Pronat e fundit premium

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

2+1 ne shitje prane restorant Freskut

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 100 m prane restorant freskut ! Punimet jane cilesore te kryera se fundmi! Vjen me cmim okazion prej 570Euro/m2!<br/> Per me shume kontaktoni<br/>

€ 54,000
95m2
Tirane, shes apartament Kati 0, 27 m2 40.000 Euro (Rr. Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri<br/> <br/> <br/> Shitet Garsonier, siperfaqe 27 m2, kati i 1-re, e mobiluar.<br/> <br/> Shume e pershtatshme edhe per biznes.<br/> <br/> Me dokumenta pronesie.<br/> <br/> Cmimi: 40.000 euro<br/>

€ 40,000
27m2
Apartamente 1+1 ne shitje Qender afer Piaces ne Tirane (ID 4119039)

Property ID : 4119039<br/> <br/> Qender, Rr. Sulejman Pasha, afer Piazza, shitet Apartament 1+1 , siperfaqe 53 m2, me Hipoteke, kati 1, tualet me dritare, korridor, ballkon, kuzhine gatimi, pjeserisht i mobiluar.<br/> <br/> Shitet 59,000 Euro<br/>

€ 59,000
54m2
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate \u2022 Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 77 m2 \u2022 Apartamenti disponon: \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 1 Tualet \u2022 I investuar \u2022 I mobiluar \u2022 Me parket \u2022 Sistem Kondicionimi \u2022 Ashensor \u2022 Orientimi: Lindje \u2022 Disponon certifikate pronesie \u2022 Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 85,000
77m2
Apartament 2+1 per qira te liqeni i thate

Super apartament 2+1 per qira te liqeni i thate i pabanuar me pare.<br/> Ka nje siperfaqe prej 100m2 organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,nje tualet me dritare,dy dhoma gjumi,nje koridor dhe dy ballkone me pamje fantastike.<br/> Per nje vizite ne prone me kontaktoni!<br/>

€ 400
100m2
Apartament ne Bllok

Per investim, Booking ose Airbnb;<br/> Apartament 1+1, ne nje pallat te ri prane Bllokut dhe Sh Wilson<br/> <br/>

€ 98,000
66m2
APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK RRUGA ABDYL FRASHERI

Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2.<br/> Rruga Abdyl Frasheri, .<br/> Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ,i mobiluar pa ashensor,pallat ekzistues.<br/> Organizohet ne sallon me kuzhin te perbashket,1 dhom gjumi,1 tualet.<br/> Cmimi 350 euro .<br/>

€ 350
63m2
3+1+2banjo kodra e diellit .

Jepet me qera te kodra e diellit me pamje nga botaniku.Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi ,ambient gatimi ,ngrenie,2 banjo .Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 6 kate me ashensor,me dy vende parkimi me pamje shume te mire <br/>

€ 393
139m2
Perballe Ministrise Se Jashtme Shitet Super Apartament 2+1 .

Perballe Ministris se Jashtme Shitet Apartament 2+1, Me planimetri Perfekte. Apartamentit ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues 5-katesh. Pallati eshte ne gjendje shume te mire i rikonstruktuar si nga jashte edhe nga brenda. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta ne Tirane, gjithashtu ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme. Organizimi i brendshem i apratamentit eshte shume i mire si nga ana funksionale edhe nga ana estetike dhe organizohet nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit me vehte, 2 dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti ka pamje te hapur dhe dalje me dritare e ballkone ne 3 faqe te pallatit, cka i mundeson te kete ndricim natyral shume te mire. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim. Apartamenti eshte shume i kendshem dhe te jep nje ndiesi shume te mire kur e viziton.<br/>

€ 69,000
74m2
Jepet me qera tek plepat ne Durres afer Tropikal Resort

Jepet me qera hyrje 80 m2 ne plepa durres afer tropikal resort e mobiluar me kushte shum te mira<br/>

€ 157
80m2
Garsoniere me qera ne qytetin e Sarandes ne rrugen numer 5 kati 2te

Jepet me qera garsoniere ose 1+1 ne Rrugen e 5 Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ngjitur me piceri \u201cCasa Nostra\u201d. Per informacion kontaktoni.<br/>

€ 102
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek H Hidi
€ 300
30m2
Shitet Toke/ truall ne Durres

Shitet Toke / Truall ne hyrje te Durresit 200 m larg rruges kryesore.<br/> Siperfaqa e tokes esht 1000 m2 <br/> Eshte e paisur me hipoteke<br/> Cmimi 37.000 Euro<br/> <br/>

€ 37,000
1000m2
Shes super apartament 1+1+verande Kati 7, 112 m2 650 Euro/m2 (Rr. Muhamet Deliu prane Thesarit)

Zona/Rruga : Rr. Muhamet Deliu prane Thesarit<br/> <br/> Shitet apartament pent<a href=\"/5/house-in-Tirane/\">house</a> e organizuar ne 1+1+verande me punime super, siperfaqe 112 m2 nga te cilat 72 m2 apartamenti dhe 40 m2 veranda, kati i 7-te.<br/> <br/> Oftohet i mobiluar me gjithcka, parket druri me garanci 10 vjet, termoizolim, dritare dopio-xham me grila me pult, super izolim i taraces, kondicioner i markes mitsubishi.<br/> <br/> Me certifikate pronesie.<br/> <br/> Cmimi: 650 Euro/m2<br/>

€ 72,800
112m2
Tek Kompleksi Dinamo, Rezidenca Olimpike Shitet Super Apartament 2+1+2

Tek Kompleksi Dinamo, Rezidenca Olimpike Shitet Super Apartament 2+1+2. Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne kryeqytet shume prane Liqenit artificial dhe dhe eshte lehtesisht e aksesueshme, gjithashtu rezidenca ka standartet me te larta te punimeve. Ne fasaden e jashtme eshte perdorur inovacioni me i ri fasade e ventiluar , vetrata termike, si dhe gjelberimi vertikal. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ka orientim Jug-Lindje cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes me dalje ne ballkon dhe kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi njera me tualet te brendshem, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka siperfaqe ideale dhe shitet me cmim Kleringu. P<br/>

€ 128,000
92m2
SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIBRI UNIVERSITAR

Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga zonat me elitare dhe me te preferuara te qytetit te Tiranes, prane Librit Universitar. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 126 m2 dhe eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor e te mireadministruar. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireorganizuar. Organizohet ne nje sallon ndenjie te bollshem dhe kuzhine gatimi, ballkon, nje korridor i cili ben shperndarjen e 2 dhomave te gjumit e 2 tualete. Orientimi ne jug jep mundesine e ndricimit natyral. Per me teper info apo vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni!<br/>

€ 280,000
126m2
Shitet apartament ne Don Bosko perfshir nje garazh ne cmim!

Shitet apartament ne Don Bosko perfshir nje garazh ne cmim!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/shitet-apartament-11-don-bosko/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/shitet-apartament-11-don-bosko/</a><br/>

€ 75,000
72m2
Shitet | Ap 3+1 , sip 138 m2 . 124000 euro

Shitet | Ap 3+1 , sip 138 m2 , 124000 euro , hipoteke , te Komuna e Parisit . Apartamenti eshte ne katin e nente te nje pallati 10 katesh , eshte i organizuar ne nje soxhiorno te madhe+ ambjenti i gatimit me vete+ ballkon , tre dhoma gjumi me dritare ku njera eshte me ballkon . Ka dy koridore shperndares dhe dy banjo , orientimi eshte jug-perendim dhe ka nje pamje shume te bukur . Punimet jane shume te mira dhe pallati eshte i mirembajtur me cilesi . Kontaktoni me - <br/>

€ 138,000
138m2
OKAZION |Shitet partament 2+1 , 113 m2 , 700 euro m2ne Astir , me hipoteke .

Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim Lindje -Perendim . Eshte ne nje pallat te viteve te fundit dhe i mirembajtur shemu mire. ka dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme . Ka dy koridore shpendares si dy banjo . Punimet jane cilesore dhe kanje ballkon te madhe qe lidh dy dhomat e gjumit. Dokumentat e shtepise jane ne shqyrtim dhe dalin per nje kohe te shkurter. Cmimi eshte okazion me 700 euro m2 , me hipoteke .<br/>

€ 79,100
113m2
OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla

OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , ka nje soxhiorno dhe tre dhoma gjumi si dhe nje banjo e nje ballkon te madh . Eshte me veshje kapote te brendshme si dhe dritare te nje cilesie shume te mire . Orientimi eshte jug-lindje me nje ndricim mjaft te mire natyral , ka nje koridor shperndares . Kontaktoni me -<br/>

€ 63,000
90m2
  • Faqe 1 nga 163
Arkivi i pronave