Qera - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera pas qendres kristal tek komuna e parisit

Pas qendres Kristal tek Komuna e Parisit, bosh, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, me kondicioner. Cmimi i diskutueshem.

€ 157
32m2
Dyqan me qera perballe ish uzines enver

Perballe ish Uzines Enver, kati 1, e mobiluar. Cmimi i diskutueshem.

€ 157
20m2
Apartament 1+1 me qera perballe conad

Perballe Conad, rruga Babe Rexha, kati 3, e mobiluar.

€ 197
60m2
Apartament 1+1 me qera pas bllokut te ambasadave

Pas bllokut te ambasadave, kati 3 I nje vile, e mobiluar. E pershtatshme per cifte.

€ 197
55m2
Apartament 1+1 me qera tek rruga don bosko

Rruga Don Bosko, tek hawai, kati 5, me ashensor, e kompletuar.

€ 197
55m2
Dyqan me qera ne Tirane tek rruga Vasil Tromara

Bosh, me tualet, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

€ 197
60m2
Dyqan me qera ne Tirane prane bar Artisti

Prane bar Artisti, funksionon si farmaci, i pershtatshem per biznese te ndryshme.

€ 157
40m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Preng Doda

E kompletuar, kati 6.

€ 197
60m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek P. Budi

Kushte shume te mira banimi 3 minuta larg Qyteti Studenti.

€ 126
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Kompleksit Halili

Tek komleksi i banimit Halili, e kompletuar dhe me te gjitha kushtet. Kati 6, cmimi i padiskutueshem.

€ 236
60m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Shk. E Bashkuar

Tek Shkolla e Bashkuar, kati 1.

€ 94
50m2
Garzoniere me qera ne Tirane pas Ambasades Jugosllave

Pas Ambasades Jugosllave, kati 3-te, me ashensor. Kapaciteti 2 persona. Preferohen persona ne marredhenie pune.

€ 197
40m2
Apartement me qera ditore, Suite AioAlbania trilo bibagni con garage

Apartement me qera ditore ose javore ne nje zone te mire te Tiranes, komod dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore me 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe aneks gatimi me te gjitha pajisjet e nevojshme, 2 tualete dhe verande. Per rezervime dhe informacione te metejshme kontakoni ne nr e telefonit.

€ 37
110m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Tele Ndini

Ne rrugen Tele Ndini, kati 2-te, bosh. Preferohen familjare.

€ 197
50m2
Shtepi me qera ne Tirane tek rruga Him Kolli me dalje ne M Shyr

Ambjent familjar i peeshtarshem per cifte me nje ose dy femije...dalje te shkurtra ne rrugen M Shyri dhe rrugen e Kavajes...

€ 250
65m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Oxhaku

Ndodhet ne zone te qete, shume e pershtatshme per studente. Vetem 3 minuta larg nga rruga Pjeter Budi. Dritat dhe uji nuk perfshihen ne kete cmim (sa te harxhoni).

€ 110
16m2
Garzoniere me qera ne Tirane prane Fakultetit Ekonomik

Perballe Fakultetit Ekonomik, jepet me qera e kompletuar.

€ 110
30m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Shkolla Vasil Shanto

Tek shkolla Vasil Shanto, kati 1 i nje shtepie private.

€ 118
20m2
Garzoniere me qera ne Tirane perballe me Prokurorine e Tiranes

Perballe Prokurorise se Tiranes, kati 1. Cmimi i padiskutueshem.

€ 142
30m2
Garzoniere me qera ne Tirane mbi kompleksin Grand

Mbi kompleksin Grand pas Qyteti Studenti, kati 1.

€ 94
20m2
  • Faqe 2 nga 33
Arkivi i pronave