Qera

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 me qera gjiri i lalzit durres kompleksi lura

Gjiri i lalzit durres kompleksi lura, kati 2, pa ashensor., Cmimi i padiskutueshem.

E zene
Apartament 1+1 me Qera

Radhim(Vlore) jepet me qera apartment 1+1,I mobiluar, kati I trete me ashensor 30 meter large detit

€ 23
70m2
Jepet me qera Ambjent per biznes tek Unaza e Re ne Tirane

Jepet me qera ambjent per biznes! I pershtatshem per dyqan rrobash , tabacco shop ose berber shop. Nje mundesi e arte per tu bere biznesmen te suksesshem me fare pak shpenzim! Adresa: unaza e re, perball karburant kastratit, prane Bar class!

€ 76
12m2
Dyqan me qera ne Kryqezim te Unazes Tirane drejt shkolles Partizani

Dyqani momentalisht eshte i arreduar ne baze te aktivitetit qe ka qene, pra i gatshem menjehere per parukeri. Duke qene se eshte ne kryqezim merr kliente te rastesishem nga te dyja anet e rruges. Ai ka ne perberje nje tualet. Cmimi eshte i diskutueshem. Jepet per qera afatgjate dhe per qiramarres serioz.

€ 266
25m2
Shtepi me qera ne Tirane prane Univesitet Bujqesor ne Kamez

2 dhoma + kuzhin e mobiluar + banjo ndertes e re 1 kateshe oborr dhe ballkon vend per makinen brenda rrethimit

E zene
Apartament 1+1 me qera tek Don Bosko i mobiluar ne menyre moderne

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrugen Don Bosko dhe ka te gjitha utilitetet e nevojshme per banim.

€ 270
72m2
Jepet me qera Lokal ne Qytetin Studenti ne Tirane

Lokali eshte unik dhe i ndare ne dy kate. Ndricimi eshte fantastik dhe terheqes per klientin.

€ 380
100m2
Jepet me Qera lokal bar restorant prane Gjykates se Shkalles se Pare Tirane

Jepet me Qera bar-restaurant, ngjitur me gjykaten e shkalles se pare tirane.Ne gjendje pune!

€ 447
85m2
Apartament 3+1 me qera ne Bllok i mobiluar ne rrugen Ismail Qemali

Apartamenti eshte i mobiluar, disponon 2 banjo, 2 ballkone. Preferohen te huaj.

€ 700
137m2
Shtepi me qera ne Tirane ne Kombinat

Ne Kombinat, kati i pare i nje shtepie private. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri Street Tirana

Full of natural light, in the middle of Tirana, in one of the most interesting zones of Tirana. The apartment is available for long term rent.

€ 500
85m2
Magazine me qera prane Dajti Ekspress apo BunkArt ne Tirane

Jepet me qera ne nje zone te qete, ambjent biznesi (magazine) ne katin e pare ne rrugen qe te con drejt teleferikut.

€ 500
360m2
Three bedroom apartment for rent near Diplomat Hotel in Tirana

Three bedrooms, one kitchen, two bathrooms, with very good conditions near Diplomat Hotel in Tirana. Available for long term rent.

€ 500
130m2
Two bedroom Apartment for Rent in The center of Tirana

Near the Faculty of Science at the Bulevard Zogu I.

€ 500
110m2
Dyqan me qera ne Tirane i pershtatshem per sallon

I pershtatshem per sallon. Te perfshira me cmim ka edhe tre solare.

E zene
Apartament 1+1 brenda nje shtepie private prane Varrezave te Deshmoreve tek rruga e Elbasanit
E zene
Dyqan me qera ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat

Ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat, me instalime elektrike 3 fazor, aspirim ajri., Cmimi i diskutueshem.

€ 900
135m2
Dyqan me qera ne Tirane ne Bllok tek rruga Brigada 8

Ne bllok, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, per zyre juridike, imobiliare, kontabiliteti. Cmimi i diskutueshem.

€ 646
85m2
Tek rruga e Elbasanit pas Fakultetit te Ekonomise jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar.

Personat e interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit.

€ 137
90m2
Dyqan me qera ne Tirane prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat

Prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat, dyqan bodrum, me aspirim dhe banjo. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

E zene
  • Faqe 1 nga 33
Arkivi i pronave