Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Okazion

ULTRA cmim Okazion 1+1,| Pallat I ri, orientimi JUG/Lindje Me Diell) - ( Tek Ardeno ) i mobiluar totalisht sanitare pllaka tualeti,Pallat i ri me ASHENSOR/ KATI 5 PAMJE PANORAMIJE MBI PALLATET E TJERA 5 Kateshe.- SUPER VARIANT PER INVESTIM APO PER BANIM ME HIPOTEKE Sip Totale 60m2 Kati 5 PALLAT I RI ME ASHENSOR *SHITET E MOBILUAR TOTALISHT Te dhenat e ndarjes: - 1 dhom gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 Ballkon - 1 korridor i madh Karakteristika: - Mobilim i ri 100% - I pabanuar me pare * - ASHENSOR - Zona ofron Parkim te sigurt ne lagje - Kuzhina e re - Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes - Lagje e qete , me banore familjare - Dizenjuar me Arkitekt - Sallon I ri / Kolltuqe te reja - Dyer Druri te reja - Dere e Blinduar - Instalime Elektrike Cilesore te.gjitha te reja , ME NDARJE ME VETE AUTOMATI - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore TE REJA 100% - Salloni i *NXITONI SA ME SHPEJT PASI ESHTE MUNDESI FANTASTIKE INVESTIMI DHE CILESI QE NUK E GJEN* Tel ose Whatsapp: Apartamenti shitet per arsye emigrimi.! \ud83d\udccc Tek Ardeno Tirane \ud83d\udd18 Siperfaqe totale 60m2 \ud83d\udd18 Dhoma 1 \ud83d\udd18 Dhoma ndenje 1 \ud83d\udd18 Tualete 1 \ud83d\udd18 Jepet totalisht i mobiluar \ud83d\udcf2 Kontakt +<br/>

€ 33,000
60m2
Shitet apartament 1+1 i mobiluar shum mire

Shitet apartament 1+1 ne yzberisht!<br/> Apartamenti esht i investuar brenda edhe i mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme per jetese komode!<br/> Apartamenti ka nje dhome te madhe gjumi soxhorno te bollshme edhe ambienti i gatimit i poziocionuar vecmas!<br/> Mundesi e shkelqyer per te hyre ne apartamentin e duhur per ju pa kosto akstra sepse nuk ka nevoj per asnje investim <br/> Pallat i ri edhe i qete me ashensor te madh edhe me vetem 3 hyrje per kat<br/> Apartamenti ka dokumentacion te rregullt (hipoteke)<br/> Apartamentin mund ta blini me kredi <br/> Dyert dritare jan te vendosura te reja!<br/>

€ 51,999
71m2
Shitet Apartament

Rruga Bardhyl:<br/> Shes Apartament 1+1, 59 m2, kati 2.<br/> Buze rruges kryesore.<br/> Me Hipoteke.<br/> <br/>

€ 59,000
59m2
SUPER OKAZION PERBALL AMB. AMERIKANE...AP.2+1...!!

SUPER SUPER OKAZION PERBALL AMBASADES AMERIKANE...!!!!<br/> Shitet apartament 2+1, 125m2 ne katin e 3...<br/> Apartamenti ndodhet tek rruga e elbasanit perball ambasades amerikane, ne nje pallat te ri shum te bukur edhe shum cilesor, ne katin e 3...<br/> Shitet me nje cmim super super okazion per vetem 1300 euro m2 nga 1600 eruo m2 qe eshte cmimi aktual...!!!<br/> ME HIPOTEKE!!!!<br/> <br/> Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. / ose jeni te mirepritur tek zyra jone.<br/> Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta<br/> <br/> REAL ESTATE REGER<br/>

€ 162,000
125m2
Shitet apartament ne fresk 70 mije euro

Shitet apartament ne fresk 116 m 70 mije euro. Apartamenti eshte ne rruga muhamed deliu. Pallat i ri dhe me ashensor, <br/> 2 dhoma gjumi<br/> 1 dhome ndenje<br/> 2 tualete <br/> 1 ballkon<br/> Apartamenti eshte bosh me instalime te bera me parket. <br/> Cmimi 70 mije euro<br/>

€ 70,000
116m2
Tek fresku OKAZION

Shitet apartament 2+1+2tw, ne rrugen Muhamet Deliu prane Market HIPPO ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 100m2 me kubature dhe organizim te rregullt. <br/> Organizimi i apartamentit konsiston ne:<br/> -dhome ndenje<br/> -2 dhoma gjumi<br/> -2 tualete me dritare<br/> -ballkon <br/> -korridor<br/> -orientimi Lindje/Jug<br/> Apartameti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri me ashensor. <br/> Ndodhet ne zone shume te preferuar, me pamje piktoreske dhe me ajer te paster. <br/> disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.<br/>

€ 60,000
98m2
SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER

Shitet shtepia ne fshatin Portez ,Fier! <br/> Shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pajisur me cati !<br/> Ka 3 dhoma dhe korridor te bollshem ! Siperfaqja e shtepise eshte 100 m2 dhe rrethohet nga 1000 m2 truall <br/>

€ 40,000
100m2
Shitet Ap 1+1, me Hipoteke

Shitet Ap 1+1, 53m2, kati 2.<br/> Prane rruges kryesore.<br/> Ap eshte i rikonstruktuar.<br/> Dhe pjeserisht i mobiluar.<br/>

€ 51,000
53m2
shes garsonier Kati 7, 39 m2 38.000 Euro

<br/> Te 21 Dhjetori, shitet garsoniere 39 m2 me orientim jug-lindje.<br/> <br/> Pallat i ri, kati i 7-te me ashensor.<br/> <br/> Cmimi: 38,000 Euro<br/>

€ 38,000
39m2
SHITET SHTEPI PRIVATE +TRUALLE NE BOBOSHTICE

Shitet shtepi private + trualle ne Boboshtice, me nje sipefaqe 290 m2 . Eshte e organizuar ne menyre te tille: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 verande, 1 bodrum. Shtepia eshte buze rruges dhe shitet me nje cmim prej 50 000 Euro / total. Per informacion me te detajuar na kontaktoni \u260e\ufe0f <br/>

€ 50,000
290m2
shes ndetim te ri 1+1,73m2, 59,000 Euro ne Selite

Shitet Apartament 1+1+Bllk \u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 59.000 Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Zallit,Selite<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati 7-katesh<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:73m2<br/> \ud83d\udecc Dhome gjumi<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 tualet<br/> \ud83d\udd39ballkon<br/> \ud83d\udcdcKontrate porosie<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi me dalje ne ballkon, dhome gjumi , tualet dhe koridor.<br/> \u2022Pallat i ri me punime cilesor, sapo perfunduar<br/>

€ 59,000
73m2
Shitet 3+1 ne Ali Demi

Kati 4, pallat ekzistues, parafabrikat<br/> Shitet I mobiluar<br/> Rruga Dhimiter Kamarda<br/> Me certifikate Pronesie 86m2<br/> <br/> <br/>

€ 65,000
86m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 82.27 m2 70.000 Euro (Tregu Elektrik)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik, afer rruges \"Petro Nini Luarasi\", te rruga \"Sali Nivica\". Disponojme apartamente 2+1 me sipefaqe 82.27 m2 ne katin e 2 dhe te 7 banim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022 2 dhoma gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri ne ndertim e siper \u2022 Ashensor \u2022 Dopio xham \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Punime cilesore \u2022 Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 70,000
82m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m2 81.000 Euro (Tregu Elektrik)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik, afer rruges \"Petro Nini Luarasi\", te rruga \"Sali Nivica\". Disponojme apartamente 2+1 me sipefaqe 95 m2 nga kati 2 banim deri ne katin e 7 banim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022 2 dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri ne ndertim e siper \u2022 Ashensor \u2022 Dopio xham \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Punime cilesore \u2022 Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 81,000
95m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m2 95.000 Euro (Tregu Elektrik)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik, afer rruges \"Petro Nini Luarasi\", te rruga \"Sali Nivica\". Disponojme apartamente 2+1 me sipefaqe 112 m2 ne katin e 4 dhe te 6 banim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022 2 dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri ne ndertim e siper \u2022 Ashensor \u2022 Dopio xham \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Punime cilesore \u2022 Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 95,000
112m2
Tirane,Shitet hyrje 2+1,kati 5,Luksoz,113 m2,88.000 Eur (Rr e Durresit,Procredit Bank)

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.<br/> <br/> Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.<br/> <br/> Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar. <br/> <br/> Termoizolim, izolim akustik,xham dopio,grila plastike,ashensor modern.<br/> <br/> Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit. <br/> <br/> Cmimi: 88.000 Euro<br/>

€ 88,000
113m2
Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m2 40000 Euro (Fresku)

Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 62m2. \u2022 Kati i 1 banim \u2022 Orientim lindje \u2022 Me hipotek Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cilesime te tjera: \u2022 Ndertim i ri e cilesor \u2022 I mobiluar \u2022 Me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> Cel. : <br/> <br/> plus13200<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> <br/>

€ 62,000
62m2
Shitet hyrje ne kat te 5,92m2,39000Euro,***OKAZION***

Shitet apartament ne katin e 5 ,92m2,uje 24h,ndertim i 2008-es,pozicionim nga dielli ne cdo kohe te dites,39000Euro,<br/>

€ 39,000
92m2
Tirane,Shes apartament 2+1, Kati 6,110 m2,74.000 Euro (FUSHA E AVIACIONIT)

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banim tek Kompleksit \u201cGarden Residence Turdiu\u201d,ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe eshte I orientuar drejt Lindjes. Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit. I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem \u201cGarden Residence Turdiu\u201d eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park per femijet, i kushton nje vemendje te vecante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije.<br/> <br/> Perbehet nga salloni+ gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. <br/> <br/> Cmimi: 74.000 Euro.<br/> <br/> Eshte ne faze ndertimi!<br/> <br/> <br/>

€ 74,000
110m2
Rruga Xhanfize Keko , shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte.

Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke sipas modeleve dhe standarteve europiane. Implementimi i inovacioneve te fundit ne projektim dhe zbatimi i teknologjise me te larte garantojne rezultate te cilesise se larte per sot dhe per te ardhmen. Ne apartament eshte instaluar sistemi modern Multispliter per ngrohje dhe ftohje sa me natyrale. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-katesh dhe ka siperfaqe totale 105.3 m2 e cila organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, kendi i kuzhines, 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme njera prej te cilave me tualet te brendshem, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet me cmim OKAZION vetem 770 Euro per m2, nga 850 Euro qe shet ndertuesi, pra nga ky cmim ju perfitoni minimalisht 10000 EURO. Se bashku me apartamentin krijohet dhe mundesi per blerjen e nje post parkimi kundrejt vleres 10.000 euro. <br/>

€ 81,000
105m2
  • Faqe 1 nga 74
Arkivi i pronave