Shitje - Faqe 176

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart

Apartament 2+1 kati i 9 me pamje nga perendimi, porti dhe qyteti i Durresit. 50m larg detit, ideal per periudhen e veres sepse nuk e kap dielli i drrekes por vetem ai i mengjesit dhe i mbasdites. Ashensori 24h .Drrita 24h. Uje 24h. Pallati perfundon ne mars te 2016

€ 52,500
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Velipoje pas Mojito Disco Club

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Fishta Velipoje. Apartamenti eshte i arreduar dhe ofron pamje te mrekullueshme te perendimit nga deti. Bulevardi Skenderbeg Shkoder.

€ 50,000
70m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder tek Kinema Millenium

Shitet apartament 2+1me siperfaqr 80 m2, i cili ndodhet ne katin III te nderteses perballe Kinema Millennium. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres nga ballkoni i tij. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe perbehet nga: -2 dhoma -sallon -kuzhine -banjo -ballkon Bulevardi Skenderbeg, ndertesa albtelecom Shkoder

€ 60,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande tek Disko Mango
€ 40,000
65m2
Toke ne shitje ne Shkoder tek Sheshi Kryepazar

Shitet toke e hipotekuar rreth 6000 m2 qe mund te ndahen 4000 m2 dhe ne 2000m2 . toka ndodhet ne hyrje te qytetit te Shkodres prane ish Doganes, ka hyrjen nga rruga kryesore. Per me shume informacion mund Te ba kontaktoni ne inbox ose ne: Bulevardi Skenderbeg, ne ndertesen Albtelecom Shkoder

€ 1,320,000
6000m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne lagjen Kiras

Shitet nje vile 3 -kateshe me sip 450 m2. Shtepija eshte ne nje zone shume Te mire dhe Te qete ne qytetin e Shkoders, ajo eshte e rrethuar me nje oborr Te madh I cili eshte I mbushur me agrume. Shtepija perbehet nga 12 dhoma, 3 banjo.

€ 300,000
450m2
Lokal Lloto + R ne shitje ne Tirane prane shkolles Myslym Keta

SHITET LOKAL BAR KAFE LLOTO+RIMBUSHJE CELULAR DHE DIGITAL, te kompletuara totalisht, sip.totale e te dyja ambienteve eshte 67m², pune e ngritur, dokumenta te rregullta. 1500 E/m² I diskutueshem Adresa: Rr.”Llambi Bonata”, Kombinat.

€ 100,500
67m2
Dyqan ne shitje ne Tirane i pershtatshem per cdo aktivitet

Apartament 1+1 i pershtatshem dhe per zyre biznesi. Kati i pare. 55 m2, 1900 €m2, adresa rruga irfan tomini.

€ 104,500
55m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane afer shkolles Konferenca e Pezes

Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe shkolles "Konferenca Pezes". Sistemi mjaft i mire per tu modifikuar sipas deshires (cmimi i diskutueshem)

€ 79,000
71m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Golem prane plazhit

Pallati ndodhet ne nje zone kreative,50 m afer detit ,e mobiluar bashkekohore me nje ballkon te madh. Zona eshte e frekuentueshme dhe e qete. PRANOJME DHE SHKEMBIME ME MAKINE DHE PARA NE DORE.

€ 18,867
52m2
Toke ne shitje ne Tirane tek Qendra Boterore Bektashiane

Toka ndodhet ne nje zone piktoreske ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa liqenit te farkes ... Dokumentat te rregullta ... e pershtatshme per Vila magazina e tjere

€ 393,058
500m2
Apartament ne Kryqezim

300 m mbi Gjimnazin Partizani shitet Apartament 2+1, ne kryqezimin e rrugeve "Riza Cerova" me "4 Deshmoret" ne katin e 9-te te Banimit. Apartamenti ka pamje nga Jugu.

€ 98,800
104m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Maternitetit Koco Gliozheni

Perballe Martenitetit Te Ri, shitet apartament 1+1, kati III, 48m2, eshte i organizuar në ambient ndenjie, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Ndertim Egzistues, me dokumenta te rregullta Cmimi 36.000 Euro i diskutueshem.

€ 36,000
48m2
Toke bashke me ndertese te vjeter ne shitje ne Berat prane Hotel Grand White City

Shitet nje prone e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti ekonomik. Siperfaqja e pergjithshme 10.000 m/katror ku perfshihen 3 godina me sip 1122 m/katror secila. Prona ka lidhje me rrugen publike. Mund te ndahet pa penguar komunikimin me rrugen publike. Furnizimi me energji elektrike behet me kabine elektrike te personalizuar brenda teritorit te prones. Ndodhet ne zonen industriale te qytetit te Beratit. Shitja behet per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte i negociueshem.

€ 270,000
10000m2
Dyqan ne shitje ne Shkoder tek Bar Restorant Blini

Shitet Dyqan ne Katin e I-re te nje pallati te ri, me vendodhje te Bexhisteni. Dyqani ofron nje siperfaqe prej 102 m² me hapesire te madhe dhe nje tualet. Dyqani ka nje fasade xhami te madhe me mundesi te mira reklamimi per lloje te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte nje zone shume e zhvilluar me sherbime te ndryshme dhe eshte shume e preferuar nga qytetaret vendas edhe te huaj. Cmimi 2500 €/m² Shenim: "Dyqani ofrohet edhe me Qera" Cmimi: 50\'000 leke

€ 255,000
102m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder pas Kinema Millenium
€ 78,000
134m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder tek Posta Shqiptare

Kati i 5 i banimit, me varande siper.

€ 37,000
48m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Ministrise se Mbrojtjes

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh parafabrikat, buze rruges kryesore dhe ka certifikate te rregullt pronesie. Apartamenti eshte i parregulluar. Apartament 2+1

E shitur
Apartament prane lokal FIRST tek Kullat

Apartament 1+1 tek KULLA 1 Jeshile, 71 m2, numer 44, Kati 9.

€ 71,000
71m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Shes apartament me çertifikate pronesie, 2+1, paradhome, me sip 106m2. Cmimi eshte 70 000 Euro i pamobiluar.

€ 70,000
106m2
  • Faqe 176 nga 178
Arkivi i pronave