Qera - Faqe 33

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 200 m2 900 Euro (Selvia)

Ambjenti eshte i pozicionuar te Selvia, prane rruges ''Tafaj''. Informacion mbi ambjentin : \u2022 Kati 1 \u2022 Siperfaqja e ambjentit: 200 m2. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: \u2022 Nje dhome e vecante \u2022 Tualeti \u2022 Lartesi 3.5 m \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 Verande prej 150 m2, e cila lidhet nepermjet shkalleve te brendshme \u2022 I investuar \u2022 Fasade xhami \u2022 Pozicion gjeografik i favorshem \u2022 Buze rruge \u2022 I pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 900
200m2
Bar Cafè Me Qira i Kompletuar dhe ne Gjendje Pune!

Jepet me qira bar i kompletuar dhe ne gjendje pune,ne rrugen \"Mine Peza\".Ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendeshme dhe 230m2 verande.Ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi taksat jane te perfshira! Per me teper informacion, jeni te ftuar te kontaktoni!<br/>

€ 800
155m2
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 256 m2 1500 Euro (Selvia)

Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. Ambjenti ndodhet tek Selvia ne nje qender biznesi me punime cilesore ne katin 6,me hyrje te dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, eshte totalisht i investuar, i veshur me fasade xhami , me spote ndricimi dhe i patinuar. Opsion ideal per investim. Per ta vizituar na kontaktoni.<br/> <br/> future 3098<br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 1,500
265m2
Tirane, jap me qera zyre Kati 0, 51 m2 611 Euro (Rruga Mine Peza)

Qera ambient tek rruga \"Mine Peza\" .Ambienti ndodhet ne katin 0 , buze rruge me fasade xhami. Ambienti ka siperfaqe totale prej 51 m2. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Ambienti eshte i oajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP13132<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 611
51m2
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 10, 150 m2 1.950 Euro (Rruga e Kavajes)

Ambienti ndodhet ne Rrugen e Kavajes, tek Qendra Gkam. Informacion mbi ambientin: \u2022 Kati 10 \u2022 Siperfaqja e ambientit : 150 m2 Ambienti disponon: \u2022 Tualet \u2022 Sistem kondicionimi \u2022 I pershtatshem per zyra \u2022 I investuar \u2022 I organizuar mire \u2022 Kubature e rregullt. Per ta vizituar na kontaktoni<br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : +<br/>

€ 1,950
150m2
Jepet me qira ambjent biznesi tek Rr. Rrapo Hekali

Jepet me qira ambjet biznesi tek Komuna e Parisit 100 m mbi qendren Kristal. Siperfaqie 50 M2.<br/> Ambjenti mund te shfrytezohet per shumellojshmeri aktivitetesh , farmaci , biznese te ndryshme etj.<br/>

€ 197
50m2
Jepet me qera!!!

Jepet me qera dyqani, ka super reklame! (5 metra e gjys) -reklam xhami<br/> Perball me spitalin Iraniani- ose sa kalon aty ku eshte e shkruajtur brryli 50 metra larg nga stacioni i autobuzit te unazes..mund te behet cfaredolloj biznesi sepse eshte ne nje nder rruget me te frekuentuara<br/>

€ 550
40m2
Jap me qera ambjent biznesi, 280 m2 100.000 Leke, restorant Durresi

Jepet me qera ambient 2 katesh, tek \"Restorant Durresi\".<br/> Ambienti ndodhet ne katin e 0 dhe ne katin e pare (me shkalle te brendshme) dhe ka siperfaqe 280 m2 .<br/> <br/> Disponon:<br/> \u2022 2 Ambiente open space<br/> \u2022 2 Tualete<br/> \u2022 Fasade xhami.<br/> <br/> E pershtashme per laborator, klinike, call center, supermarket.<br/> <br/> Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> - b.rrustemaj@futurehomeopportunity.al<br/> - <a href=\"http://futurehome.al/property/22784/qera-ambient-restorant-durr-si-opp12927.html\" target=\"_blank\">http://futurehome.al/property/22784/qera-ambient-restorant-durr-si-opp12927.html</a><br/> - <a href=\"www.futurehome.al\" target=\"_blank\">www.futurehome.al</a><br/> - <a href=\"ID: OPP12927\" target=\"_blank\">ID: OPP12927</a><br/>

€ 786
280m2
Jepet me qera dyqan 50 m2 prane zyrave te komunes Unaze e re

Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar prane zyrave te njesise bashkiake nr 14 Pike orientimi:Medusa Kafe futesh Te tuneli Zone me shume prioritete afer sherbimeve publike dhe sociale<br/> Dyqani per momentin eshte parukeri mbyllet per 5 dite<br/> Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti si. Zyra parukeri kreperi dyqan rrobash kinkaleri rrobaqepesi bulmetore etj<br/> <br/>

€ 200
50m2
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 40 m2 200 Euro (Bulevardi Bajram Curri)

Ambjenti eshte i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, pas Ministrise se Shendetesise. Informacion mbi ambjentin : \u2022 Kati 0 perdhes \u2022 Siperfaqja e ambjentit: 40 m2 \u2022 Orientim Lindje \u2022 Dokumentacioni : Me Hipoteke. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: \u2022 Tualeti \u2022 Pozicion gjeografik i favorshem \u2022 Buze rruge \u2022 I investuar \u2022 Kubature e rregullt \u2022 I pershtatshem per zyre. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 200
40m2
JEPET AMBIENT ME QIRA NE DELIJORGJ!

Ambienti ndodhet ne rrugen e Kavajes ne kompleksin Delijorgji. <br/> Ambienti ka nje siperfaqe 12m2 te njolles por eshte organizuar ne 2 kate pra 12 nje kat dhe 12 kati tjeter.<br/> Ne katin e pare ndodhet nje hapsire e vogel dhe shkallet qe te ngjisin ne katin e 2 ,ne katin e 2 ndodhet dhe nje tualet.<br/> Ambienti disponon dhe 2 kondicionere dhe aspirator .<br/> Mund te sherbeje shumme mire si Exchange,Tabachino ,Zyre ,Agjenci turistike ,Dyqan te vogel ose cdo gje tjeter qe mund te organizohet ne kete lloj siperfaqe.<br/> Ndodhet ne rruge kryesore te kompleksit dhe ka akses te menjhershem me kalimtare te rastit.<br/>

€ 350
24m2
Dyqan/Zyre me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane (ID 4271259)

Property ID : 4271259<br/> <br/> Prane 21 Dhjetori, jepet me qera ambjent zyre ose dyqani, ne pallat te Ri, e pershtatshme per biznese te ndryshme (Grafi Dentare, Klinike dentare), bosh, siperfaqe 42 m2, kati perdhe, kondicioner, tualet, fasade xhami dhe qepen.<br/> <br/> Jepet me qera 30.000 leke<br/> <br/> <br/> www.dreamalbania.al<br/>

€ 250
42m2
Zyre me Qera 15m2

Jepet Zyre me Qera 15m2, kati i 2 .<br/> Vendodhja : Afer Drejtorise se Policise , \"M.Shyre\".<br/> Cmimi : 130 mij / leke ne muaj.<br/> Per me shume informacion mos hezitoni kontaktoni ne :<br/> Cel & WhatsApp <br/>

€ 102
15m2
Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij.

Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. <br/> Ka nje siperfaqe prej 30 m2, gjysem bodrum me ndricimin natyral, me tualet brenda. <br/> Eshte shum e pershtatshme per zyre, agjensi, kancelari dhe aktivitete te tjera.<br/> Cmimi i qerase 25.000 leke/muaj. <br/> <br/> <br/>

€ 197
30m2
Jepet me qira vile 2-kateshe me vend parkimi

Totalisht e mobiluar, oborr dhe post parkimi!

€ 500
270m2
Jepet ambient komercial me qira ne Bllok

Jepet ambient komercial biznesi me qira ne Bllok, buze rruge. Ambienti dy kate, ka nje siperfaqe totale prej 420 m2: 150 m2 kati i pare dhe 270 m2 kati i dyte. <br/> Nese jeni ne kerkim te nje ambienti te pershtatshem per zhvillimi e biznesit tuaj ky eshte i duhur. Lokacioni eshte ne zonat me Tiranes. <br/> Cmimi i qirase 5000 Euro, neto. <br/> Ps: Leshohet me qira dhe i ndare. <br/> Per detaje me te hollesishme kontaktoni <br/>

€ 5,000
420m2
Jepet ambient komercial me qera ne Laprake

Jepet lokali 72 m2 me qera ne Laprake. Lokali aktualisht nuk eshte ne gjendje pune. Ka dy hyrje, pamjen ballore nga rruga kryesore dhe tjetren nga lagjia. <br/> Cmimi i qerase 500 mije lek<br/> Per me shume informacion kontaktoni<br/>

€ 393
72m2
Qera, Apartament 2+1 bosh, Stadiumi Dinamo

Ambjneti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 5 banim te nje pallati te ri \u2022 Siperfaqa: 95 m2 \u2022 Bosh \u2022 3 ambjente \u2022 2 tualete \u2022 I pershtatshem per zyra dhe klinika . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 700
95m2
Ambjent multifunksional per qera 130m2

Jepet ambjent komercial multifunksional .<br/> <br/> Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi , zyra , call center, dyqan, show room.<br/> <br/> Siperfaqe e rregullt , ambjenti mund te pershtatet sipas kerkesave dhe nevojave te biznesit .<br/> <br/> Zone lehtesisht e aksesueshme nga rruget kresore dhe shume prane zones e liqenit artificial .<br/> <br/> Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni<br/>

€ 800
130m2
Zyre Fantastike 160 m2 Me Qira Per Biznese Te Ndryshme!

Jepet zyre 160 m2 fantastike me qira. Zyra organizohet ne nje openspace spacioz, 2 zyra private, ballkoni, 2 tualete. Ekziston edhe mundesia per ta kthyer te gjithe ambientin ne openspace ose te behen modifikime ne strukture ne baze te kerkeses se klientit duke qene se ndarjet jane gips. Zyra eshte e shtuar me pllake, ka sistem kondicionimi ne cdo ambiet te saj dhe ka mobilimin te pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje objekti (te organizur vetem ne zyra), me nje sistem kamerash sigurie. Se bashku me zyren vjen edhe nje post parkimi i dedikuar i perfshire ne cmim, gjithashtu dhe konsumi i ujit. Ne zone jane te perqendruara fondacione, biznese te ndryshme.<br/>

€ 670
169m2
  • Faqe 33 nga 141
Arkivi i pronave