Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera tek drejtoria e policise

Tek drejtoria e policise, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

€ 200
20m2
Jepet me qera tek plepat ne Durres afer Tropikal Resort

Jepet me qera hyrje 80 m2 ne plepa durres afer tropikal resort e mobiluar me kushte shum te mira<br/>

€ 157
80m2
Apartament 2+1 me qera durres ne plepa

Durres ne plepa, shtepi private e kompletuar.

€ 102
70m2
Garsoniere me qera ne qytetin e Sarandes ne rrugen numer 5 kati 2te

Jepet me qera garsoniere ose 1+1 ne Rrugen e 5 Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ngjitur me piceri \u201cCasa Nostra\u201d. Per informacion kontaktoni.<br/>

€ 102
60m2
Jepet me qera apartament ne durres tek lagjia 18

Jepet me qera apartament 100mq lagja 18 durres.<br/> Mobiluar 2+1<br/>

€ 170
103m2
TE LIQENI I THATE APARTAMENT 3+1 ME QERA

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate, te kompl EdilAl.<br/> Organizohet ne: korridor, 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone.<br/> E sapomobiluar me mobilje te reja dhe bashkekohore.<br/> Kati 3 me ashensor.<br/> Pamje fantastike me orientim Jug-Perendim.<br/> Zone e qete dhe ekskluzive.<br/> Kontakto<br/>

€ 400
117m2
Jepet me Qera Apartament 2+1 Modern Prane Myslym Shyrit

Jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar per banim vetjak, mobilim modern me te gjitha fasilitetet e nevojshme. <br/> Nje dhome gjumi mobilohet sipas kerkeses se qeramarresit.<br/> Apartamenti ndodhet ne rrugicen Him Kolli ndermjet Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit.<br/> Kati i 3 pallat i ri me ashensor,<br/> <br/> <br/>

€ 500
86m2
Apartament me mobilim te ri , 2+1 me qera ne Don Bosko

Perbehet ne dy dhoma gjumi, sallon i madh + kuzhine, nje tualet, dhome hekurosie, ballkon. Totalisht mobilim i ri, i pabanuar me pare, me kondicioner. Qeraja 350Euro<br/>

€ 350
100m2
Delijorgji, 1+1 me qera pjese e kompleksit...

Jepet me qera super apartament i investuar me c'do gje te re dhe cilesore. <br/> Super komod dhe tejet i kendshem.<br/> <br/>

€ 400
75m2
Aparament 1+1+parkim per Qira ,te Delijorgji

Jepet apartament me qira te kompleksi Delijorgji, prane 21 Dhjetorit<br/> Eshte totalishi i mobiluar me nje parkim te perfsshire<br/>

€ 450
65m2
Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me arredim bashkohor

Rruga Brigada VIII, prane Restorant Juvenilja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 9 banimi te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor, me kamera sigurie ne hyrje te pallatit. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme rreth 115m2, i organizuar ne nje Sallon te madh + Kuzhinen e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale e orientuar nga lindja, dhome gjumi per femije, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ofron komoditet dhe eshte i pershtatshem per cifte ose familje qe preferojn facilitetet e shumta qe te ofron zona si Supermarketet (Big Market & Conad), Restorante, Banka, Palester, Farmaci, etj. Per nje vizite ne Apartament kontaktoni me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 600
115m2
Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 me mobilim bashkohor

Myslym Shyri shume prane Kompleksit Taiwan, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 tualete, ne katin e 5 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament ofron hapsire te bollshme me Siperfaqe 165 m2 dhe komoditet maksimal per familje te medha sepse ka mobilim bashkohor. Apartament eshte i organizuar ne nje Sallon te madh me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket (Samsung, Ariston, Elektrolux), dhoma e gjumit Matrimoniale me hapsire te madhe dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi per femije te arreduara me mobilim komod, 2 tualete (tualeti kryesor me dritare) dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner ne secilin ambjent, tualeti eshte i sapo investuar (Tv Smart do vendoset nga pronari). Cmimi i Apartamentit eshte 800Euro i diskutueshem ne baze te paradhenies. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarket, Palester, Banka, Institucione Shteterore, Shkolla Publike, etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 800
165m2
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Tish Dahia

Jepet me qera apartament 2+1 ne Komunen e Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte pjeserisht i mobiluar.<br/>

€ 300
90m2
Apartament 2+1 per qira te marko bocari

Super apartament 2+1 per qira te rruga e kosovareve.<br/> Per nje vizite ne prone me kontaktoni!<br/>

€ 500
110m2
Apartament 2+1 per qira

Super apartament 2+1 te rruga bill klinton.<br/> Per nje vizite ne prone me kontaktoni!<br/>

€ 350
100m2
Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen \u2018\u2019Don Bosko\u2019\u2019. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 100 m2. Eshte I organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka te gjitha elektoshtepiaket e nevojshme. Zona qe ndodhet apartamenti te ofron shume facilitete: si shkolla, farmaci, restorante, etj. <br/> Cmimi 350 euro/muaj<br/> Id 3376<br/>

€ 350
100m2
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Qemal Stafa

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Qemal Stafa,prane kryqezimit te Pazarit te Ri me Prokurorine.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe eshte totalisht i mobiluar.<br/>

€ 300
86m2
Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Xheko Imperial (Garda)

Prane Gardes, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti ka mobilim komod, i pajisur me kondicioner dhe eshte i organizuar ne nje Sallon ndenje + Kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me orientim nga jugu, nje dhome gjumi per femije me arredim komod, nje tualet me apirim. Apartamenti ofron te gjitha kushtet per nje familje ose per nje cift qe preferon te kete prane te gjitha facilitetet si Universitetin, Supermarketin, Restorante, Banka, Liqenin Artificial 2 min ne kembe. (Tv Smart dhe Lavatricja do vendosen ne momentin qe klienti nenshkruan kontraten me pronarin). Per nje vizite ne kete Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 500
102m2
Apartament 2+1 per Qira, Rr Bill Klinton

Apartamenti ndodhet ne nje zone shum te qete dhe te preferuar te qytetit sic eshte Eleonora.<br/> Organizohet ne 2+1, totalisht i mobiluar , me 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Aksesi i apartamentit me rrugen kryesore eshte shum i afert. Gjithashtu pozicionimi i tij ofron afersi me te gjithe facilitetet e mundshme.<br/> <br/> Per cdo informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.<br/> <br/>

€ 350
95m2
Tek Rruga Elbasanit, Jepet Me Qira Apartament 1+1nje zone e zhvilluar urbane!

Jepet me qira apartament 1+1 me 78 m2. Apartamenti ndodhet te rruga e Elbasanit, prane RTSH-se, nje zone e zhvilluar urbane, qe i permbush te gjitha nevojat e nje jetese standarte. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me cdo lloj transporti. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12-katesh, me ashensor, i ndertuar ne vitin 2015. Organizimi i apartamentit eshte i tille: Hyrja ne nje korridor te vogel, i cili te con ne dhomen e ndenjes, dhoma e ndenjes ka nje mobilim bashkekohor te pershtatshem per nje jetese komode, zona e gatimit eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme duke e bere procesin e gatimit te lehte e praktik. Dhoma e gjumit eshte perfekte sidomos per nje njeri qe deshiron te kete shume hapesire per rrobat dhe sendet personale. Ambientet kane nje ndricim perfekt dhe siperfaqe te medha e te bollshme. <br/>

€ 500
78m2
  • Faqe 1 nga 78
Arkivi i pronave