Shitje - Faqe 178

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne Fier prane QTU

Prane QTU ne fier shitet apartament ne katin e katert, me ashensor me kuzhine dhe 3 dhoma. Apartamenti ka 2 banjo, aneks dhe ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem

€ 48,000
120m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Rajonit te Policise

Afer stacionit te policise shitet apartament 2+1 me aneks dhe ballkon ne katin e pare. E pershtatshme dhe per aktivitet privat.

€ 47,167
84m2
Toke ne shitje

Shitet toke 100 m nga deti me siperfaqe 2000m² dhe dokumenta te rregullta.

€ 280,000
2000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec ne krah te kishes Ortodokse

Tek lagjia numer 1 shitet garzoniere ne krah te kishes ortodokse, totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare. Cmimi i diskutueshem.

€ 42,000
76m2
Garzoniere ne shitje ne Korçë tek Pedonalja prane Turizmit

Prane turizmit tek pedonalja shitet apartament me ashensor. Apartamenti ka kuzhine me kondrabufe, ai ka nje dhome, nje aneks, nje dhome ngrenie-ndenjije dhe nje banjo. Eshte ne katin e 9-te dhe ka dy ballkone . Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem.

€ 30,150
67m2
Shtepi 2 kateshe ne shitje afer liqenit te Pogradecit

Shtepi 2 kateshe afer liqenit. Ne katin e pare eshte biznes (per dhoma me qera) dhe dyqan perpara shtepise. Shtepia eshte me hipoteke te rregullt dhe projekti i shtepise eshte per pallat 5 katesh.

€ 250,000
550m2
Vile ne shitje ne Korçë ne qender te qytetit

Vila ndodhet ne qender te qyteti dhe prane shkolles "Sotir Gura. Eshte e kompletuar ka 3 dhoma, aneks, dhome ngrenie-ndenjie, 3 banjo, ballkon, oborr, parking, e shtruar me parket lisi dhe dritare duroplast e grilla duralumini. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 165,000
300m2
Shitet Restorant & Toke & Banese ne aksin rrugor Lushnje - Rrogozhine

Shitet restorant me kapacitet per 300 persona dhe me siperfaqe toke 5000m2, bashke me banesen 4 kateshe ne aksin rrugor Lushnje - Rrogozhine KM 8. Restoranti ka kushte moderne dhe eshte i pershtatshem per dasma dhe festa te ndryshme. Ai eshte i pajisur me 50 tavolina. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 1,200,000
400m2
Dyqan ne shitje ne Shkodër tek Isa Boletini Lagjia Perash

Dyqan me siperfaqe 30 M2 ne katin e pare me dokumentacion te rregullt ne lagjen Perash tek Isa Boletini.

€ 60,000
30m2
Shitet Vile 2 kateshe ne Koder Babrru Tirane

Shitet vile 2 kateshe e kompletuar me siperfaqe banimi 220 M2. Ne katin e pare ka edhe nje dyqan ne fasade rruge me siperfaqe 24 M2. Ndertesa eshte e rrethuar nga truall me siperfaqe 1300 M2 e rrethuar me avlli dhe dere kryesore. Prona ka bodrum me siperfaqe 30 M2. Cmimi i diskutueshem.

€ 168,000
220m2
Vile ne shitje ne Bubq mbi koder

- Siperfaqja e tokes 4 dynym. 40 rrenje portokalle, mandarina dhe limona, 30 rrenje rrush, 33 ullinj shekullore. Ka nje depozite 20 toneshe me uje e cila perdoret edhe per vaditje. Dielli e kap ne mengjes dhe ne darke sepse eshte ne maje te kodres. Ka nje fushepamje e cila sheh edhe Lacin edhe Tiranen. Prona ndodhet 24 KM nga Gjiri i Lalzit dhe po 24 KM nga Tirana. Hyrja ne ndertese eshte e shtruar me beton eshte e gjithe hyrja ne oborr. - Ndertesa ka nje siperfaqe prej 490 metra katrore. - Kati i pare perdoret si magazine i cili mund te suvatohet dhe te vendosen pllaka. Siperfaqja eshte 130 metra ne permasa 10.5 me 12.5. - Kati i dyte eshte banim I cili eshte ai i paraqitur edhe ne foto. Siperfaqja eshte 180 metra shtese nga ballkonet qe jane 50 metra. Ne katin e dyte ka dy banjo te cilat jane ne holl dhe dhomen e gjumit. Holli ka nje siperfaqe prej 40 metra katrore. Instalimet e brendshme jane te perfunduar dhe ka edhe instalime per kalorifer. Muret jane dopio tulle dhe me bukpeshk ne mes. Penxhere dhe dyer jane me dopio xham dhe me gaz. - Kati i trete eshte gati per suvatim dhe rregullim sipas deshires. Siperfaqja e ketij kati eshte eshte 180 metra. - Prona mund te jepet edhe me qera p.sh. per azile, shkolla, kopshte apo cdo aktivitete te tjera, per te cilat ju mund te kontaktojme.

€ 300,000
490m2
Shitet shtepi pushimi tek Pishat e Buta

Tek Pishat e Buta, 2 ballkone, kati II, pamje nga deti, ndertim i ri, pjeserisht i kompletuar, me dokumenta te rregullta.

€ 60,000
105m2
Godine 4 kateshe 1 minute nga Qendra e Saukut

70-80M NGA QENDRA KRYESORE E SAUKUT, shitet vile 4-kateshe, e ndare ne kate (hyrje) e perbere nga: bodrum, 3 kate te rregullta dhe papafingo. - Bodrumi: 140m² me banjo dhe vend me vete per depozitat e ujit, te gazit etj. - Kati 1, 2 dhe 3-te jane te gjitha 3+1, 150m² me gjithe ballkone. - Papafingo perbehet nga holli i madh (me oxhak), dy dhoma + banjo. Me 3 ballkone secili/kat, banjo te kompletuara, mure me termoizolim, dritare duralumin (dopio xham) dhe dyert druri. Muret e jashtme te veshur me pllake teper cilesore. Secili kat mund te funksionoje me vehte. E pershtatshme per banim ose biznes. Shitet komplet 375.000 Euro ose me kate me vehte 600 Euro/m², çmime te diskutueshem.

€ 350,000
730m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres prane Hotel Apollonia

Perballe hotel "Apollonia", apartament, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, e mobiluar, kati Vlll, ballkon.

€ 62,700
114m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne kompleksin Libenskind

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një godine të re banimi me arkitekturë moderne (Kompleksi Libeskind), i cili është i ndërtuar në një zonë të qetë dhe të urbanizuar të kryeqytetit (ish Klubi Sportiv Partizani). Apartamenti është i ekspozuar ndaj Diellit dhe i orientuar në drejtimin lindje -juglindje.

€ 98,700
141m2
Kamper ne shitje ne Tirane tek vilat gjermane

Nese keni menduar qe ju mund te jetoni ne nje shtepi te levizshme kjo eshte mundesia juaj. Nje kamper i levizshem i markes Fiat Ducat shitet prane rruges se Elbasanit dhe ai eshte ne gjendje shume te mire. Ju mund te kontaktoni edhe shitesin totalisht free dhe me ane te telefonave.

E shitur
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane me instalime te brendshme

Kt 4 ne ashensor. Pallati ka nje pamje te mrekullueshme dhe eshte okazion per cmimin qe ka. Te gjitha instalimet jane kryer paraprakisht, pra ju mund te merrni sherbim interneti, sherbim televiziv, e sherbime te tjera ne saje te instalimeve te kryera paraprakisht nga kompania e ndertimit.

€ 51,840
72m2
Toke ne shitje ne Tirane pas Big Market me dalje ne rrugen Mylsym Shyri dhe rrugen e Kavajes

Toke truall, shume prane rruges Myslym Shyri, e pershtatshme per cdo ndertim. E pozicionuar ne qender te Tiranes me akses te shpejte dhe nje qetesi si ajo jashte Tirane, ky ambjent eshte vendi ideal ku ju mund te ndertoni vilen tuaj luksoze. Toka eshte e pozicionuar midis pallateve te vjetra dhe ajo ka akses ne rrugen e Kavajes permes rruges Mujo Ulqinaku dhe rruges Him Kolli. Gjithashtu dalje ka edhe ne rrugen Myslym Shyri. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ka edhe pus nentoke. Cmimi i negociueshem.

€ 154,000
154m2
Apartament 1+1 OKAZION ne shitje ne Durres tek Hotel Adriatik

APARTAMENT OKAZION i pershtatshem per shtepi pushimi apo edhe per shtepi banimi. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise ndaj dhe eshte shume i sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote te rregullt. Ai eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i pabanuar. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune, ka uje 24 ore dhe nuk ka probleme te zones. Siperfaqja e brendshme e aprtamentit eshte 70.5 metra katrore, ndersa siperfaqja e perbashket eshte 9.8 metra katrore. Adresa: Z.K.8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te, shaklla 4 prane shkolles Bajram Curri

€ 32,000
71m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne fasade te Rruges Myslym Shyri

Apartamenti ka pamje nga rruga Myslym Shyri. Orientimi i tij eshte Jug-Perendim. Ndodhet ne katin e katert dhe ka ne perberje 3 dhoma gjumi nje ambjent ndenjeje, nje kuzhine me vetrate te madhe xhami ne fasade te rruges, ballkon ne fasade te rruges, ambjente keto tejet inspiruese per te shijuar jeten ne qender te qytetit. Nje pjese e tij (zona e dites) eshte e shtruar me laminat. Ky apartament eshte i pershtatshem per nje familje te madhe me plus 4 persona. Ai ndodhet 5 minuta larg shkolles nentevjecare Konferenca e Pezes dhe shkolles Arben Broci. Kjo e ben shtepine edhe me te pershtatshme per nje familje me femije. Zona eshte e qete dhe e sigurte pasi ndodhet prane Drejtorise se Policise Tirane.

€ 165,000
110m2
  • Faqe 178 nga 178
Arkivi i pronave