Shitje - Faqe 42

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder tek Kinema Millenium

Shitet apartament 2+1me siperfaqr 80 m2, i cili ndodhet ne katin III te nderteses perballe Kinema Millennium. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres nga ballkoni i tij. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe perbehet nga: -2 dhoma -sallon -kuzhine -banjo -ballkon Bulevardi Skenderbeg, ndertesa albtelecom Shkoder

€ 60,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande tek Disko Mango
€ 40,000
65m2
Toke ne shitje ne Shkoder tek Sheshi Kryepazar

Shitet toke e hipotekuar rreth 6000 m2 qe mund te ndahen 4000 m2 dhe ne 2000m2 . toka ndodhet ne hyrje te qytetit te Shkodres prane ish Doganes, ka hyrjen nga rruga kryesore. Per me shume informacion mund Te ba kontaktoni ne inbox ose ne: Bulevardi Skenderbeg, ne ndertesen Albtelecom Shkoder

€ 1,320,000
6000m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne lagjen Kiras

Shitet nje vile 3 -kateshe me sip 450 m2. Shtepija eshte ne nje zone shume Te mire dhe Te qete ne qytetin e Shkoders, ajo eshte e rrethuar me nje oborr Te madh I cili eshte I mbushur me agrume. Shtepija perbehet nga 12 dhoma, 3 banjo.

€ 300,000
450m2
Lokal Lloto + R ne shitje ne Tirane prane shkolles Myslym Keta

SHITET LOKAL BAR KAFE LLOTO+RIMBUSHJE CELULAR DHE DIGITAL, te kompletuara totalisht, sip.totale e te dyja ambienteve eshte 67m², pune e ngritur, dokumenta te rregullta. 1500 E/m² I diskutueshem Adresa: Rr.”Llambi Bonata”, Kombinat.

€ 100,500
67m2
Dyqan ne shitje ne Tirane i pershtatshem per cdo aktivitet

Apartament 1+1 i pershtatshem dhe per zyre biznesi. Kati i pare. 55 m2, 1900 €m2, adresa rruga irfan tomini.

€ 104,500
55m2
Toke ne shitje ne Tirane tek Qendra Boterore Bektashiane

Toka ndodhet ne nje zone piktoreske ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa liqenit te farkes ... Dokumentat te rregullta ... e pershtatshme per Vila magazina e tjere

€ 393,058
500m2
Apartament ne Kryqezim

300 m mbi Gjimnazin Partizani shitet Apartament 2+1, ne kryqezimin e rrugeve "Riza Cerova" me "4 Deshmoret" ne katin e 9-te te Banimit. Apartamenti ka pamje nga Jugu.

€ 98,800
104m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder pas Kinema Millenium
€ 78,000
134m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Ministrise se Mbrojtjes

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh parafabrikat, buze rruges kryesore dhe ka certifikate te rregullt pronesie. Apartamenti eshte i parregulluar. Apartament 2+1

E shitur
Apartament prane lokal FIRST tek Kullat

Apartament 1+1 tek KULLA 1 Jeshile, 71 m2, numer 44, Kati 9.

€ 71,000
71m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Shes apartament me çertifikate pronesie, 2+1, paradhome, me sip 106m2. Cmimi eshte 70 000 Euro i pamobiluar.

€ 70,000
106m2
Toke ne shitje ne Tirane me dokmentacion te rregullt tek Liqenit te Farkes

Toka esht bllok 7000 metra katror e pershtacme per shkoll shtepi per vila etj..me dokumenta te rregullta

€ 560,000
7000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Stadiumit Selman Stermasi

Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyre sepse ndodhet ne fasade te rruges.

€ 81,600
68m2
Apartament 1+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone ne shitje ne Golem

Shitet apartament okazion me 2 banjo, 2 ballkone, ne katin e peste te banimit dhe i kompletuar.

€ 36,000
100m2
Apartament prane Mjeshterise Sportive

Prane shkolles se Mjeshtrise Sportive shes apartament ne katin e 4-tert. Apartamenti ka 2 dhoma, kuzhine, aneks, banjo dhe holl.

€ 37,000
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durrës 50 m larg detit

Apartamenti eshte 50 metra larg detit, ne katin e trete, me ashensor. Apartamenti ka 2 dhoma dhe nje ballkon. dhe eshte me hipoteke.

€ 36,000
120m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Fier prane QTU

Prane QTU ne fier shitet apartament ne katin e katert, me ashensor me kuzhine dhe 3 dhoma. Apartamenti ka 2 banjo, aneks dhe ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem

€ 48,000
120m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Rajonit te Policise

Afer stacionit te policise shitet apartament 2+1 me aneks dhe ballkon ne katin e pare. E pershtatshme dhe per aktivitet privat.

€ 47,167
84m2
Toke ne shitje

Shitet toke 100 m nga deti me siperfaqe 2000m² dhe dokumenta te rregullta.

€ 280,000
2000m2
  • Faqe 42 nga 43
Arkivi i pronave