Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane

RRUGA E ELBASANIT jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1,i arreduar totalisht ne menyre moderne, me 2 kondicioner dhe garazh.

€ 350
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Myslym Shyri

Myslym Shyri jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1 i arreduar totalisht, ne menyre cilesore.

€ 330
60m2
Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane

Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani. Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster.

€ 400
130m2
Apartament 4+1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare

Jemi te interesuar per dhenie me qera te nje apartamenti i cili ndodhet ne Bulevardin Zogu i pare. Apartamenti eshte rikonstruktuar nje vit me pare. Apartamenti eshte ne katin e katert. Mbi zyrat e Sigalit. Deri ne katin e peste ka vetem zyra. Dy ballkonet shikojne nga bulevardi. Apartamenti me qera disponon: - Ashensor me karte - Ruhet naten me roje - Citofon... - Shkallet jane te shtruara me mermer. - Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat. - Dritaret dhe dyert e 2 ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme - Panele diellore. - E shtruar me parket - Siperfaqe 112 m2 - Kater dhoma Cmimi 700 euro ne muaj i diskutueshem P.S. Nese duan me shume sip. eshte dhe nje gasoniere qe bashkohet me apartamentin ne fjale e cila eshte me qera dhe lirohet ne fund te dhjetorit. Pra, i gjithe kati ka vetem dy apartamente qe i disponojme qe shkojne rreth 140 m2 ose nese duan me pak siperfaqe mund ti kalohet nje dhome gasonieres, ne kete rast sipas kerkeses mund te manovrojme.

€ 700
112m2
  • Faqe 81 nga 81
Arkivi i pronave