Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera tek Brryli

Jepet me qera Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor, ne rruge kryesore. <br/> Jepet bosh, vetem me guzhine.<br/>

€ 197
70m2
Tek Rruga E Kavajes Ngjitur Me Globe Center Jepet Me Qera Apartament 1+1

Ne Rrugen Stavri Themeli Jepet Me Qera Super Apartament 1+1<br/> Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensore dhe te mire administruar<br/> Apartamenti organizohet ne 1 dhom gjumi te madhe, 1 tualet si dhe 1 ballkon.Apartamenti esht i gjithi i shtruar me parket,si dhe me te gjitha elektro shtepiaket.<br/> Per nje vizite ne prone kontakto Top Imobiliare. <br/>

€ 300
62m2
Super apartament 2+1+2 tek komuna e parisit 500Euro Cdo gje e re

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 tek lulishtja ne komuna e parisit. Apartamenti po mobilohet me cdo gje te re dhe moderne. Eshte e projektuar me arkitekt .Pallati i ri dhe me ashensor. Cmimi 500Euro<br/>

€ 500
125m2
OKAZION! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI ARTIFICIAL, TIRANE

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni Artificial, Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte. Organizohet ne: sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje te mrekullueshme te parkut te liqenit. Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner. Apartamenti mbulohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites. Jepet me qira totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore, me cmim okazion prej 850 Euro/muaj. Per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone na kontaktoni \u260e\ufe0f <br/>

€ 850
110m2
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 89 m2 350 Euro (Medreseja)

epet me qera apartament 2+1, \"Medreseja\". Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 1 banim \u2022Pallat i Ri \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 89 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjie \u2022 Ambient gatimi \u2022 2 dhoma \u2022 1 Tualet \u2022 Korridor shperndares \u2022 Kubature e rregullt \u2022 Sistem kondicionimi \u2022 Orientim lindje-jug \u2022 I mobiluar. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP13220<br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 350
89m2
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 125 m2 400 Euro (Stacioni i Trenit)

Jepet me qera apartament 2+1, Stacioni i Trenit. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 12 banim \u2022Pallat i Ri \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 125 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjie \u2022 Ambient gatimi \u2022 2 dhoma \u2022 2 Tualete \u2022 Kubature e rregullt \u2022sistem kondicionimi \u2022I mobiluar. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP13210<br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 400
125m2
Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 219 m2 2.200 Euro (TEG)

Jepet qera me vile tek kompleksi \"Long Hill \", nje prej komplekseve me te sigurte ne zone. Vila ka strukture 2-kateshe. Banesa ka siperfaqe totale 219 m2, eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi 3 tualete, verande, oborr, 1 post parkimi, 1 magazine. Shtepia mund te mobilohet ne varesi te deshires se klientit. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi i mie ben te mundur qe te jete e ndricuar gjate gjithe dites.Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP11346<br/> <br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 2,200
219m2
Aparatament me Qera 2+1 100m2.

\ud83c\udfe1Jepet me qera apartament 2+1+Bllk\u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 450 Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Nikolla Tupe ne Bllok<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje pallati te ri<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:100m2<br/> \ud83d\udecf 2 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 tualete<br/> \ud83d\udd39ballkon<br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.Te interesuarit te me kontaktojne ne Cel&Whats App.<br/>

€ 450
100m2
APARTAMENT ME QIRA 2+1, RRUGA PANORAMA

\ud83c\udfe1Apartamen me qira 2+1<br/> \ud83d\udcccRruga <br/> Panorama<br/> (Perball Pristigjit)<br/> \ud83d\udd39Organizohet\u2935<br/> \u2022Sallon ndenje dhe gatimi sebashku<br/> \u20222)Dhom gjumi<br/> \u20221) Tualet<br/> \u2022 1) Ballkon<br/> \u2022Me siperfaqe 70 m2<br/> \u2022 Kati i 8<br/> \u2022 Pallat i ri<br/> \ud83d\udd39Ofrohen\u2935<br/> \u2022sistem ngrohje/ftohje <br/> \u2022Ashensor<br/> Cmim: ...380 euro.<br/>

€ 380
70m2
Tirane, jap me qira apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m2 400 Euro (Prane Kafe Flora)

Zona/Rruga : Prane Kafe Flora<br/> <br/> \ud83c\udfe1Apartament me qira 1+1 ,60 m2 , kati 4, pallat ekzistues.<br/> <br/> I mobiluar modern dhe mjaft komod<br/> <br/> I organizuar : 1 dhome ndenje + guzhine + koridor+ tualet+ ballkon.<br/> <br/> Kerkohet : Persona te huaj , afat gjate.<br/> <br/> Cmimi : 400 / \ud83d\udcb6( euro) ne muaj.\ud83d\udcb3<br/>

€ 400
50m2
Aparatament me Qera 2+1 94m2.

\ud83c\udfe1Jepet me qera apartament 2+1+Bllk<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 350 Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Haxhi Dalliu Prane Fakultetit te Shkencave<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallati te ri<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:942<br/> \ud83d\udecf 2 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 tualet<br/> \ud83d\udd39ballkon<br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.<br/> Nese kerkohet mobilim total cmimi shkon 400 euro. Te interesuarit te me kontaktojne ne Cel&Whats App per nje vizite ne prone.<br/>

€ 350
94m2
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 10, 150 m2 400 Euro (Rr. Myslym Shyri prane Kastratit)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri prane Kastratit<br/> <br/> <br/> Jepet me qera apartament 3+1+2 pallat i ri, siperfaqe 150 m2, kati i 10 banim, ashensor.<br/> <br/> I mobiluar modern e mjaft komod, ngrohje-ftohje, dopio xham-grila.<br/> <br/> Dy muaj parapagim<br/> <br/> Cmimi: 400 Euro/muaj<br/>

€ 400
150m2
Tirane, jap me qera apartament modern 2+1+A+BLK Kati 2, 130 m2 500 Euro (Prane kopshtit Botanik)

Zona/Rruga : Prane kopshtit Botanik<br/> <br/> <br/> Jepet me qera apartament 2+1+2 pallat i ri, siperfaqe 130 m2, kati i 2 banim, ashensor.<br/> <br/> I mobiluar modern e mjaft komod, ngrohje-ftohje, dopio xham-grila.<br/> <br/> Cmimi: 500 Euro/muaj<br/>

€ 500
130m2
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 94 m2 350 Euro (Rr. Haxhi Dalliu prane Fakultetit)

Zona/Rruga : Rr. Haxhi Dalliu prane Fakultetit te Shkencave<br/> <br/> Jepet me qera apartament 2+1+Bllk<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 350 Euro<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallat te ri<br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:94 m2<br/> \ud83d\udecf 2 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1Tualet<br/> \ud83d\udd39Ballkon<br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si meposhte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.<br/> <b>Nese kerkohet mobilim total cmimi shkon 400 euro</b><br/>

€ 350
95m2
Tirane, jap me qera Vile 3+1+2WC+2bllk Kati 2, 150 m2 45.000 Leke (Rr. Servet Libohova, Selite)

Zona/Rruga : Rr. Servet Libohova, Selite<br/> <br/> \ud83c\udfe1Jepet me qera kati i 2 i viles 3+1+2<br/> <br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 45.000 leke/muaj<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 2-te te Viles me hyrje me vete.<br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:150 m2<br/> \ud83d\udecf 2 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine me vete<br/> \ud83d\udec1 2 tualete<br/> \ud83d\udd392 ballkone<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si meposhte: sallon ndenje, ambjent gatimi me vete dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete.<br/>

€ 354
150m2
Tirane, jap me qera apartament 2+1+2+BLK+garazh Kati 5, 115 m2 850 Euro (Rr.Sami Frasheri te Garda)

Zona/Rruga : Rr.Sami Frasheri prane Gardes<br/> <br/> <br/> Jepet me qera apartament 2+1+2 pallat i ri, siperfaqe 115 m2, kati i 5-te.<br/> <br/> I mobiluar modern e mjaft komod, ngrohje-ftohje me chiller, parket ne dhomat e gjumit.<br/> <br/> Garazh per makine, lavanteri, lavastovilje.<br/> <br/> Cmimi: 850 Euro/muaj<br/>

€ 850
115m2
Apartament 2+1 me qira, Don Bosko.

Ofrohet apartament me qira 2+1, ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ofrohet i mobiluar ne gjendje shume te mire. Apartamenti organizohet nga soxhorno, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.Per me shume informacion na kontaktoni<br/>

€ 300
110m2
Me qira jepet apartament 1+1 brenda Unazes

Tek Rruga Asim Vokshi prane instituti Harry T. Fultz jepet apartament me qira 1+1, kati i dyte . Orjentim Jug - Perendim. Hyrja e apartamentit eshte investuar me parket , i mobiluar mire me te gjitha paisjet elektroshtepiake funksionale.<br/> Per nje vizit ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit!<br/>

€ 300
80m2
Jepet apartament me qira 2+1 ne Astir

Me qira jepet apartament 2+1 ne Astir prane Vila L ,kati gjashte , pallati i ri me ashensor i mireadministrua.Apartamenti eshte i organizuar me hapesira te bollshme, e mobiluar pjeserisht .<br/> Orjentim Jug - Lindje.<br/> <br/>

€ 275
93m2
Rruga kavajes prane globit 3+1+2

Jepet me qera 3+1+2banjo,ballkon .Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh ,apartamenti organizohet ne ambient,gatimi,ngrenje,3 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon ,me nje organizim shume te mire.Dhe me nje cmim qe diskutohet 500 euro<br/>

€ 500
116m2
  • Faqe 1 nga 97
Arkivi i pronave