Shitje - Faqe 173

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Decan tek Bjeshket e Nemuna

SHITET TOKE NE VENDIN E QUAJTUR LIVADHET E GATA -ZALLINA ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME 1.54 Ha NE FSHATIN ISNIQ KOMUNA DECAN. Kosove

€ 300,000
1554m2
Vile ne shitje ne Korce tek Shen Triadha

Shitet vila komplet ose me kate te ndara mund ta zgjidhni si pas qejfit tuaj.Ne shtepi jane bere instalimet elektrike dhe hidraulike shtepia eshte ne nje vend te qete dhe relaksues.Kati i pare ka edhe garazh te madh.Kati i dyte ka dhe papafingo.Per me shsume info na kontaktoni ne numri i mesiperm.Faleminderit!

€ 50,000
202m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin prane Intesa San Paolo

OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 banimi ,ambjent i ri dhe isapo perfunduar ! Kompleksi ndodhet afer shetitores, 50 m larg detit . Me ashensor, uje, drita 24 ore. Cmimi : Okazion super Ofert 380€m/2 !

€ 36,480
96m2
Magazine ne shitje ne Tirane tek Ministria e Mbrojtjes
€ 320,000
370m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Astiri

Prona ndodhet 50 m larg hotel Roland ne unaze eshte ne katin e 3 me 2 ashensor funksionale sip 64 m/2 me ballkon , ka dritare cilesore kundra zhurmes , eshte e shtruar me pllaka cilesore , ka nje tualet , ne cmim perfshihet dhoma e gjumui dhe pajisjet e tjera te mirembajtura dhe cilesore , gjithashtu pjese eshte dhe nje ballkon me pamje te qete dhe me diell gjithe gjate gjithe dites , kjo prone eshte e pajisur me cerfitikate te rregullt pronesie dhe dokumenta te plotesuara , drita dhe uje ka 24 ne 24 , cmimi 67 ooo $

€ 55,978
64m2
Toke ne shitje ne Gjirokaster ne lagjen Gerhot

SHITET TRUALL GJIROKASTER Çmimi15,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës: Toka Përshkrimi i pronës SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 480 M2 ME DOKUMETACION TE RREGULLT . VENDODHJA LAGJJA GERHOT

€ 15,000
480m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster ne lagjen 18 Shtatori

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTERÇmimi50,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Apartament për shitje PËRSHKRIMI I PRONËS AGJENSI ZANAT REAL ESTATE SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJJEN 18 SHTATORI ME SIP 82 M2 E PA BANUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA JUG-LIDJA ME PAMJEN ME FANTASTIKE KU SHIFET KALAJA , PALLAT I RI ME ASHENSOR DOKUMETACIONI I RREGULLT SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

€ 50,000
82m2
Dyqan ne shitje ne Gjirokaster ne rrugen Nacionale per Kakavije

SHITET DHE JEPET ME QERA DYQAN GJIROKASTERÇmimi108,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Komerciale PËRSHKRIMI I PRONËS ESKLUZIVISHT VETEM PER ZANAT REAL ESTATE AGJNESI ZANAT REAL ESTATE SHITET DHE JEPET ME QERA DYQAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE , VENDODHJA RRUGA NACIONELE GJIROKASTER -KAKAVIJE SIPERFAQJA 83 M2 E PERSHTATSHME PER CFARE DO LLOJ BIZNESI SHITET PER 108.000 EURO /DOKUMETACIONI I RREGULLT JEPET ME QERA PER 250 EURO

€ 108,000
83m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster prane Spitalit Omer Nishani

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTERÇmimi72,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Apartament për shitje PËRSHKRIMI I PRONËS Agjensia Zanat Real Estate Ofron oferten e ores Se fundit . Shitet apartment 2+1 me nje tualet dhe 3 ballkone super e kompletuar Kati I 5 Pallati i ri me ashensor .Punime shume te mira .. Dhe teper komod . Pamja nga jug-lindja e ngrofet me diell . Vendodhja Blloku i Vilave prane spital it Omer Nishani …Cmimi 72.000 euro I diskutueshem …

€ 72,000
100m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster tek Kodra e Shtufit

SHITET APARATMENT 2+1 KODRA E SHTUFIT Çmimi38,000 Tipi i paketës: Shitet Dhoma 2 Tualet1 Sip. Trualli- m²Sip. Ndertimi113 m²Verande- m² Lloji i pronës:Apartament për shitjeParkim-Oborr- PËRSHKRIMI I PRONËS SHITET APARTAMENT 2+1 SIPERFAQJA 113 M2 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER CMIMI 38.000 I DISKUTUESHEM /APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN MBI UNIVERSITETIN PAMJA NGA JUG LINDJA ME DIELL E NGROHTE ME KUSHTET TE MIRA E KOMPLETUAR /ME DOKUMETACION TE RREGULLT

€ 38,000
113m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane afer kancelari Inkpoint

Me hipoteke

€ 37,800
84m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane afer Hima Travel

Shitet/Jepet me qera apartament në rrugën Muhamet Gjollesha (e përshtatshme edhe për aktivitet privat si zyra, kurse, etj.) Prona ndodhet në katin e dytë të një ndërtese tre katëshe me orjentim nga Lindje-Jug-Perëndim. Ka hyrje (shkallë) personale veç katit tjetër. Përfshirë edhe vendi i parkimit të makinës pranë hyrjes. Prona është në një zonë shumë të mirë të Tiranës, pranë rrugës kryesore dhe institucioneve publike. Ambjenti i brendshëm është i ndarë në një holl rreth 50 metër katror, ambjent gatimi/ngrënie i ndarë, ballkon/verandë të gjerë me orientim nga Jugu, dy dhoma me tualete (të pamobiluara ende me pajisje sanitare) dhe një tualet i tretë i kompletuar me pajisje sanitare. CMIMI I DISKUTUESHEM!!!!

€ 118,000
177m2
Apartament 2+1 ne shitje me Termoizolim ne Tirane tek Liqeni i Thate

Shiten apartamente (1+1, 2+1, 3+1 dhe Papafingo) Shumë Cilësore në Kompleksin Rezidencial VENETO te Liqeni i Thatë. Zona e banimit të Kompleksit Rezidencial Veneto, ndodhet pranë liqenit artificial të Tiranës, 5 minuta larg qendrës së qytetit. Rezidenca edhe pse ndodhet në një pozicion strategjik falë krijimit të një rruge që lejon kalimin lehtësisht për në qendrën e kryeqytetit, gëzon një qetësi të vecantë meqenëse është ndërtuar në një zonë të rrethuar nga gjelberimi. Ndërtesat në stil janë frymëzuar nga sheshet e Venecias në Itali dhe karakterizohen nga eleganca dhe cilësia e materialeve të përdorura.Apartamentet dallohen menjëherë për klasin e lartë të energjise arritur falë teknikave ndërtuese më moderne, ndër të cilat sistemi i kapotës dhe termoizolimit me trashësi 10 cm dhe perdorimi i materialeve më moderne si çatia me ventilim dhe izolim e veshur sipas teknikave më të fundit cotto, shtresat e dyshemesë totalisht me cotto dhe llaç izolues i vecantë: e gjitha për të siguruar privatësinë dhe kohëzgjatjen ndër vite. Kujdes i veçante i është kushtuar zgjedhjes së elementëve të brendshëm si perdorimi i drurit natyral i veshur me llak, pllakat e mermerit në shkallë, pragje dyersh, dritaresh (grila veneciane) dhe dysheme. Në fund sistemet termike autonome garantojnë pavarsinë e çdo njësie. Cilësia e lartë e punimeve italiane dhe vendndodhja në mes të gjelbërimit e pranë liqenit e bëjnë një vend ideal për banim. Mos nguroni të investoni për të ardhmen Tuaj duke banuar në Kompleksin Rezidencial Veneto. Cmimet e apartamenteve fillojnë nga 850 Euro për metër katror.

€ 85,000
100m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane pas Kopeshtit Botanik

Shitet apartament 140m2 tek Zona e Kodres se diellit,pallati ngjitur me rezidencen. Pallat i vogel 5 katesh,apartament ne katin e 4 i arreduar sipas tendencave te fundit dhe e banuar per vetem 6 muaj/ shitet per arsye emigrimi. Me dy tualet te medha me dritare,3 dhoma gjumi,koridor te madh po ashtu me sallon te bollshem,1 kuzhine e madhe si edhe 1 mini kuzhine,sistem kondicionimi dhe sistem ngrohje ftohje. E pozicionuar ne nje pallat te vogel te qete me pamje nga mali i Djatit. cmimi 110.000 i diskutueshem.

€ 110,000
140m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Prokuroria e Pergjithshme

Në qenër të Tiranës në ndërtim të ri 15-katësh shitet apartament në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e 13-të. Spërfaqja e brendshme është e përbërë nga një korridor i ndarë nga ambjentet e tjera, dy tualete (njëri ditor tjetri në dhomën matrimoniale), një sallon ndenjie ku përfshihet edhe ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe Perëndimi si dhe ka një pamje të gjerë dhe të lirë. Vendndodhja e pronës në një pallat të ri me ashensor, në qendër të kryeqytetit, pranë çdo faciliteti dhe shërbimi publik dhe privat e bëjnë një vend shumë të mirë për banim dhe një mundësi shumë të mirë për blerës potencial. Gjithashtu e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie. Mos hezitoni të kontaktoni.

€ 174,000
117m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Akademia Hollywood

Shtepia ka pamje lindje perendim

€ 130,200
93m2
Vile ne shitje ne Tirane pas Kompleksit Grand

Në rrugën Mihal Grameno në një zonë shumë të qetë (rezidenciale me vila) shitet vilë 3-katëshe me çertifikatë të rregullt pronësie. Ndërtesa ka një njollë ndërtimi prej 138.5 metër katror në një truall prej 469 metër katror. Prona është e rrethuar me mure të suvatuara me dy hyrje me portë metalike dhe elektrike me citofoni. Ka vendparkimi dhe është e shtruar me pllaka betoni. Ka oborr me gjelbërim me pemë të ndryshme. Ka një pishinë funksionale me të gjitha pajisjet e nevojshme si pompa furnizimi e shkarkimi etj. Veç oborrit ka edhe vend pushimi tip verandë e mbuluar me gjelbërim si dhe një vend për gatim jashtë tip oxhak (zgarë). Ndërtimi është shumë cilësor me sistem ngrohje qendror (kaldajë) në të gjitha ambjentet e vilës. Gjithashtu në të gjitha dhomat ka të vendosur kondicioner. Soxhorno është e pajisur dhe me oxhak funksional. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet. Tualetet janë të kompletuara dhe me vaska me hidromasazh. Në katin e dytë ka një ambjent i ideuar për zyrë. Kati zero duke qenë se ka kontakt direkt me rrugën kryesore dhe hyrje më vete mund të përdoret edhe për aktivitet privat si zyra, dyqane, etj.

€ 350,000
746m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Zoja e Keshillit te Mire

Apartament 2+1 ne shitje te pallati telebingos Banesa ndodhet ne katin e 3-banim Siperfaqja e brendshme prej 85m2 eshte shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkone, korridor dhe banjodhe nje dhome tharje Apartamenti eshte plot drite dielli; te gjitha dhomat jane te orientuara nga lindja. Zona eshte zhvilluar me shpejtesi vitet e fundit, ku ju do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme per te jetuar: ambjente te gjelberuara, vende per te luajtur femijet, supermarket, dyqane, lokale, etj.

€ 68,000
85m2
Toke ne shitje ne Durres ne rrugen e Plepave

shitet toke prane unazes se re ne durres . toka ka nje shtepi te ndertuar brenda . shitet per vile pasi eshte brenda nje blloku vilash ose per biznese pasi eshte ne rruge .

€ 130,000
230m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane afer Vizion Plus

Shitet apartament 2+1, ne rrugen Don Bosko, kompleksi Vizion Plus, kati i trete, 109 m, me hipoteke. Ngrohje qendrore me kaldaje, AC ne dhomen e ndenjies, mobiljet e guzhines, portmanto, antene satelitore, tende dielli etj. Me dy ballkone dhe drite te bollshme natyrale. Çmimi 100000€.

€ 100,000
109m2
  • Faqe 173 nga 178
Arkivi i pronave