Shitje - Faqe 173

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 OKAZION ne shitje ne Durres tek Hotel Adriatik

APARTAMENT OKAZION i pershtatshem per shtepi pushimi apo edhe per shtepi banimi. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise ndaj dhe eshte shume i sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote te rregullt. Ai eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i pabanuar. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune, ka uje 24 ore dhe nuk ka probleme te zones. Siperfaqja e brendshme e aprtamentit eshte 70.5 metra katrore, ndersa siperfaqja e perbashket eshte 9.8 metra katrore. Adresa: Z.K.8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te, shaklla 4 prane shkolles Bajram Curri

€ 32,000
71m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne fasade te Rruges Myslym Shyri

Apartamenti ka pamje nga rruga Myslym Shyri. Orientimi i tij eshte Jug-Perendim. Ndodhet ne katin e katert dhe ka ne perberje 3 dhoma gjumi nje ambjent ndenjeje, nje kuzhine me vetrate te madhe xhami ne fasade te rruges, ballkon ne fasade te rruges, ambjente keto tejet inspiruese per te shijuar jeten ne qender te qytetit. Nje pjese e tij (zona e dites) eshte e shtruar me laminat. Ky apartament eshte i pershtatshem per nje familje te madhe me plus 4 persona. Ai ndodhet 5 minuta larg shkolles nentevjecare Konferenca e Pezes dhe shkolles Arben Broci. Kjo e ben shtepine edhe me te pershtatshme per nje familje me femije. Zona eshte e qete dhe e sigurte pasi ndodhet prane Drejtorise se Policise Tirane.

€ 165,000
110m2
  • Faqe 173 nga 173
Arkivi i pronave