Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga e Kavajes tek Delijorgji.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, disponon nje siperfaqe neto prej 70 m2. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 420
70m2
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Unaze te Re tek 2 Rrotontot.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale 110 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar mundesi parkimi para pallatit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 290
110m2
Jepet apartament 1+1 me qera prane Komunes se Parisit.

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga Bill Klinton prane Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, disponon nje siperfaqe neto prej 80 m2. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon, i shtrruar me parket. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 320
80m2
Okazion !! Apartament 3+1+2 tek Liqeni Artificial

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane piceri Pavarotit. Ndodhet në katin 4 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 178 m2, orientim lindje dhe pamje fantastike nga liqeni artificial. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ndërtim i ri, ashensor. Me çertificate pronësie, kubaturë e rregullt dhe super i investuar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 950
178m2
Jepet me qera vile ne rrugen e Elbasanit

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2. Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina. Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati I trete papafingo. Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes. Çmimi Shitjes: € 890.000 Çmimi Qirase: € 2500/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 2,500
546m2
Jepet me qera Super Apartament 1+1 tek Pazari i Ri

Jepet me qera Super Apartament 1+1, Pazari i Ri, 5 minuta larg nga Qendra Super i investuar deri ne detaj. - Apartamenti është i pozicionuar në katin 7 të një pallati të ri, me sipërfaqe totale prej 68 m2. - Apartamenti disponon orientim linje me pamje nga dajti shumë te mirë dhe është i mobiluar . Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor, mundesi parkimi para pallatit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350
68m2
Apartament me qera ne zonen e Bllokut

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut buze rruge kryesore. Informacion mbi apartamentin: ndërtim ekzistues kati 3 banim, sipërfaqja e apartamentit 90 m2. Organizimi: 4 dhoma, 2 ambiente gatimi, 2 tualete, i investuar me sistem ngrohje me gaz, kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim shum te mire. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 600
90m2
Jepet me qera apartament 2+1 tek Don Bosko

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale 80 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350
80m2
Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 80 m2. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 370
80m2
Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama, prane Harry Fultz

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Panorama, prane Harry Fultz, 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti është i pozicionuar në katin 8 të një pallat të ri, me sipërfaqe totale prej 75 m2. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 290
75m2
Ofroj super duplex modern me qera afer me Pazarin e Ri

Ofroj me qera nje duplex te mobiluar ne menyre moderne ne super zone, shume afer Pazarit te Ri.<br/> <br/> Ne katin e pare do te mund te shfrytezoni sallonin, ambientin e gatimit, te ngrenies dhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe depo shumeperdorimshe.<br/> <br/> Cmimi vetem 370Euro/muaj.<br/> <br/> Me telefononi ose shkuani ne whatsapp per te pare fotot ose per te vizituar apartamentin.<br/>

€ 370
105m2
APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Organizohet ne nje sallon ndenje,nje kuzhine e vecuar,dy dhoma gjumi,dy tualete,dhe ballkon i bollshem.<br/> Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.<br/> Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi ne katin -1<br/>

€ 630
117m2
Apartament Luxi Per Qera

Jepet me Qera Apartament Luxi prane Liqenit. I organizuar ne sallon me kuzhine 100 m2 .Dy dhoma gjumi me hapesire te bollshme me pamje te mrekullueshme dhe nje garderobe. Depo per kepuce dhe mjete pastrimi me vehte. Dy tualete te medha, ku njera komunikon direkt me dhomen e gjumit te ciftit. Sistem ngrohje me Chiller, ngrohje uji me sistem diellor ( solar ). Gatimi me gaz, sistem alarmi per humbje gazi. Filtrim uji per gatim me filtra te fuqishem ( dopio filtrim ). Telekamer me ngjyra ne porten e hyrjes. Perde te telekomanduara me izolim te plote ne dy dhomat e gjumit. Dush me sistemin ujvare, kromoterapi dhe sistem audio. Ndricim nate me led blu ne te gjithe apartamentin gjate nates, dhoma e gjumit dhe dy banjat me sistem kromoterapi. Vetratat ne te gjithe gjeresine e shtepise me triplex. Izolim termik dhe akustik i te gjithe apartamentit 150 dendesi. Parket antizhurme ne te gjithe dyshemene. Ky apartament shijohet vetem duke jetuar aty, per nje vizit ne prone na kontaktoni !<br/>

€ 1,500
203m2
Jepet me qera Apartament 2+1 me parking , 93m2 Rezidence ne Sauk.

Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800Euro, 93m2 Rezidence ne Sauk. Ne cmim perfshihet gjithashtu : Pishina, Palestra, Kinema si dhe Dhome lojrash, Aprtamenti eshte ne katin e 2 i organizuar nga 1 sallon+kuzhine, 2 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon si dhe parkim i sigurt. Per nje vizite ne prone kontaktoni Andi CEL: <br/>

€ 800
93m2
Apartament 2+1 per qera tek Kika 2

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri teper cilesor me 2 ashensore,totalisht i mobiluar.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,tualet dhe ballkon te madhe.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.<br/>

€ 420
96m2
JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE KOMUNA E PARISIT

Apartamenti ndodhet prane kopeshtit botanik,ne katin e shtate te nje pallati te mire administruar.Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ka nje orjentim lindje.Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket dhe eshte i sapo investuar.Ofrohet i mobiluar.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.<br/>

€ 450
64m2
Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

\ud83c\udfe1Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 1+1+oborr.<br/> \ud83d\udcccAdresa: Pedonalja e Tiranes, <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe: 62m2<br/> Hyrja organizohet ne:<br/> \ud83d\udeaaKorridor<br/> \ud83d\udecbdhome ndenje+aneks<br/> \ud83d\udecfDhome gjumi<br/> \ud83d\udec1Tualet<br/> \ud83d\udd37\ufe0fOborr<br/> \ud83d\udd39\ufe0fKondicioner<br/> <br/> Ndodhet ne nje zone shume te rendesishme te Tiranes, fare prane qendres. Jepet i mobiluar.<br/> <br/> \u260e\ufe0f Kontakto tani ne nr:<br/>

€ 275
62m2
Ne Pedonale, jepet me qira apartament 1+1

Jepet me qira apartament 1+1 te Pedonalja e Tiranes, eshte i mobiluar ne emnyre bashkohore te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ndodhet prane Kalas se Tiranes vetem 3 min ne ecje larg nga qendra <br/>

€ 275
69m2
Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK Kati 1, 300 m2 (Rruga Riza Cerova prane Medresese)

\ud83c\udfe1Jepet me qira Vile 3 Kate, 4+2+2bllk<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 1500 Euro/muaj<br/> \ud83d\udccc Rruga Riza Cerova prane Medresese<br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4 kateshe<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe 300 m2+100 m2oborr<br/> \ud83d\udecf4 Dhoma<br/> \ud83d\udecb2 Sallon<br/> \ud83c\udf7d2 Kuzhina<br/> \u25ab\ufe0f3 Tualete<br/> \ud83d\udd39Koridor<br/> \ud83d\udd382 Ballkone<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 soxhorno dhe 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi ,koridor, 3 tualet, lavanderi ,garderobe,2 ballkone.<br/> <br/> Ofrohet i arreduar totalisht me kondicioner ne cdo ambjent + dy vende parkimi .<br/>

€ 1,500
300m2
Qera, Vile 3 kateshe Rruga "Riza Cerova" prane Medreses, Trirane.

Qera, Vile 3 kateshe Rruga \"Riza Cerova\" prane Medreses, Trirane.<br/> Vila disponon: 2 Ambjent gatimi, 2 Ambjent Ndenje, 4 Dhoma gjumi , 3 Tualete, Garderobe, Lavanderi, 2 Ballkone, Vila eshte e investuar, I mobiluar, Me sistem kondicionimi, I pozicionuar ne nje zone te aksesueshme dhe e preferuar per banim.<br/> <br/> Sip: 300 m2<br/> Kate 3<br/> Cmimi: 1500 Euro<br/> <br/> Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.<br/> Adresa e agjensise: Pas UET<br/> E-mail: kompas1al@gmail.com<br/> Cel: <br/>

€ 1,500
300m2
  • Faqe 2 nga 81
Arkivi i pronave