toke ne shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke bashke me ndertese te vjeter ne shitje ne Berat prane Hotel Grand White City

Shitet nje prone e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti ekonomik. Siperfaqja e pergjithshme 10.000 m/katror ku perfshihen 3 godina me sip 1122 m/katror secila. Prona ka lidhje me rrugen publike. Mund te ndahet pa penguar komunikimin me rrugen publike. Furnizimi me energji elektrike behet me kabine elektrike te personalizuar brenda teritorit te prones. Ndodhet ne zonen industriale te qytetit te Beratit. Shitja behet per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte i negociueshem.

€ 270,000
10000m2
Toke ne shitje ne Tirane me dokmentacion te rregullt tek Liqenit te Farkes

Toka esht bllok 7000 metra katror e pershtacme per shkoll shtepi per vila etj..me dokumenta te rregullta

€ 560,000
7000m2
Toke ne shitje

Shitet toke 100 m nga deti me siperfaqe 2000m² dhe dokumenta te rregullta.

€ 280,000
2000m2
Toke ne shitje ne Tirane pas Big Market me dalje ne rrugen Mylsym Shyri dhe rrugen e Kavajes

Toke truall, shume prane rruges Myslym Shyri, e pershtatshme per cdo ndertim. E pozicionuar ne qender te Tiranes me akses te shpejte dhe nje qetesi si ajo jashte Tirane, ky ambjent eshte vendi ideal ku ju mund te ndertoni vilen tuaj luksoze. Toka eshte e pozicionuar midis pallateve te vjetra dhe ajo ka akses ne rrugen e Kavajes permes rruges Mujo Ulqinaku dhe rruges Him Kolli. Gjithashtu dalje ka edhe ne rrugen Myslym Shyri. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ka edhe pus nentoke. Cmimi i negociueshem.

€ 154,000
154m2
  • Faqe 21 nga 21
Arkivi i pronave