Qera - Faqe 141

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament prane ambasades

Jepet me qera apartament ne katin e trete te banimit. Pallati ka ashensor ka kuzhine te kompletuar 2 dhoma 1 banjo 1 ballkon. Apartamenti eshte ne nje zone te sigurte te Tiranes.

€ 350
90m2
Shtepi tek Rruga Pjeter Budi

Jepet me qera shtepi private me dy dhoma dhe nje sallon. Shtepia ka oborr me vete dhe porte me vete te madhe.

E zene
Apartament afer shkolles Osman Myderizi

Prane shkolles Osman Myderizi jepet me qera nje apartament ne katin e trete te banimit. Apartamenti jepet per here te pare dhe ka edhe vend parkimi. Apartamenti ka kuzhine-sallon, 2 dhoma, 1 banjo. Apartamenti eshte i kompletuar dhe mobiluar per nje qendrim te rehatshem ne shtepi. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 300
90m2
Njesi tregtare tek ANA 3

Jepet me qera njesi tregtare e pershtatshme per biznese te ndryshme. Ndodhet prane rruges kryesore ne Rezidencen ANA.

€ 1,000
70m2
Jepet me qera Ambjent Biznesi 1000 metra nga rruga e Vaqarrit

1000m nga rruga Vaqarit, jepet me qera Vile+Ambiente, 3kate + gjysem-bodrum, parking 1000 m2, porte automatike. E pershtatshme per ambiente biznesi cfaredolloj, 40000 leke kati, 65000 leke 2 kate, oborr, Cmimi i diskutueshem. çmimi: 3.000 Euro - I diskutueshem

€ 314
870m2
Apartament 2+1 me qera ne Durrës prane stadiumit

Afer stadjumit, jepet me qera apartament, kati II, i mobiluar me kushte bashkekohore dhe sistem djellor, Cmimi i diskutueshem.

€ 173
85m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane i pershtatshem edhe per biznes

Kati I, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, i mobiluar ne menyre bashkohore, I pershtatshem per biznes.

€ 280
110m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Rrapo Hekali

Kati i pare. Pallat i ri, i arreduar ne menyre bashkohore.

€ 252
98m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

Jepet me qera apartament, me ashensor, pallat i ri, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore.

€ 350
60m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Liqeni i Thate

Apartamenti eshte i pershtatshem per studente dhe per persona te cilat duan te jetojne ne ajer te paster.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane mbi Restorant Durresi

Pallati buze rruge, mbi restorant "Durresi", jepet me qera 1+1, kati V. pallat ekzistues, e rregulluar. E mobiluar. Preferohen familjare.

E zene
Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane

RRUGA E ELBASANIT jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1,i arreduar totalisht ne menyre moderne, me 2 kondicioner dhe garazh.

€ 350
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Myslym Shyri

Myslym Shyri jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1 i arreduar totalisht, ne menyre cilesore.

€ 330
60m2
Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane

Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani. Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster.

€ 400
130m2
Apartament 4+1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare

Jemi te interesuar per dhenie me qera te nje apartamenti i cili ndodhet ne Bulevardin Zogu i pare. Apartamenti eshte rikonstruktuar nje vit me pare. Apartamenti eshte ne katin e katert. Mbi zyrat e Sigalit. Deri ne katin e peste ka vetem zyra. Dy ballkonet shikojne nga bulevardi. Apartamenti me qera disponon: - Ashensor me karte - Ruhet naten me roje - Citofon... - Shkallet jane te shtruara me mermer. - Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat. - Dritaret dhe dyert e 2 ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme - Panele diellore. - E shtruar me parket - Siperfaqe 112 m2 - Kater dhoma Cmimi 700 euro ne muaj i diskutueshem P.S. Nese duan me shume sip. eshte dhe nje gasoniere qe bashkohet me apartamentin ne fjale e cila eshte me qera dhe lirohet ne fund te dhjetorit. Pra, i gjithe kati ka vetem dy apartamente qe i disponojme qe shkojne rreth 140 m2 ose nese duan me pak siperfaqe mund ti kalohet nje dhome gasonieres, ne kete rast sipas kerkeses mund te manovrojme.

€ 700
112m2
Dyqan me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

E pershtatshme per dyqan.

€ 197
30m2
Dyqan me qera ne Tirane i pershtatshem per sallon

I pershtatshem per sallon. Te perfshira me cmim ka edhe tre solare.

€ 393
70m2
Dyqan me qera me Tirane tek Qyteti Studenti

I pershtatshem per lokal per biznes shitje per fast food dhe per sherbime te tjera te cilat mund te konsumohen nga persona ne qytetin studenti.

€ 786
80m2
Dyqan me qera ne Tirane prane AnA Residences

Dyqan shume prane zones se banimit te studenteve. Ka shume pak dyqane te tjera ngjitur. Per biznese te vogla eshte shume i pershtatshem. Dyqani eshte pjese e nje shtepie te banuar nga ju ju mund te kerkoni edhe facilitete nga pronaret e shtepise.

€ 102
16m2
  • Faqe 141 nga 141
Arkivi i pronave