Shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garda e Republikes, Shitet Apartament 3+1 ideal per Investim afatgjate.

Garda e Republikes, Shitet Apartament 3+1 ne zonen me te shtrenjte ne Tirane, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzistues dhe 2000 Euro/m2 ne pallat te ri dhe ku cmimi i references eshte me i larti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati Ekzistues me Siperfaqe 107 m2 me Certifikat Pronesie dhe me Strukutre shume te rregullt ku lehtesisht eshte i ndashem ne dy Apartamente 1+1 dhe me nje investim te mire jepen mbi 350 Euro me Qira. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per Qira per arsyen e Faciliteteve te shumta qe ofron si Supermarkete, Farmaci, Restorante, Banka, Shkolla, dhe afersia me Liqenin ku 3 min ne kembe shkon tek Liqeni Artificial dhe 5 min shkon ne bllok. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet bosh. Apartamenti eshte Rivlersuar ne vleren 203 milion lek ose 167 mij euro, ku cmimi i References eshte me i larti ne Tirane me 1 milion e 900 mij lek. <br/>

€ 144,000
107m2
Shitet apartament sp 126 m2

KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2.<br/> Adresa: Afer Tregut elektrik, Tirane.<br/> Cmimi 132.000 Euro<br/> <br/> Kontakt: Kubesirealestate@gmail.com<br/> Tel: <br/> <br/> <br/>

€ 132,000
126m2
Shitet apartament sp 124 m2

KUBESI real estate ka per te shitur apartament 2+1.<br/> Adresa: Afer TVSH, Tirane.<br/> ( I dhene me qera 850 Euro/muaj)<br/> Cmimi 260.000 Euro<br/> <br/> Kontakt: Kubesirealestate@gmail.com<br/> Tel: <br/>

€ 260,000
124m2
Shitet apartament sp 91 m2

KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2.<br/> Adresa: Tregut elektrik .Tirane<br/> <br/> Kontakt: Kubesirealestate@gmail.com<br/> Tel: <br/>

€ 65,700
91m2
Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2 Adresa: Rruga Jordan Misja

Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2,kati 2 banim,bosh,ndertim i ri,ashensor,me hipoteke,Adresa: Rruga Jordan Misja, Cmimi 90.900Euro<br/> <br/>

€ 90,900
101m2
Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m2 40000 Euro (Fresku)

Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 62m2. \u2022 Kati i 1 banim \u2022 Orientim lindje \u2022 Me hipotek Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cilesime te tjera: \u2022 Ndertim i ri e cilesor \u2022 I mobiluar \u2022 Me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> Cel. : <br/> <br/> plus13200<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> <br/>

€ 62,000
62m2
Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes,<br/> <br/> Rruga e Kavajes, Kompleksi rezidencial Square 21.<br/> <br/> Eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m2.<br/> <br/> Kati i 3 banimit, perbehet nga sallon,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. <br/> <br/> Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.<br/> <br/> Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.<br/> <br/> Kompleksi eshte ne faze perfundimi! <br/> <br/> Cmimi: 127.000 Euro<br/> <br/> <br/> <br/>

€ 127,000
121m2
Superokazion

Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal se bashku me biznesin ne gjendje aktuale pune. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne Kompleks. Lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. Hapsira eshte e mire-shfrytezuar me 18 tavolina qe jane te vendosura jashte dhe 8 te vendosura brenda. Hapesira prej 18 tavolinash eshte verande prej gati 80m2 per te cilat eshte e pajisur me dokumentacionin e duhur nga bashkia e per te cilen nuk paguhet taksa e zenies se hapesires publike. Biznesi ka nje klientele te formuar qe ne fillimin e Kompleksit ne 2012. Disponon dokumentacionin e plote hipotekor. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone. Cmimi i padiskutueshem. <br/> <br/> <br/> <br/>

€ 110,000
57m2
Shitet apartament 1+1 tek kthesa e Kamzes

Apartamenti ndodhet ne zonen e ktheses se Kamzes prane Casa Italias\u2022 Informacion mbi Apartamentin: \u2022 Ndertim i Ri \u2022 Kati 6 \u2022 Siperfaqa e apartamentit : 64 m2 \u2022 Organizimi: \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u20221 Dhoma gjumi \u20221 Tualet me dritare\u2022 I mobiluar \u2022 I investuar \u2022 Me ashensor \u2022Me hipoteke.<br/> <br/> Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 39,000
64m2
Shitet 1+1 me hipoteke tek kompleksi Derveni(nuk jepet me kredi)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Ndertim i Ri \u2022 Kati i 7 \u2022 Siperfaqa e apartamentit : 72 m2 \u2022 Orientim: Lindje \u2022 I invesuar \u2022 Kubature e rregullt. Organizimi: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Dhoma e gjumit \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022Me hipoteke.<br/> <br/> Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 43,000
72m2
Shitet apartament 2+1 buze rruges Teodor Keko

Apartamenti ndodhet ne zonen Unazes Se Re, tek Bulevardi i Ri\u2022 Informacion mbi Apartamentin: \u2022 Ndertim i Ri \u2022 Kati 3 \u2022 Siperfaqa e apartamentit : 122 m2 \u2022 Organizimi: \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u20222 Dhoma gjumi \u20222 Tualete \u2022 Me ashensor \u2022Me hipoteke. <br/> <br/> Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 75,000
122m2
SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE

SHITET APARTAMENT 2+1 <br/> -DOKUMENTACION TE RREGULLT <br/> -KATI 7<br/> -I MOBILUAR <br/> -SUPER ORIENTIM<br/> -SIPERFAQE 95 M2<br/> -PRANE BULEVARDIT TE RI<br/> <br/> PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI <br/>

€ 62,000
95m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 141 m? 267.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, perballe me Ambasaden Amerikane. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 teknik ,\tSiperfaqja fizike e apartamentit : 122.34 m2 ,\tSiperfaqja e perbashket : 18.36 m2 ,\tSiperfaqja totale : 140.7 m2 ,\tOrientimi Jug-Lindje-Perendim. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: Salloni Ndenjes ,\tAmbjenti i gatimit ,\t2 dhoma gjumi ,\tTualeti ,\tVerande e bollshme ,\tKorridor shperndares ,\tPallat i ri ,\tAshensor ,\tPunime cilesore ,\tKubature e rregullt ,\tDopio xham , Termoizolim ,\tHidroizolim ,\tZone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 267,000
141m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 84 m2 63.200 Euro (Rruga 5 Maji)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 7 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit neto/bruto : 76.21/84.29 m2 \u2022 Orientimi Jug-Perendim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022\t2 dhoma gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022\tKorridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Dopio xham \u2022 Ne ndertim e siper . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 63,200
84m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m2 68.000 Euro (Ali Demi)

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit, prane fushes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, i deklaruar ne hipoteke 73 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Orientimi i tij jug-perendim i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendodhja mjaft e mire e apartamentit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 68,000
90m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 93.7 m2 121.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 80.3 m2 \u2022 Siperfaqja e perbashket : 13.4 m2 \u2022 Siperfaqja totale : 93.7 m2 \u2022 Orientimi : Veri-Lindje. Apartamenti disponon: \u2022 Ambjenti i Ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u2022\t2 dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Balkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Fasada e ventiluar e nderthurur me sistemin kapot \u2022 Muratura e dyfishte e aplikuar me nje shtrese leshi-guri te dendur per izolimin akustik ndermjet apartamenteve \u2022 Ngrohje qendrore. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 121,000
94m2
OKAZION, Tirane,apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m2 57.400 Euro (Fiori Di Bosco)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial Fiori Di Bosco. I vendosur ne Veri-Perendim te qytetit te Tiranes, ne Rrugen \u201cDon Bosko\u201d kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 4 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 64 m2. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022\t1 dhome gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022\tKorridor shperndares \u2022 Termoizolim \u2022\tHidroizolim \u2022\tSistem chiller \u2022\tSistem akustik ne dysheme dhe ne tavan si dhe ne muret anesore qe ndahet me apartamentin tjeter. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 57,400
64m2
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 82 m2 64.000 Euro (Oxhaku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 81.84 m2 . Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022\tSalloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022\t1 dhome gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022 Depo \u2022\tPallat i ri \u2022 Ashensor \u2022\tPunime cilesore \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Dopio xham \u2022\tZone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 64,000
82m2
SUPER OKAZION NE MISTO MAME...AP.2+1..!!!!

SUPER OKAZION NE MISTO MAME...!!!!<br/> Shitet apartament 2+1, 100 m2 ne katin e 5...<br/> Apartamenti ndodhet ne misto mame, ne nje kompleks ne ndertim buze rruges kryesore, me punime super cilesore!!!<br/> Shitet me nje cmim super okazion per vetem 590 euro m2 nga 750 qe eshte cmimi aktual ne ate kompleks!!!<br/> APARTAMENT KLERINGU!!!<br/> <br/> Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. / ose jeni te mirepritur tek zyra jone.<br/> Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta<br/> <br/> REAL ESTATE REGER<br/>

€ 59,000
100m2
Shtepi ne shitje

Shitet shtepi 1+1 jo gazonjere me sallon+guzhine 1 dhome gjumi, ballkon, 1 tualet Shtepia eshte me kubatur te rregullt e mobiluar me paisje moderne siperfaqja 76m shitet per arsye se personi eshte ne emigrim per me shum kontaktoni te nr tel <br/>

€ 56,000
76m2
  • Faqe 1 nga 173
Arkivi i pronave