Qera - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet me qera ambient tek Rruga e Dibres

Ambienti ndodhet tek Rruga e Dibres buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacion mbi Ambjentin: kati 0 buze rruge, i investuar, 43.03 m2. Disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme si agjensi imobilare, zyre avokatie ose noteriale, agjensi turistike etje. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 34,400
43m2
Okazion !! Apartament 3+1+2 tek Liqeni Artificial

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane piceri Pavarotit. Ndodhet në katin 4 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 178 m2, orientim lindje dhe pamje fantastike nga liqeni artificial. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ndërtim i ri, ashensor. Me çertificate pronësie, kubaturë e rregullt dhe super i investuar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 950
178m2
Jepet me qera super biznes tek Komuna e Parisit

Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 33 m2, i investuar, 1 tualet, biznesi shitet në vlerën 15000 euro, aktualisht ambjenti jepet dhe me qera 350 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350
33m2
Jepet me qera vile ne rrugen e Elbasanit

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2. Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina. Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati I trete papafingo. Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes. Çmimi Shitjes: € 890.000 Çmimi Qirase: € 2500/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 2,500
546m2
Jepet me qera Super Apartament 1+1 tek Pazari i Ri

Jepet me qera Super Apartament 1+1, Pazari i Ri, 5 minuta larg nga Qendra Super i investuar deri ne detaj. - Apartamenti është i pozicionuar në katin 7 të një pallati të ri, me sipërfaqe totale prej 68 m2. - Apartamenti disponon orientim linje me pamje nga dajti shumë te mirë dhe është i mobiluar . Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor, mundesi parkimi para pallatit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350
68m2
Jepet me qera ambient zyrash Rruga Brigada VIII

Ambienti ndodhet ne zonen e Bllokut, ne nje pozicion shume strategjik. Ambjentin ndodhet ne katin e 3, i investuar, 35 m2. Disponon kuzhine dhe 1 tualet. Eshte me fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme si: zyre avokatie ose noteriale, zyre kontabel etj, pa taksa. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 320
35m2
Jepet me qera qendër biznesi në Durrës, Rruga Marcelo Mastrojani.

Qendra ka 2 kate Sherbim dhe 1 kat nentoke ,e gjithë ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 3600 m2. Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar ne zemer te Durrësit. Shume pozicjon strategjik per showroom, hidrosanitare, elektrike, ndertimi, pjese kembimi makinash, fasoneri, depo farmaceutike , laborator mjekesor, qender per gjuhe te huaja pasi ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme dhe vend per ashensor eshte e gjitha fasade xhami dhe lartesi 4.5 m, e pershtatshme per cdo lloj biznesi ne varesi te kerkeses. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 10,800
3600m2
Apartament me qera ne zonen e Bllokut

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut buze rruge kryesore. Informacion mbi apartamentin: ndërtim ekzistues kati 3 banim, sipërfaqja e apartamentit 90 m2. Organizimi: 4 dhoma, 2 ambiente gatimi, 2 tualete, i investuar me sistem ngrohje me gaz, kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim shum te mire. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 600
90m2
Jepet me qera apartament 2+1 tek Don Bosko

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale 80 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350
80m2
Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 80 m2. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 370
80m2
Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama, prane Harry Fultz

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Panorama, prane Harry Fultz, 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti është i pozicionuar në katin 8 të një pallat të ri, me sipërfaqe totale prej 75 m2. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 290
75m2
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE "ETC"

Jepet me Qira ambienti 42 m2, te Qendra Tregetare \"ETC\".<br/> Ambienti ndodhet ne katin e 2 te Qendres Tregetare, me nje pozicionim perfekt, per te ushtruar cdo lloj biznesi te mundeshem.<br/> Per me teper informacion, ose nje vizite ne prone, luteni te na kontaktoni.<br/>

€ 600
42m2
ambjent komercjal me qera

jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per cdo lloj aktiviteti, kati 0 cmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus. info ose <br/>

€ 460
80m2
Super Lokal per qira ne ASTIRI .

Jepet me qira lokal 200m2 ne zonen e Astirit .<br/> 100m2 brenda dhe 100 m2 verande .<br/> Cmimi 200000 leke te reja .<br/> Adresa ASTIRI <br/> Kati 0<br/> Ka 5 muaj qe eshte hapur , eshte ne gjendje pune dhe ka si xhiro ditore mbi 300 mije leke .<br/> Cep i mire . <br/>

€ 1,572
200m2
Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Juveniljas(ID 4261324 )

Property ID : 4261324<br/> <br/> Bllok, prane Juveniljas, Rruga Sami Frasheri, jepet me qera ambjent per zyra, bosh, siperfaqe 70 m2, kati i 3 nga toka, e ndare ne 3 ambjente, e gjithe zyra eshte e shtruar me parket, 2 kondicioner, tualet, orientim Jug-Lindje.<br/> <br/> Jepet me qera 350 euro ne muaj.<br/>

€ 350
70m2
JEPET AMBIENT PER ZYRE ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES!

Jepet me qira ambient per zyre perballe xhamise tek Rruga e Kavajes .<br/> Siperfaqja neto e ambientit eshte 87 m2.<br/> Vendodhja prane rruges kryesore dhe faciliteteve qe ofron zona e bejne te pershtatshem per cdo aktivitet.<br/> Ne cmim perfshihet tatimi ne burim (15%).<br/> <br/>

€ 525
87m2
Magazine me qera ne Unazen e Re (4281058)

Property ID :4281058<br/> <br/> Ne unaze te Re, jepet me qera magazine, siperfaqe 200 m2, 4 m e larte, kati 0, lidhje tre fazore, e pershtatshem per aktivitete te ndryshme, punishte, serviz, mobileri, open space.<br/> <br/> Jepet me qera 400 euro i diskutueshem<br/>

€ 400
200m2
Zyre me qera ne Bllok, prane BKT-se, ne Tirane (ID 4261323 )

Property ID : 4261323<br/> <br/> Bllok, prane BKT-se, jepet me qera ambjent per zyra me tre ambjente, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 80 m2, kati perdhe, 4 kondicionere, tualet, orientim me diell.<br/> <br/> Jepet me qera 700 euro<br/>

€ 700
80m2
Hotel Bar Restorant me qera tek Zogu i Zi (ID 4251084 )

Property ID : 4251084<br/> <br/> Zogu i Zi, prane Qatar Center, jepet me qera ambjent Hoteli Bar Restorant,e mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 1000 m2, Hotel me 4 yje, 30 dhoma ne total, kondicioner me sistem qendror, kamera sigurie ne cdo ambjent, ashensor , sistem alarmi kunder zjarrit, ambjent per recepsionin, salle konferencash, ambjent guzhine me vehte, 1 salle per evenimente te ndryshme, e gjitha e shtruar me parket, oxhak, fasade xhami, 2 veranda jashte, 43 tualete, ballkone, orientim me diell.<br/> <br/> Jepet me qera 20,000 euro<br/>

€ 20,000
1000m2
Dyqan me qera tek 21 -Dhjetori ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (ID 4271364)

Property ID : 4271364<br/> <br/> 21 -Dhjetori ne rrugen Muhamet Gjollesha ,Jepet dyqan me qera ,bosh ,siperfaqe 46 m2, kati perdhe , tualet ,i pershtatshem per aktivitete te ndryshem .<br/> <br/> <br/> <br/> Jepet me qera 500 euro<br/>

€ 500
46m2
  • Faqe 2 nga 141
Arkivi i pronave