Shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shiten Apartamente apo Dyqane ne Rezort Turistik ne Zavala, Mal i Zi

Projekto më bashkëkohor dhe modern, Porto Budva. Në zemër të Budva-s, qendrës kryesore për turizëm në Malin e Zi, po ndërtohet një kompleks madhështor, ku mundësitë për të investuar në biznese të ndryshme dhe shansi për të jetuar komoditetin dhe luksin njëkohësisht, janë mëse të prekshme. Gjithsej 11 kate (bashkë me dy të nëndheshëm, të cilët do të shfrytezohen për garazh), dy i përkasin qendrës tregtare dhe nëntë janë kate banimi. Jepen për shitje një numër i madh objektesh, të gatshme për biznese apo për të ofruar komercialitete të ndryshme. Apartamente që të falin qetësinë dhe luksin që keni ëndërruar gjithmonë, me pamje të jashtëzakonshme të detit Adriatik dhe të qytetit antik të Budva-s. Sipërfaqja: • Sipërfaqja e përgjithshme e godinës– 45000 m2 • Sipërfaqja e truallit – 6000 m2 • Sipërfaqja e apartamenteve 2+1/ 3+1 – 50 m2 - 155 m2 • Sipërfaqja e hapësirës komerciale (Shopping Center) – 8000m2 Çmimet: • Apartamente: 2500 Euro/m2 – 6000 Euro/m2 • Dyqani: 5000 Euro/m2 – 15000 Euro/m2 Distancat: • Nga deti: 100m • Nga aeroporti: 17km Investo dobishëm!

€ 225,000,000
45000m2
Toke ne Shitje
€ 200,000
4000m2
Apartament 2+1 ne Shitje

Apartamenti ka 60 metra katrore siperfaqe te brendshme dhe 30 metra katrore siperfaqe te jashtme verande.

€ 80,000
90m2
Zyre ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET AMBJENT PER ZYRA ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE. Koordinatat ne google maps 41.3442154,19.7758165 Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohore me vetrate anesore xhami dhe pamje nga rruga kryesore i pajisur me ashensor te individualizuar.. Ambjenti ndodhet ne Tirane te Mbikalimi i Kamzes, Casa Italia Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics 10 m nga mbikalimi, Shkalla 2, kati 6. Ambjenti mund te perdoret per zyra, klinike mjekesore, klinike dentare,studio ligjore etj. Ambjenti shitet si nje i tere ose i ndare sipas siperfaqeve te permendura me siper. CMIMI 480 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 44,160
92m2
Apartament 2+1 ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla 2, kati 5,apartamenti nr.31 Apartamenti ndodhet ne Tirane te Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 480 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 44,160
92m2
Lokal ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468 Me siperfaqe totale 122.6m², i ndare ne dy ambjente nga 64.3 m2. Dyqanet ndodhen ne breg te detit,Kati perdhe, dhe se bashku me dyqanet mund te perdoren per te vendosur shezllone dhe zona e plazhit. Ambjenti i pershtatshem per lokal, fast food, piceri, restorant. Dyqanet ndodhet ne Lagjen Nr. 13 Plazh Durres, Shkembi i kavajes 300m afer Bar Restorant Tirana. Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem . CMIMI 1800 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 219,600
122m2
Apartament 1+1 ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 75m², Adresa Adresa e sakte Shkembi i Kavajes te kompleksit xixa, Siper market Erdi, Rruga Liria Nd. 59 Hyrja 2 Apartamenti Nr. 19. Pallati ndodhet ne rrjeshtin e dyte te ndertesave vetem 10 m larg nga bregu . Koordinatat ne Google Maps 41.273555,19.5169692 Kati 5 Teknik ose kati i katert i banimit Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagja Nr.13 Plazh ,Hyrja 1 Apartamenti 23 te Shkembi i Kavajes siper Kompleksit Xixa. Apartament i ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 420 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 31,500
75m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 66 m², Kati 2 Teknik ose kati i pare i banimit Adresa e sakte: Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagja Nr.13 Plazh, Rruga Liria Nd. 59 Hyrja 2 Apartamenti Nr. 1, siper Market Erdit. Pallati i ndertuar ne breg te detit . Koordinatat ne Google Maps 41.273555,19.5169692 Apartament i ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 420 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 27,720
66m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 64.3 m2 ME CERTIFICATE PRONESIE

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 64.3 m2 ME CERTIFICATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.321985,19.4791737 Me siperfaqe totale 64.3m², Shkalla 1, kati i shtate i banimit Apartamenti ndodhet ne Shkozet,Pallati Raiffeisen Bank, ne afersi te mbikalimit te Shkozetit. Pallat i ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Apartamenti shitet me cmimmjaft te favorshem. CMIMI 420 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 26,880
64m2
SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE FIER

SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier ne afersi te Gjimnazit Janaq Kilica. Ambjent i pershtatshem per tu perdorur si lokal, lloto sporti, Zyre, Furre buke etj.. Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 750 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 85,500
114m2
SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE ORIKUM , VLORE

SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinata ne google maps 40.3317922,19.475865 Me siperfaqe totale 118m², kati 1. Dyqani ndodhet ne Orikum, Vlore, ne hyrje, pallati i pare sapo kalon uren. Dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe me vetrate anesore xhami. CMIMI 700 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 82,600
118m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 70.4 m², Kati 8 Apartamenti ndodhet ne Vlore, ne afersi te Saint Tropezit. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 500 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected]

€ 35,000
70m2
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTE NE SARANDE

SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes. 1-GARSONIERE Me siperfaqe totale 45m², Kati perdhe 2- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe 3- GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m², Kati perdhe 4- PESE APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe 5- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 52.4m², Kati perdhe 6- DY GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m² secila, Kati perdhe 7- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe CMIMI m2 420 Euro Cmimi i diskutueshem Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit.

€ 24,360
58m2
Apartament 2+1 ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 39. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI ____ EURO/M²

€ 44,160
92m2
SUPER OKAZION SHITET NDERTESE + TRUALL NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES

SHITET NDERTESE PLUS TRUALL ME CERTIFICATE PRONESIE Me siperfaqe totale 217m², kati perdhe. Objekti ndodhet ne qender te qytetit te Vlores. Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 3000 EURO/M²

€ 651,000
217m2
SUPER OKAZION DYQANE NE SARANDE

SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes. 1- DY DYQANE Me siperfaqe totale 50 m² secili , Kati perdhe 2- DY DYQANE Me siperfaqe totale 45m² secili , Kati perdhe Per personat e interesuar per me shume se nje prone cmimi eshte i diskutueshem.

€ 25,000
50m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit. Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega. Pallati ndertuar me parametra bashkekohore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M²

€ 35,100
78m2
Vile ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET VILE DYKATESHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Me siperfaqe totale 114.9m², Vila ndodhet ne Lagjen 8, Pallati Spitali, Durres. Vile e ndertuar sipas parametrave bashkekohore. Shitet me cmim mjaft te favorshem . CMIMI 190.000 EUR

€ 190,000
115m2
Lokal ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET LOKAL XIXA ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Me siperfaqe totale 144m², Kati perdhe. Dyqani ndodhet ne Hekurudha afer Karburant Gega, Plazh Durres. Dyqani ndodhet me dalje ne rruge kryesore. Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem . CMIMI 700 EURO/M²

€ 100,800
144m2
Dyqan ne Shitje

SUPER OKAZION SHITET MAGAZINE (SHTATE DYQANE) ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Me siperfaqe totale 517m², Kati perdhe. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore ne Shkozet, Durres. Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 600 EURO/M²

€ 310,200
517m2
  • Faqe 1 nga 41
Arkivi i pronave