toke ne shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Mundesi investimi! Shitet toke ne Farke

Shitet toke në Farkë, Tiranë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 9815 m2, prane rrugës kryesore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.

€ 981,500
9815m2
Toke, Liqeni I Thate

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate tek Rruga e Ullishtes . Informacion mbi token: \u2022 Siperfaqa e tokes neto : 1500 m2 \u2022 Lloji i Tokes Trruall \u2022 Disponon Leje Sheshi \u2022 Me Hipoteke . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 295,000
1500m2
Shitet Toke prane detit ne Rradhime, Vlore

Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 65000 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore. Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 6,500,000
65000m2
Shitet toke bashke me ndertesen ne Kavaje

Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses . Infrastruktur e rregullt e ndertuar e gjitha me beton te derdhur sipas standarteve maksimale europiane Rezistuese ndaj faktoreve natyror termete etj. Themelet te pershtateshme per 8 kat ndertim . E pershtatshme per te ndertuar vile banimi ose per hoteleri pamje spektakolare. Objekti i orjentuar me pamje nga Durresi dhe nga Spilleja, eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 370,000
1800m2
Shitet toke ne Spille ne Durres, prane detit.

Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 5050 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore. Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 444,000
5050m2
Shitet toke tek Mali i Robit ne Kavaje

Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1500 m2 me certifikatë pronësie, prane rruges kryesore. Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 135,000
1500m2
Toke dhe biznesi pulari ne Levan, Fier

Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane ndertim nje shtepi 2 kateshe dhe 3 kapanone te cilat sherbejne si pulari, me certifikatë pronësie, prane rruges kryesore. Biznesi eshte i ngritur dhe shume fitimprures shitet per arsye emigracioni. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 500,000
8000m2
Shitet toke ne Vaqarr, prane Lufres.

Sipërfaqja e tokës është 8900 m2, ka 2 certifikata pronësie, prane rruges kryesore. Pozicioni i tokes eshte fantastik, zona ne te cilen ndodhet toka eshte zone industriale dhe eshte mundesi ideale per investim. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 623,000
8900m2
Shitet toke ne Vishnje.

Toka dhe ferma ndodhen ne Vishnje . Sipërfaqja e tokës, 450,000 m2 toke ose 45 hektarë, ku jane te ndertuara 2 kapanone njeri 1200 m2 dhe tjetri 700 m2 te cilat sherbejne si stalle, gjithashtu eshte edhe dhoma e baxhos me te gjitha paisjet e reja dhe 2 dhoma. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 2,000,000
450000m2
Shitet Toke/ truall ne Durres

Shitet Toke / Truall ne hyrje te Durresit 200 m larg rruges kryesore.<br/> Siperfaqa e tokes esht 1000 m2 <br/> Eshte e paisur me hipoteke<br/> Cmimi 37.000 Euro<br/> <br/>

€ 37,000
1000m2
Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!

Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/</a><br/>

€ 1,250,000
5000m2
Shitet truall buze liqenit ne Pogradec!

Shitet truall buze liqenit ne Pogradec!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/drilon-pogradec-truall-shitje/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/drilon-pogradec-truall-shitje/</a><br/>

€ 250,000
800m2
SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ - TIRANE

Shitet toke truall ne Kamez ,afer rruges kryesore. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4900 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym,pra mundt te shitet 2000 m2 =100.000 Euro.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! <br/>

€ 100,000
4900m2
Tirane, shes truall 500 m2 53.000 Euro (Farke)plus 7285

Toka ndodhet ne afersi te \u201cKomunes Farke\u201d. Ka siperfaqe totale prej 500 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zone e projektuar per ndertim. Detaje te tjera \u2022\tNdodhet ne afersi te rruges kryesore. \u2022\tE pershtatshme per biznes dhe ndertim. Per me teper na kontaktoni!plus 7285<br/> <br/> <br/>

€ 53,000
500m2
Shitet, Toke, Borsh Cmimi: 320,000 Euro ID: plus13272

Shitet toke ne Borsh tek brezi i pare, ne afersi te plazhit. Me siperfaqe totale prej 2900 m2. Toka eshte e pershtatshme per agroturizem. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni!<br/>

€ 320,000
2900m2
Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker), ne Gjirin e Lalzit

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker).<br/> <br/> Shitet toke prane rruges kryesore te Gjirit te Lalzit, pak metra distance.<br/> <br/> Toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjecar, peme frutore, pus, si dhe sistem vaditje per ullinjte.<br/> <br/> Bunkeri eshte i investuar, i shtruar me pllaka, tualet te gatshem, izolim etj, dhe ka nje siperfaqje prej 73 m2.<br/> <br/> Prona esht e rrethuar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor, pa konflikte.<br/>

€ 39,306
25500m2
Tirane, shes truall 831 m2 140.000 Euro (Porcelan)

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcelanit. <br/> <br/> Trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. <br/> <br/> Mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertimit deri ne 1.500 m2. <br/> <br/> Disponon certificate te rregullt pronesie! <br/> <br/> Cmimi:140.000 Eur<br/> <br/> <br/> -Ose nderrohet me nje apartament ne afersi te qendres se Tiranes.<br/> <br/> Tarife agjensie 1% per bleresin.<br/> <br/>

€ 140,000
800m2
Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, PRI 1845

Toka ndodhet ne zonen e Autostrades Tirane- Durres, prane Mbikalimit te Rinasit, brezi I dyte nga Autostrada, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. Siperfaqa totale e truallit eshte 4000 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bejne nje vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimi. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni!<br/>

€ 240,000
0m2
shitet toke OOKAZION ne rinas 84400m2

SHITET 8400m2 toke. SUPER OKAZION . CMIMI 120,000 EuroTotal.<br/> Toka ndodhet ne Rinas, sa kalon rreth rrotullimin e Rinasit 250m nga rruga kryesore Rinas-fushkruj. Toka eshte e pajisur me certifikat pronesie. Ky Cmim okazion eshte vetem per pak kohe. Per me shume informacion kontaktoni ne email: town.estatetirana@gmail.com . TOWN ESTATE . <br/> <br/>

€ 120,000
8500m2
Shitet toke bjqesore

Ofroj per shitje toke bujqesore me siperfaqe 5 Dynym (ose 5000 meter katrore). Mundesi shitje per siperfaqe me te vogla. <br/>

€ 1,572
5000m2
  • Faqe 1 nga 21
Arkivi i pronave