Shitje - Faqe 44

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

shitet 2+1 te oxhaku

apartamenti ndodhet ne katin 6, pallat i ri te oxhaku. eshte 2+1 me 2 tualete ku njeri eshte me dritare. <br/>

€ 77,000
97m2
Tirane, Kopshti Zoologjik, shitet 2+1 e mobiluar(me hipoteke)

Apartamenti ndodhet ne zonen midis zoologjikut dhe botanikut. vendoset ne aktin 3 pallat i ri cilesor me ashensor. perbehet nga nje holl i madh ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i investuar dhe ka te instaluar sistemin chiller. me hipoteke<br/>

€ 193,000
155m2
Tirane, Kodra e Diellit shitet 2+1 me hipoteke

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit, prane Big Market. Vendoset ne katin 5 pallat i ri me shensor. ka orga nizim shume te mire dhe ndricim optimal. perbehet nga 1 dhome ndenje ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. me hipoteke<br/>

€ 90,000
96m2
Apartament 1+1 te fresku (me hipoteke)

vendndodhja prane ANA market rruga e dajtit.<br/> apartamenti vendoset ne katin 5 teknik. <br/> organizimi 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon me kubature te rregullt dhe siperfaqe e shfrytezuar maksimalisht.<br/> siperfaqja e brendeshme 50 m2.<br/> orientimi jug-lindje.<br/> shitet i mobiluar bashk me elektroshtepiake.<br/> me hipoteke.<br/>

€ 36,000
50m2
2+1 i mobiluar pjeserisht+garazh(fresk)

Shitet apartament 2+1+garazh te Fresku. Apartamenti me siperfaqe 93 m2, garazhi me siperfaqe 14m2. Apartamenti eshte pjeserisht i arreduar ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Organizohet nga korridori, ambienti ndenjies , kuzhine, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Me kondicioner cilesor. Apartamenti nuk eshte banuar me pare. Ne proces perfundimtar hipotekimi.<br/>

€ 60,000
93m2
Shes shtepi 2+1, me hipoteke ne zonen e Astirit.

Shes shtepine 2+1, me koridor, ballkon, dhe 2 banja. Shtepia eshte ne kat te 2 banim me hipoteke dhe 112 m2 me drejtim nga Lindja. <br/> Shtepia ndodhet ne zonen e Astirit, rruga Aleksandri i Madh mbi Jata market 2.<br/> Cmimi eshte 700 euro metri2.<br/> <br/>

€ 78,400
112m2
shitet 2+1 te medreseja(me hipoteke)

apartamenti ndodhet te medereseja, ne nje pallat te ri kati 5 me ashensor. pallati ka rifinitura shume te mira. Apartamenti perbehet nga 1 koridor lidhes, 1 ambient i perbashket ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. me hipoteke.<br/>

€ 85,000
103m2
shitet 3+1 te komuna e parisit(prane kristalit)

apartamenti ndodhet prane kristal center, kati 5 banim me ashensor. organizohet 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. orientimi lindje-perendim. me hipoteke.<br/>

€ 99,000
138m2
Apartament 2+1 per shitje tek BLV. ZOGU I

Prane qendres, ne Rrugen Fortuzi dhe Bulevardid \"ZOGU I\" shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, orientimi nga Jug/Lindja i mundeson apartamentit te kete drite dhe ndricim natyral pjesen me te madhe te dites, po ashtu pozicionimi ne katin e 7 ofron pamje te lire te qytetit. Me nje siperfaqje te brendshme prej 112 m2 apartamenti organizohet ne holl ndenje, kuzhine, korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete (njeri me dritare), ballkon. Disponon hipoteke. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.<br/>

€ 125,000
112m2
Shitet vile 2 kateshe 3+1+1, (me hipoteke)

vila eshte pjese e nje kompleksi te qete. Ne katin 1 vendoset dhoma ndenjes, dhoma gatim ngrenie, tualeti dhe 1 depo. ne katin 2 jane 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Siperfaqja banimit 140m2, siperfaja e truallit 380m2<br/>

€ 150,000
140m2
shitet 2+1 me super pamje nga liqeni

apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, shume prane liqenit artificial. vendoset ne katin 5 pallat me ashensor. ka superpamje nga liqeni artificial i tiranes. perbehet nga 1 ambient i perbashket ndenje-ngreie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. <br/>

€ 155,000
125m2
te pese maji, shitet dyqan 100m2(me hipoteke)

dyqani eshte ne kati zero. 100m2 open space. mund te sherbeje per lloje te ndryshme biznesesh. cmimi i negociueshem<br/>

€ 140,000
100m2
Tirane Apartament 2+1Per Shitje prane Qendres

Tirane te Gjimnazit Partizani, shitet 2+1+2Tualete+2Ballkone kati4 siperfaqe 116m2. Apartamenti eshte bosh me pamje te lire,ndodhet ne pallat me ashensor, ndertim viti 2009. Vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes.Cmimi 139.000Euro. I diskutueshem. Kontakt Origjinal Real Estate, Tirane Albania <br/>

€ 139,000
116m2
Shitet apartament ne Fresk,Tirane

Shitet apartment 2+1 ne Fresk Qesarak <br/> Apartmenti sapo ka perfunduare ndertimin.<br/> Planimetri mjaft e mire, e paisur me kontrate pronesie. <br/> Cmimi 43.000 Euro<br/>

€ 43,000
78m2
Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m2 40000 Euro (Fresku)

Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 62m2. \u2022 Kati i 1 banim \u2022 Orientim lindje \u2022 Me hipotek Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cilesime te tjera: \u2022 Ndertim i ri e cilesor \u2022 I mobiluar \u2022 Me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> Cel. : <br/> <br/> plus13200<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> <br/>

€ 62,000
62m2
Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes,<br/> <br/> Rruga e Kavajes, Kompleksi rezidencial Square 21.<br/> <br/> Eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m2.<br/> <br/> Kati i 3 banimit, perbehet nga sallon,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. <br/> <br/> Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.<br/> <br/> Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.<br/> <br/> Kompleksi eshte ne faze perfundimi! <br/> <br/> Cmimi: 127.000 Euro<br/> <br/> <br/> <br/>

€ 127,000
121m2
Tirane, shes ambjent biznesi,kati 1,Sip 60 m2 122.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit)

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Komunen e Parisit, <br/> <br/> dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2 nga te cilat 56 m2 jane me hipoteke.<br/> <br/> Ambienti ndodhet ne katin 1 te godines se banimit.<br/> <br/> <br/> Ky ambienti ka nje cmim total prej 122.000 Euro.<br/> <br/>

€ 122,000
60m2
Lezhe, shes truall 1.320 m2 66.000 Euro (Shengjin)

Shitet toke are ne Ishull -Shengjin me siperfaqe 1320 m2. <br/> <br/> Toka pozicionohet ne nje pike turistike dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme.<br/> <br/> Cmimi: 66000 Euro.<br/> <br/>

€ 66,000
100m2
Apartament 2+1 per shitje te Selvia

Ne Qender te Tiranes te Selvia sapo ka dale ne shitje nje Apartament 2+1. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilitetet mund te arrihet ne kembe te gjitha destinacionet kryesore, Institucionet shteterore dhe Private, Shkollat, Universitetet, Bankat, Spitalet etj. Nuk eshte nevoja te perdoresh makine, gje qe e ben kete Apartament te Volitshem per Banim ose per Investim, pra mund te jetosh vete ose ta japesh lehtesisht me Qira per te huaj. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me Ashensor dhe organizohet nag Sallon ndenje dhe Guzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi , 2 Banjo dhe Ballkon. Apartamenti Orientohet nga Lindja dhe Perendimidhe Disponon Certifikate Pronesie. <br/>

€ 118,000
123m2
Te Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Teresisht i Mobiluar !

Tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 74 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen per te patur nje jetese sa me cilesore dhe komode. Apartamenti strukturohet ne ambientin e livingut, kuzhina e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe dhe ballkoni teper i bollshem dhe me pamje te mrekullueshme, ndersa ballkoni i dhomes se gjumit eshte shfrytezuar si garderobe. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe I gjithe ivenstimi eshte i bere me arkitekt dhe i perket markave me te mira. Gjithcka qe ju duhet e gjeni ne kete apartament, vendodhja, cilesia dhe mbi te gjitha komoditeti maksimal.<br/>

€ 81,000
74m2
  • Faqe 44 nga 179
Arkivi i pronave