Shitje - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

OKAZION, Tirane,apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m2 57.400 Euro (Fiori Di Bosco)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial Fiori Di Bosco. I vendosur ne Veri-Perendim te qytetit te Tiranes, ne Rrugen \u201cDon Bosko\u201d kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 4 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 64 m2. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022\t1 dhome gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022\tKorridor shperndares \u2022 Termoizolim \u2022\tHidroizolim \u2022\tSistem chiller \u2022\tSistem akustik ne dysheme dhe ne tavan si dhe ne muret anesore qe ndahet me apartamentin tjeter. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 57,400
64m2
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 82 m2 64.000 Euro (Oxhaku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 81.84 m2 . Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022\t1 dhome gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022 Depo \u2022\tPallat i ri \u2022 Ashensor \u2022\tPunime cilesore \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Dopio xham \u2022\tZone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 64,000
82m2
SUPER OKAZION NE MISTO MAME...AP.2+1..!!!!

SUPER OKAZION NE MISTO MAME...!!!!<br/> Shitet apartament 2+1, 100 m2 ne katin e 5...<br/> Apartamenti ndodhet ne misto mame, ne nje kompleks ne ndertim buze rruges kryesore, me punime super cilesore!!!<br/> Shitet me nje cmim super okazion per vetem 590 euro m2 nga 750 qe eshte cmimi aktual ne ate kompleks!!!<br/> APARTAMENT KLERINGU!!!<br/> <br/> Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. / ose jeni te mirepritur tek zyra jone.<br/> Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta<br/> <br/> REAL ESTATE REGER<br/>

€ 59,000
100m2
Shtepi ne shitje

Shitet shtepi 1+1 jo gazonjere me sallon+guzhine 1 dhome gjumi, ballkon, 1 tualet Shtepia eshte me kubatur te rregullt e mobiluar me paisje moderne siperfaqja 76m shitet per arsye se personi eshte ne emigrim per me shum kontaktoni te nr tel <br/>

€ 56,000
76m2
Shitet Super Apartament 1+1 tek Fusha e Ali Demit

Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te bollshem, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne stil bashkohore dhe ngjyra neutrale. Shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e mire dhe ka shume facilitete prane si kopshte, shkolla, lulishte, markete, banka, stacione urbane etj duke e bere jetesen mjaft komode. Apartamenti eshte ne proces legalizimi.<br/>

€ 62,000
59m2
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 68 m2 67.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Shitet apartament 1+1 tek rruga \"Bardhyl\". Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri 7-katesh. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 68.5 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona si afersia me stacionet e linjave te urbanit, shkollat dhe cerdhe. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/> OPP11422<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 67,000
68m2
Prane Stadiumit Qemal Stafa, SHITET Super Apartament 2+1, 125 m2, i investuar!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, shume mire te administruar dhe ne nje zone te qete!<br/> Organizimi eshte ne: 1 sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Orientimi eshte lindje-jug.<br/> Apartamenti eshte 125 m2 dhe disponon dokumentacion te plote pronesie.<br/> Per momentin apartamenti eshte me qira 800 euro ne muaj dhe mund te kosiderohet si prone per investim!<br/> Kontaktoni tani Ardin ne: + per nje vizite ne prone<br/>

€ 260,000
125m2
Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 tek Pazari i Ri

Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ne nje prej pallateve me te reja dhe me nje cilesi shume te mire qe po ndertohet. Pallati qe sherben si godine banimi ndodhet ne zemer te Tiranes, zonen e Pazarit te Ri. Apartamentet jane me planimetri te ndryshme qe kemi 1+1, 2+1 dhe 3+1. Periudha e perfundimit eshte 2 vjecare. Cmimet fillojne nga 1500 euro/m2. Kontakto tani per nje vizite tek godina.<br/>

€ 112,500
75m2
Okazion!!! Shes 1+1 parafabrikat 63m2, 46.000 euro

\ud83c\udfe1Shitet Apartament 1+1+aneks \u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 46.000Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Irfan Tomini pas karburant Kastrati<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 3\u00ba te nje pallati ekzistues parafabrikat<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:63 m2<br/> \ud83d\udecc1 Dhome<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 tualet<br/> \ud83d\udd39ballkon<br/> \ud83d\udcdcHipoteke<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti , koridor dhe tualet.<br/> Apartamenti eshte I rikonstruktuar totalisht ka punime gipsi, dopio xham, tenda dhe izolim.<br/> Orientim nga jug-perendimi<br/> <br/> \ud83d\udce7 rejisproperties@gmail.com<br/>

€ 46,000
63m2
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 8, 127 m2 292.000 Euro (Bllok)

Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 8 \u2022 Siperfaqa e ambjenti: 127 m2 \u2022 Fasade xhami \u2022 I investuar \u2022 2 Tualete \u2022 Me Hipoteke. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 292,000
0m2
Shitet, Lokal, Unaza e Re

Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: \u2022 Buze rruge \u2022 Kati i 0 \u2022 Siperfaqja e ambientit: 300 m2 \u2022 Tualet \u2022 Fasade xhami \u2022 I investuar \u2022 Aktulisht ne gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke \u2022 Mundesi shume e mire investimi. \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 1,000,000
300m2
Shitet Zyre Tek Rezidenca INTER CO - SAT

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne Tirane. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Ambjenti disponon edhe garazhd.Fakti qe ndodhet ne nje nga Pallatet me cilesore ne Tirane te jep mundesine ti shfrytezosh si , zyre Arkitekture ,Laborator,Zyre Noteriale , Dentist ,etj .Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur . Garazhdi nuk perfshihet ne cmim<br/>

€ 105,800
0m2
Shiten ( shushica ) garazhde 3 garazhde super oferte

Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certifikat pronsie <br/>

€ 15,000
18m2
Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!

Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/</a><br/>

€ 1,250,000
5000m2
Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 81.3 m2 145.000 Euro (Kodra e Diellit)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 81.3 m2 \u2022 Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u2022 1 dhome gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Punime cilesore \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem akustik \u2022 Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 145,000
81m2
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 140 m2 135.000 Euro (Ali Demi)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, pas ish Pirro Manit. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 2 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 140 m2 \u2022\tKa 2 orientime Lindje dhe Perendim \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022\tKuzhina \u2022\t3 dhoma gjumi \u2022\t2 Tualete \u2022\t2 Ballkone \u2022\tKorridor shperndares \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Kondicionim \u2022\tParking ne zone \u2022\tZone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 135,000
140m2
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 102 m2 111.000 Euro (Shkolla e Baletit)

Shitet apartament 3+1 te Shkolla e Baletit, ne rrugen \"Petro Nini Luarasi\". Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 1 \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 102 m2 \u2022 Orientimi : Jug-Lindje-Perendim \u2022 Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Kuzhina me vete \u2022 3 dhoma gjumi \u2022 Ballkoni \u2022 2 Tualete \u2022 I investuar \u2022 Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 111,000
102m2
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 134.17 m2 233.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 5 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 95.7 m2 \u2022 Siperfaqja e perbashket : 15.97 m2 \u2022 Siperfaqja e verandes : 22.5 m2 \u2022 Siperfaqja totale : 134.17 m2 \u2022 Orientimi : Veri-Lindje. Apartamenti disponon: \u2022 Ambjenti i Ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u2022\t3 dhoma gjumi \u2022 2 Tualete me aspirim natyral \u2022 Veranda \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Fasada e ventiluar e nderthurur me sistemin kapot \u2022 Muratura e dyfishte e aplikuar me nje shtrese leshi-guri te dendur per izolimin akustik ndermjet apartamenteve \u2022 Oxhak \u2022 Ngrohje qendrore. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 233,000
134m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 90 m2 78.500 Euro (Rruga E Elbasanit)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, pas Ambasades Amerikane.Informacion mbi apartamentin:\u2022Kati 1 banim\u2022Siperfaqja e apartamentit : 90 m2\u202275 m2 eshte me hipoteke\u202215 m2 eshte shtese ne proces legalizimi\u2022Orientimi Lindje.Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon:\u2022Salloni Ndenjes\u20222 dhoma gjumi\u2022Tualeti me aspirim natyral\u2022Ballkoni\u2022Korridor shperndares\u2022Pallat ekzistues\u2022Kubature e rregullt\u2022Zone e preferuar per banim dhe e aksesueshme ne qytet.Per ta vizituar na kontaktoni![keywordnews][/keywordnews]<br/>

€ 78,500
90m2
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re(future12928)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re . Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati i 8 \u2022 Siperfaqa e apartamentit 71.1 m2 \u2022 Orientimi: Perendim \u2022 Me Hipoteke\u2022 Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 1 Dhome gjumi \u2022 1 Tualet \u2022 Apartamenti shitet bosh.Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 50,000
71m2
  • Faqe 2 nga 173
Arkivi i pronave