toke ne shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet toke 350m2 ne Don Bosko!

Shitet toke 350m2 ne Don Bosko, Toka eshte truall shume pran kompleksit Fiore Di Bosco. NJe mundesi e mire investimi si per biznes ashtu dhe per banim. Vjen me nje cmim okazion 300euro/m2. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezioni te kontaktoni.<br/>

€ 110,000
300m2
Okazion!!! Shes Toke 6000 m2 Shijak, Gjepalaj

Gjepalaj,Shijak<br/> <br/> Shitet Toke-ullishte \u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 13 euro/m2<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:6000m2<br/> \ud83d\udcdcHipoteke<br/> \u2022 Toka eshte e rrethuar me bordure betoni dhe ndodhet prane rruges se asfaltuar, ka pus uji.<br/> \u2022Shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane<br/>

€ 78,000
6000m2
Tirane, shes toke 2.600 m2 234.000 Euro (Sauk)

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 2600 m2 \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Buze rruge \u2022 Afer qendres \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 234,000
2600m2
Tirane, shes toke 4.000 m2 320.000 Euro (Sauk)

Shitet toke ne Sauk te Vjeter. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 4000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Infastrukture e mire \u2022 Afer rruges kryesore \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 320,000
4000m2
Tirane, shes toke 6.000 m2 90.000 Euro (Percellesh)

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Petreles, ne Percellesh. Informacion mbi token: \u2022\tSiperfaqja e tokes : 6000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022Siperfaqe te bollshme \u2022\tMundesi te shumta shfrytezimi \u2022Pozicion gjeografik i favorshem. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 90,000
6000m2
Tirane, shes toke 1.900 m2 57.000 Euro (Autostrada Tirane-Elbasan)

Toka eshte e pozicionuar ne Autostraden Tirane-Elbasan, pasi kalon Tunelin e Krrabes. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 1900 m2 \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Afer rruges kryesore \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 57,000
1900m2
Tirane, shes toke 5.000 m2 250.000 Euro (Liqeni i Farkes)

Shitet toke te Liqeni i Farkes, te Rruga Collakve. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 5000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Vend i qete \u2022 Infastrukture e mire \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 E pershtatshme per vila, <a href=\"/3/hotel-in-Tirane/\">hotel</a>e etj. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 250,000
5000m2
Shitet Toke 4600 m2,325.000 Euro (BERXULL)

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit.<br/> <br/> <br/> Me dokumenta te rregullta hipotekore. <br/> <br/> <br/> Cmimi 325.000 euro.<br/> <br/> <br/>

€ 325,000
4600m2
Shitet,Toke,Rinas(future13151)

Toka ndodhet ne zonen e Rinasit,prane Aeroportit. Ka siperfaqe totale prej 19300 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Detaje te tjera \u2022Ndodhet buze rruge \u2022E pershtatshme per ndertim. \u2022Per me teper na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 800,000
19300m2
Truall ne shitje

Shitet Truall 135 m2,me certifikate pronesie,ne nje zone shume te mire tek Mylym Shyri.Nje mundesi qe mund te shfrytezohet per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme si:prone,biznes,karburant....Na Kontaktoni<br/>

€ 100,000
1300m2
Jepet per zhvillim ose shitet toke ne Shengjin

Jepet per zhvillim ose shitet toke 300 m larg vijes bregdetare ne Shengjin.<br/> Prona ka certifikate pronesie si dhe ka plan zhvillimi nga Bashkia Lezhe.<br/> Siperfaqja totale eshte 2332 m2 me koeficient zhvillimi 2.5<br/>

€ 186,560
2300m2
Lezhe, shes truall 1.320 m2 66.000 Euro (Shengjin)

Shitet toke are ne Ishull -Shengjin me siperfaqe 1320 m2. <br/> <br/> Toka pozicionohet ne nje pike turistike dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme.<br/> <br/> Cmimi: 66000 Euro.<br/> <br/>

€ 66,000
100m2
OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore)

Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se Bashkuar) KATI 3 \ud83d\udd25 | Pallat 4 katesh | Vetem 2 apartamente ne kat | Planimetri shume e rregullt | +PARKIM NE Rruge ( Mundesi parkimi 100%)\ud83d\udd25 Lagje Familjare, dhe e investuar se fundi nga Bashkia, Lulishte dhe gjelberim tek lagja, | Akses direkt perballe pallatit tek transporti Publik| Ideale per investim ose per te jetuar vete! | LULISHTE DHE GJELBERIM NE LAGJE | Ndodhet Vija e dyta nga rruga Kryesore , Rr e Dibres, gje qe eleminon zhurmat dhe eshte qetesi! <br/> <br/> Q1468<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 3 dhoma gjumi<br/> - 1 sallon + 1 kuzhine<br/> - 1 tualet + 1 depo (qe mund te kthehet ne tualet<br/> - 1 korridor <br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 79.66 m2 ( 80 m2 )<br/> -\tSIP BRUTO: 79.66 m2 ( 80 m2 ) <br/> - Sip e certifikuar : 65.86m2 ( 13.8 m2 jane shtese e gjithe pallatit, eshte nisur para 2 javes procedura e legalicimit, dhe certifikimi del per 2 muaj i pjeses shtese) <br/> -\tKATI: 3<br/> -\tKATET E PALLATIT: 4<br/> -\tPallat Ekzistues <br/> -\tViti I ndertimit: 1989<br/> - ASHENSOR: JO<br/> <br/> Karakteristika: <br/> - Planimetri shume e rregull<br/> - Zona ofron PARKIM 100%<br/> - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes<br/> - Orientimi: shume i mire , JL- VL - VP<br/> - Vetem 2 apartamente ne kat<br/> - Lagje e qete , me banore familjare<br/> - Lagje me lulishte dhe gjelberim<br/> - Pallatet e lywra dhe te investuara nga bashkia se fundmi<br/> - Facilietet afer , <br/> - Akses me Transport publik ( direkt perballe pallatit stacioni) <br/> <br/> Cmimi: 53500 euro<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 8032<br/> <br/> 16/11/2019<br/>

€ 53,500
0m2
Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2!

Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/shitet-truall-manez-durres/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/shitet-truall-manez-durres/</a><br/>

€ 169,000
13000m2
Shitet toke per vila ne sauk

Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet 2900m2 toke e pershtatshme per vila! Toka esht e studiuar me plan bashkiak per ndertimin e vilave deri ne 4 kate! Mundesi e shkelqyer investimi <br/> Akses te menjehershem nga rruga<br/> <br/>

€ 200,000
2900m2
SHITET TRUALL BUZE AUTOSTRADES

Shitet TRUALL Buze Autostrades ne SUKTH. ( Me hyrje dalje ne rruge )<br/> Zona ne te cilin TRUALLI ndodhet eshte zone industriale dhe eshte e pershtatshme per KAPANONE,FABRIKE ETJ. <br/> Mundesi shume e mire investimi prandaj nxitoni.<br/> Siperfaqja eshte 8.600m2 me certifikat te rregullt pronesie.<br/> Cmimi eshte vetem 90 euro per m2. ( TOTAL 774.000 euro )<br/> <br/> Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.<br/> REAL ESTATE I-DEAL<br/> <br/> <br/> Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1<br/> Tirana, Albania<br/> <br/>

€ 774,000
8600m2
Tirane, shes toke 5.000 m2 350.000 Euro (Mullet)

Shitet toke ne zonen e Mulletit. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 5000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Buze rruge \u2022 Akses nga Elbasani dhe Tirana \u2022 Afer Tegut \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi si kapanone, magazina etj. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 350,000
5000m2
Vlore, shes toke 5.000 m2 1.000.000 Euro (Borsh)plus 9869

Shitet toke ne Borsh. Me siperfaqe totale prej 5000 m2 (e ndare ne dy certifikata pronesie me nga 2000m2 dhe 3000m2). Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. \u2022brezi i pare Per me teper na kontaktoni!plus 9869<br/>

€ 1,000,000
5000m2
Shitet, Toke, Fresku Cmimi: 77,000 Euro ID: plus 9211

Toka ndodhet ne zonen e Freskut,ne afersi te liqenit te Linzes. Me siperfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektive zhvillimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. Per me teper na kontaktoni!plus 9211<br/>

€ 77,000
1800m2
Tirane, shes truall 19.000 m2 1.330.000 Euro (Dajt)plus 9860

Shitet toke ne zonen e Freskut, ne afersi te Thesarit, Komuna Dajt. Me siperfaqe totale prej 19000 m2 dhe me perspektive zhvillimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. \u2022mundesi ndajre \u2022 siperfaqe pyjore Per me teper na kontaktoni!plus 9860<br/>

€ 1,330,000
19000m2
  • Faqe 2 nga 21
Arkivi i pronave