Shitje - Faqe 43

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder pas Kinema Millenium
€ 78,000
134m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Ministrise se Mbrojtjes

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh parafabrikat, buze rruges kryesore dhe ka certifikate te rregullt pronesie. Apartamenti eshte i parregulluar. Apartament 2+1

E shitur
Apartament prane lokal FIRST tek Kullat

Apartament 1+1 tek KULLA 1 Jeshile, 71 m2, numer 44, Kati 9.

€ 71,000
71m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Shes apartament me çertifikate pronesie, 2+1, paradhome, me sip 106m2. Cmimi eshte 70 000 Euro i pamobiluar.

€ 70,000
106m2
Toke ne shitje ne Tirane me dokmentacion te rregullt tek Liqenit te Farkes

Toka esht bllok 7000 metra katror e pershtacme per shkoll shtepi per vila etj..me dokumenta te rregullta

€ 560,000
7000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Stadiumit Selman Stermasi

Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyre sepse ndodhet ne fasade te rruges.

€ 81,600
68m2
Apartament 1+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone ne shitje ne Golem

Shitet apartament okazion me 2 banjo, 2 ballkone, ne katin e peste te banimit dhe i kompletuar.

€ 36,000
100m2
Apartament prane Mjeshterise Sportive

Prane shkolles se Mjeshtrise Sportive shes apartament ne katin e 4-tert. Apartamenti ka 2 dhoma, kuzhine, aneks, banjo dhe holl.

€ 37,000
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durrës 50 m larg detit

Apartamenti eshte 50 metra larg detit, ne katin e trete, me ashensor. Apartamenti ka 2 dhoma dhe nje ballkon. dhe eshte me hipoteke.

€ 36,000
120m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Fier prane QTU

Prane QTU ne fier shitet apartament ne katin e katert, me ashensor me kuzhine dhe 3 dhoma. Apartamenti ka 2 banjo, aneks dhe ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem

€ 48,000
120m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Rajonit te Policise

Afer stacionit te policise shitet apartament 2+1 me aneks dhe ballkon ne katin e pare. E pershtatshme dhe per aktivitet privat.

€ 47,167
84m2
Toke ne shitje

Shitet toke 100 m nga deti me siperfaqe 2000m² dhe dokumenta te rregullta.

€ 280,000
2000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec ne krah te kishes Ortodokse

Tek lagjia numer 1 shitet garzoniere ne krah te kishes ortodokse, totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare. Cmimi i diskutueshem.

€ 42,000
76m2
Shtepi 2 kateshe ne shitje afer liqenit te Pogradecit

Shtepi 2 kateshe afer liqenit. Ne katin e pare eshte biznes (per dhoma me qera) dhe dyqan perpara shtepise. Shtepia eshte me hipoteke te rregullt dhe projekti i shtepise eshte per pallat 5 katesh.

€ 250,000
550m2
Vile ne shitje ne Korçë ne qender te qytetit

Vila ndodhet ne qender te qyteti dhe prane shkolles "Sotir Gura. Eshte e kompletuar ka 3 dhoma, aneks, dhome ngrenie-ndenjie, 3 banjo, ballkon, oborr, parking, e shtruar me parket lisi dhe dritare duroplast e grilla duralumini. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 165,000
300m2
Garzoniere ne shitje ne Korçë tek Pedonalja prane Turizmit

Prane turizmit tek pedonalja shitet apartament me ashensor. Apartamenti ka kuzhine me kondrabufe, ai ka nje dhome, nje aneks, nje dhome ngrenie-ndenjije dhe nje banjo. Eshte ne katin e 9-te dhe ka dy ballkone . Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem.

€ 30,150
67m2
Shitet Restorant & Toke & Banese ne aksin rrugor Lushnje - Rrogozhine

Shitet restorant me kapacitet per 300 persona dhe me siperfaqe toke 5000m2, bashke me banesen 4 kateshe ne aksin rrugor Lushnje - Rrogozhine KM 8. Restoranti ka kushte moderne dhe eshte i pershtatshem per dasma dhe festa te ndryshme. Ai eshte i pajisur me 50 tavolina. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 1,200,000
400m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres prane Hotel Apollonia

Perballe hotel "Apollonia", apartament, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, e mobiluar, kati Vlll, ballkon.

€ 62,700
114m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne kompleksin Libenskind

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një godine të re banimi me arkitekturë moderne (Kompleksi Libeskind), i cili është i ndërtuar në një zonë të qetë dhe të urbanizuar të kryeqytetit (ish Klubi Sportiv Partizani). Apartamenti është i ekspozuar ndaj Diellit dhe i orientuar në drejtimin lindje -juglindje.

€ 98,700
141m2
Kamper ne shitje ne Tirane tek vilat gjermane

Nese keni menduar qe ju mund te jetoni ne nje shtepi te levizshme kjo eshte mundesia juaj. Nje kamper i levizshem i markes Fiat Ducat shitet prane rruges se Elbasanit dhe ai eshte ne gjendje shume te mire. Ju mund te kontaktoni edhe shitesin totalisht free dhe me ane te telefonave.

E shitur
  • Faqe 43 nga 44
Arkivi i pronave