - 1 korridor <br/> - 1 Ballkon <br/> <br/> Karakteristika:<br/> <br/> - SUPER Apartament 1+1 - Ne 21sh - Prane kontaktit<br/> - 83 m2 <br/> - Me SUPER ndricim gjate gjithe kohes <br/> - I mobiluar + Kend me porosi <br/> - Me Kuzhine te re <br/> - Me dritare dopio xham<br/> - Pallati 2017 - Me sistem KAPOD <br/> - Me PARKET cilesore<br/> - Prane Pallatit Lulishte /shetitore per femijet <br/> <br/> SOXHORON:<br/> <br/> - Me set kolltukesh te ri<br/> - Me TV plazem SAMSUNG<br/> - Me super ndricim dritare dopio xham<br/> - Me PARKET TE RI CILESOR<br/> - Perde te reja<br/> - Lidhur me Ballkonin<br/> <br/> KUZHINA E RE:<br/> <br/> - Me Kondrabufe <br/> - Me Aspirator WHITEDALSY+ furre ELEKTROLUX + Pianure ELEKTROLUX + frigorifer 2 Katesh <br/> SAMASUNG + Mirkroval + thekse + lavatrice LG<br/> - Me ndricim te larte <br/> - Me dritare Dopio + xham<br/> - Me tavoline ngrenje + 4 karrike<br/> <br/> DHOMA GJUMIT CIFT:<br/> <br/> - Me 1 krevat dopio + dollap rrobash i ri me rreshitje <br/> - Me ndricim te mire + dritare dopio xham + grila <br/> <br/> 1 TUALETE:<br/> <br/> - Me Hidrosanitare cilesore <br/> - Me dush ARISTON<br/> - Me aspirator<br/> <br/> 1 KORRIDOR<br/> <br/> *SUPER APARTAMENT CDO GJE PERFEKTE *<br/> <br/> - Instalime Elektrike te reja Cilesore <br/> - Intalime Hidraulike te reja cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me transport publik<br/> <br/> Cmimi: 300 Euro ose 37,000 Leke<br/> <br/> *Paradhenie: 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/>

€ 300
83m2
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tirane, 105 m2, 500 euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Stadiumit Dinamo. Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i ri \u2022 Kati 6 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 105 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me certifikte Pronesie Organizimi : \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 1 Ballkon Cilesime te tjera: I investuar \u2022 I mobiluar \u2022 Kondicioner \u2022 I Shtruar me parket<br/>

€ 500
105m2
Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane, PRI13002

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit . Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i ri \u2022 Kati 2 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 130 m2 \u2022 Orientim: Jug-Lindje \u2022 Me pamje nga Kopshti Botanik. \u2022 Dokumentacioni: Me certifikte Pronesie Organizimi : \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 2 Tualete me dritare \u2022 1 Ballkon Cilesime te tjera: \u2022 I investuar \u2022 I mobiluar \u2022Sistem Chiller \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 450
130m2
Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane, PRI13165

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i ri \u2022 Kati 8 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 85 m2 \u2022 Orientim: Perendim. \u2022 Dokumentacioni: Me certifikte Pronesie. Organizimi : \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 1 Tualet \u2022 2 Ballkone. Cilesime te tjera: I investuar \u2022 I mobiluar . \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 330
85m2
SHITET APARTAMENT 2+1, TIRANE

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Irfan Tomini, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, me siperfaqe 116 m2, ndodhet prane Hotel Hillton, buze rruges kur vjen nga UET. Ka 1 sallon, +kuzhine + ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( 1 eshte teper i madh) dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte me orjentim nga Jugu, te gjitha ambjentet bien nga e njejta ane. Godina eshte ndertim i 2006. Godina ka kamera sigurie gjithashtu disponon ashensor. Cmimi 120 000 euro.<br/> https://desrealestate.al/property/shitet-apartament-21-tirane/<br/>

€ 120,000
116m2
Shitet super 2+1!!

Shitet super apartament 2+1 ne astir! Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, nje tualet dhe 2 ballkone. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ka nje siperfaqe 96 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar. Eshte i pajisur hipoteken perkatese. Ka orientim te mire nga dielli. Shitet me cmimin 73 000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni.<br/>

€ 73,000
96m2
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE RESTORANT DURRESIT

Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 prane qendres, ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje totale 95 m2, hapesire e bollshme dhe e shfrytezuar ne maksimum.<br/> Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet me ajrim natyral.<br/> Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje - Perendim, cka ben qe te jete i ndricuar gjate gjithe dites .<br/> Apartamenti shitet i mobiluar,ku mobilimi eshte i ri totalisht gjithashtu dhe elektoshtepiaket.<br/> Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.<br/>

€ 90,000
95m2
1+1 NE SHITJE TE ASTIRI

Apartamenti ndodhet mbrapa pallatit ku operon Pasticeri Nela dhe eshte 2 min larg stacionit te linjes. Organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe vend gatimi, korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor 9 katesh shume te mire-administruar. Ndodhet me orientim lindje dhe rrezet e diellit jane prezente gjithe diten.<br/> Per nje informacion ose vizite ne prone kontaktoni<br/>

€ 48,000
68m2
Super Okazion!! Apartament 2+1 Fiori Di Bosko, Don Bosko Tirane

Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial \u2018Fiori di Bosco\u2019, ne Don Bosko.<br/> Apartamenti disponon siperfaqe totale: 94 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim me orjentim jug-perendim.<br/> Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.<br/>

€ 78,500
94m2
OKAZION !! SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

Ne nje nga zonat me te kerkuar te Tiranes prane Liqenit Artificial shitet super apartament . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 218m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje prej ndertimeve cilesore te zonese ,me orientim Jug-Perendim , gje qe ofron ndricim dhe ngrohje natyrale pergjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i pabanuar me pare materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise shume te mire .Apartamenti ka te instaluar sistem qendror ngrohje dhe ftohje . Organizohet ne : tre dhoma gjumi, njera prej te cilave me tualet , nje sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi ,tualet dite dhe nje super verande te madhe ne te cilen kane dalje te gjitha dhomat dhe salloni i ndenjes gje e cila e ben te vecante kete apartament me nje pamje te lire fantastike te zones para . Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe te gjithe dokumentacionin e plote hipotekor.Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne WhatsApp ose e-mail : info@uptowninvest.com Keto Apartamente dalin shume rralle ne treg keshtu qe mos hezitoni te na kontaktoni per ta bere tuajin menjhere.<br/>

€ 248,000
218m2
Shitet apartment 1+1 ne Yzberisht!

Shitet apartament okazion ne Yzberisht!! Apartamenti ka nje siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim 24h. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe e aksesueshme. Shitet me cmimin 48 milion leke. Per nje vizite ne prone na kontaktoni <br/>

€ 37,734
62m2
Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte.

Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke sipas modeleve dhe standarteve europiane. Implementimi i inovacioneve te fundit ne projektim dhe zbatimi i teknologjise me te larte garantojne rezultate te cilesise se larte per sot dhe per te ardhmen. Ne apartament eshte instaluar sistemi modern Multispliter per ngrohje dhe ftohje sa me natyrale. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 9-katesh dhe ka siperfaqe totale 104 m2 e cila organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, kendi i kuzhines, paradhome, 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme njera prej te cilave me tualet te brendshem, 2 tualete dhe 1 ballkon. Se bashku me apartamentin krijohet dhe mundesi per blerjen e nje post parkimi kundrejt vleres 10.000 euro. <br/>

€ 89,000
104m2
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1 !

Tek Komuna e Parisit, Prane Lulishtes Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11-katesh te mire administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, me kend kuzhine me vete, dhome gjumi, tualete dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti vetem pak minuta larg qendres se Tiranes dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete, qender shendetsore, banka, supermarkete, restorante, bare , linja transporti publik etj. <br/>

€ 67,000
64m2
  • Faqe 14 nga 163
Arkivi i pronave