toke ne shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet toke per vila ne sauk

Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet 2900m2 toke e pershtatshme per vila! Toka esht e studiuar me plan bashkiak per ndertimin e vilave deri ne 4 kate! Mundesi e shkelqyer investimi <br/> Akses te menjehershem nga rruga<br/> <br/>

€ 200,000
2900m2
Shitet 2400m2 truall ne Plazh te Dhermiut

Shitet 2400m2 truall ne Plazhin e Dhermiut. Eshte vetem 200m larg nga vija e ujit. Ka lehtesira per nxjerjen e lejes se ndertimit, pasi ka edhe nje shtepi te vjeter brenda truallit. Trualli eshte me dokumenta te rregullta. Shitet me 120 euro/m2. Per me shume info na telefononi.<br/>

€ 288,000
2400m2
Shitet 1 dynym toke ne Sukth tek njesia administrative Sukth ngjitur me shinat e trenit

Shitet 1 dynym toke ne Sukth tek njesia administrative Sukth ngjitur me shinat e trenit ne krahun e djathte te rruges Sukth-Hamallaj, zone informale ne proces legalizimi teresisht e urbanizuar dhe shume e peshtateshme per cdo lloj aktiviteti mund te diskutojme per menyren e likujdimit<br/> <br/> https://geoportal.asig.gov.al/map/?fc_name=Ortofoto_2018&auto=true<br/>

€ 21,225
1000m2
Shitet Toke 4600 m2,325.000 Euro (BERXULL)

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit.<br/> <br/> <br/> Me dokumenta te rregullta hipotekore. <br/> <br/> <br/> Cmimi 325.000 euro.<br/> <br/> <br/>

€ 325,000
4600m2
Tirane, shes truall 831 m2 140.000 Euro (Porcelan)

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcelanit. <br/> <br/> Trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. <br/> <br/> Mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertimit deri ne 1.500 m2. <br/> <br/> Disponon certificate te rregullt pronesie! <br/> <br/> Cmimi:140.000 Eur<br/> <br/> <br/> -Ose nderrohet me nje apartament ne afersi te qendres se Tiranes.<br/> <br/> Tarife agjensie 1% per bleresin.<br/> <br/>

€ 140,000
800m2
Shitet toke 250 meter katror

Shitet toke 250 meter katror , prane QTU (Qendra Tregtare Univers). Cmimi total 25 milion lek te vjetra, i diskutueshem , kontaktoni edhe ne whatsapp .<br/>

€ 19,653
0m2
Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 4400 m2

Toka eshte pozicionuar ne Autostraden Tirane - Durres. Informacion mbi token: \u2022 Siperfaqja e tokes: 4400 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Hapesira e bollshme \u2022 Zone e pershtatshme per ndertim . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 190,000
4000m2
Tirane, shes toke 580 m2 69.000 Euro (Teg)

Toka eshte e pozicionuar buze rruge ne zonen afer Teg-ut te rruga \u201cRezervat e Shtetit\u201d . Informacion mbi token : \u2022\tSiperfaqja e tokes : 580 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022\tMundesi te shumta shfrytezimi \u2022\tZone e preferuar per ngritjen e shume bizneseve \u2022\tPozicion gjeografik i favorshem. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 69,000
600m2
Tirane, shes toke 1.500 m2 135.000 Euro (Lunder)

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Lundres. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 1500 m2 \u2022\tDokumentacioni : Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Buze rruge \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 135,000
1500m2
Tirane, shes toke 425 m2 35.000 Euro (Sauk)

Shitet toke ne Sauk, perballe Akademise se Policise. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 425 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Infastrukture e mire \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 Forme katrore \u2022 E pershtatshme per ndertim . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 35,000
400m2
Tirane, shes toke 1.400 m2 35.000 Euro (berzhite)

Shitet toke ne fshatin \"Ibe\", Berzhite prane autostrades Tirane-Elbasan.Toka ka siperfaqe totale 1400 m2 . Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Mund te shfrytezohet per ndertim vile. Per me teper na kontaktoni!<br/>

€ 35,000
1400m2
Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, PRI 1845

Toka ndodhet ne zonen e Autostrades Tirane- Durres, prane Mbikalimit te Rinasit, brezi I dyte nga Autostrada, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. Siperfaqa totale e truallit eshte 4000 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bejne nje vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimi. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni!<br/>

€ 240,000
0m2
Shitet Shtepi e renuar (truall +toke) ne Fushe Preze

Shitet shtepi e renuar me 600 m2 truall dhe toke ne fshatin Fushe Preze. Ndodhet ne rrugen kryesore dhe prane qendres te fshatit. Shitet per 25 mije euro. Per me shume info, na telefononi.<br/>

€ 25,000
6000m2
SHITET TOKE ULLISHTE NE ZHAME SEKTOR, LUSHNJE

Shitet toke ullishte ne Zhame Sektor, Lushnje.<br/> Siperfaqa e tokes eshte 2000 m2 dhe ka pozicion te favorshem buze autostrades Lushnje-Tirane. Momentalisht toka eshte e mbjelle me ullinj por mund te perdoret pe cdo lloj aktiviteti bujqesor. Shitet me cmimin prej 28 000 Euro/Total.<br/> Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni <br/>

€ 28,000
2000m2
Okazion: Shitet 9373m2 truall me 60 euro/m2 ne Aeroportin e Rinasit

Okazion Shitet 9373m2 truall ngjitur me Aeroportin e Rinasit. Trualli eshte i lire dhe i vendosur ngjitur me rrugen kryesore qe shkon ne Aeroport. Eshte vetem 500 metra larg Aeroportit. Cmimi i zones eshte mbi 100 euro/m2. Ndersa cmimi i shitjes se ketij trualli eshte 60 euro/m2 i padiskutueshem. Per me shume info, na telefononi.<br/>

€ 562,380
9300m2
OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore)

Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se Bashkuar) KATI 3 \ud83d\udd25 | Pallat 4 katesh | Vetem 2 apartamente ne kat | Planimetri shume e rregullt | +PARKIM NE Rruge ( Mundesi parkimi 100%)\ud83d\udd25 Lagje Familjare, dhe e investuar se fundi nga Bashkia, Lulishte dhe gjelberim tek lagja, | Akses direkt perballe pallatit tek transporti Publik| Ideale per investim ose per te jetuar vete! | LULISHTE DHE GJELBERIM NE LAGJE | Ndodhet Vija e dyta nga rruga Kryesore , Rr e Dibres, gje qe eleminon zhurmat dhe eshte qetesi! <br/> <br/> Q1468<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 3 dhoma gjumi<br/> - 1 sallon + 1 kuzhine<br/> - 1 tualet + 1 depo (qe mund te kthehet ne tualet<br/> - 1 korridor <br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 79.66 m2 ( 80 m2 )<br/> -\tSIP BRUTO: 79.66 m2 ( 80 m2 ) <br/> - Sip e certifikuar : 65.86m2 ( 13.8 m2 jane shtese e gjithe pallatit, eshte nisur para 2 javes procedura e legalicimit, dhe certifikimi del per 2 muaj i pjeses shtese) <br/> -\tKATI: 3<br/> -\tKATET E PALLATIT: 4<br/> -\tPallat Ekzistues <br/> -\tViti I ndertimit: 1989<br/> - ASHENSOR: JO<br/> <br/> Karakteristika: <br/> - Planimetri shume e rregull<br/> - Zona ofron PARKIM 100%<br/> - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes<br/> - Orientimi: shume i mire , JL- VL - VP<br/> - Vetem 2 apartamente ne kat<br/> - Lagje e qete , me banore familjare<br/> - Lagje me lulishte dhe gjelberim<br/> - Pallatet e lywra dhe te investuara nga bashkia se fundmi<br/> - Facilietet afer , <br/> - Akses me Transport publik ( direkt perballe pallatit stacioni) <br/> <br/> Cmimi: 53500 euro<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 8032<br/> <br/> 16/11/2019<br/>

€ 53,500
0m2
Qera, Toke, Rinas, Tirane, PRI13086

Toka ndodhet perballe Aeroportit buze rruge. \u2022 Me siperfaqe totale prej 2400 m2 . \u2022 E pajisur me certifikate pronesie. \u2022 Toka eshte e pershtatshme per ndertime dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. \u2022Jepet me qera 6000 euro ne muaj. Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni!<br/>

€ 6,000
2400m2
Shitet, Toke, Rinas, Tirane, PRI13086

Shitet toke perball Aeroportit buze rruge. \u2022 Me siperfaqe totale prej 2400 m2 . \u2022 E pajisur me certifikate pronesie. \u2022 Toka eshte e pershtatshme per ndertime dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. \u2022Jepet me qera 6000 euro ne muaj. Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 2,500,000
2400m2
Shitet, Toke, Liqen i Thate , Tirane, PRI12932

Toka ndodhet , prane Liqenit te Thate ,Rruga Peti. \u2022 Informacion mbi token: \u2022 Siperfaqja e tokes : 800 m2 , me hipoteke. Cmimi 52000 euro. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 52,000
800m2
Shitet toke 10 000 m2 ne Lunder!

Shitet toka-truall me siperfaqe 10,000 m2, me vendndodhje ne Lunder, afer Teg-ut.<br/> <br/> Prona disponon te gjitha dokumentet hipotekore te pershtatme dhe pa konflikte.<br/> <br/> Per me shume informacion na kontaktoni,<br/>

€ 1,350,000
10000m2
  • Faqe 1 nga 15
Arkivi i pronave