Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera

Tek Kopeshti Zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim bashkekohore , i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon dhe koridor . Ndodhet ne nje pallat te ri , ne nje zone teper te qete dhe lehtesisht e aksesueshme . Cmimi 350 euro .<br/>

€ 350
84m2
Tirane Apartament 2+1Per Qira Myslym Shyri

Tirane, Myslym Shyri jepet me qira Apartament 2+1+Ballkon+2Banjo,Siperfaqe110m2, I mobiluar, Pallat me ashensor, kati 10, (jo fundit). Cmimi 350Euro. Kontakt Origjinal Real Estate Tirane Albania. <br/>

€ 350
110m2
Jepet me qira hyrja 130m2 1+1 tek Fusha Aviacionit

Jepet me qira hyrja 1+1 me siperfaqe 130m2. Hyrja ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne Bulevardin 1km tek Fusha e Aviacionit. Hyrja eshte e organizuar me nje sallon shume te madh, nje dhome gjumi, nje banje, dhe nje ballkon te madh. Eshte e mobiluar dhe me shume drite. Banjo eshte me dritare, pra me ajrosje natyrale. Preferohen familje dhe per kontrata afatgjate. Qiraja mujore eshte 28 mije leke te reja. Per me shume info na telefononi.<br/>

€ 220
130m2
2+1+2 tek komuna e parisit.500Euro Cdo gje e re

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 tek lulishtja ne komuna e parisit. Apartamenti po mobilohet me cdo gje te re dhe moderne. Eshte e projektuar me arkitekt dhe behet gati me 1 dhjetor. Pallati i ri dhe me ashensor. Cmimi 500Euro<br/>

€ 500
125m2
Apartament ne myslym shyr penthouse me pamje. Moderne

Jepet me qera aprtamenti 1+1 95 m. Apartament luksoz me pamje gjith tiranen (pent<a href=\"/4/house-in-Tirane/\">house</a>). Pallat i ri me ashensor kati i 11. Cmimi 500Euro<br/>

€ 500
95m2
Jepet me qera Ap 2+1+2 tualet

Prane Gjykates se Tiranes, afer rruges Myslim Shyri: <br/> Jepet me qera Ap 2+1+2 tualet.<br/> Totalisht i mobiluar.<br/>

€ 400
90m2
Myslym shyr 500Euro super modern

Jepet me qera apartamenti 1+1 95 m. I mobiluar ne menyre moderne dhe luks. Apartamenti ka pamje nga e gjithe tirana (pent<a href=\"/4/house-in-Tirane/\">house</a>) pallat i ri me ashensor. Cmimi 500Euro<br/>

€ 500
95m2
Japim apartamente me qera

Japim apartamente me qira.<br/> Apartamente me siperfaqe te ndryshme por te gjithe pa perjashtim bashkekohore. Arredim modern, komoditet maksimal per ju dhe familjen tuaj. <br/> Ndodhen ne zonat me kryesore te Tiranes.<br/> 1+1/2+1/3+1<br/>

€ 400
140m2
Ofrohet apartament 2+1 me qira ne vasil shanto

Ofrohet apartament 2+1 per qira ne vasil shanto <br/> Apartamenti esht i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme per banim <br/> Kati i 3 ne nje pallat egzistues pa ashensor<br/>

€ 350
73m2
Ne bllok, Te garda 2+1

Jepet me qera 2+1 tek nje nga zonat me te populluara dhe me te kerkuara ne vend. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, pallat i ri dhe me ashensor, cmimi 600Euro<br/>

€ 600
115m2
Jepet 2+1 me qera , 100m2,kati 2 , tek Kompleksi dinamo, 360Euro

APARTAMENT ME QERA \u27a1\ufe0f2+1 e adoptuar<br/> \u27a1\ufe0fSiperfaqja: 100 m2<br/> \u27a1\ufe0f Vendodhja: tek kompleksi dinamo , perball Kompleksit te lojrave olimpike \u27a1\ufe0f totalisht e mobilluar<br/> \u27a1\ufe0fkati : 2 banim , me ashensor<br/> \u27a1\ufe0fCmimi: 360 Euro<br/>

€ 360
100m2
Jepet apartament me qera 30.000 LEK muaj 2+1 ne Astir tek Vila L

Apartament i ri ne Astir, pallati Vila L... Pallati i ri i ndertuar ne 2014. Apartmenti eshte i mobiluar dhe ka dy krevate ne dy dhoma. 4 krevate gjithsej. Televizor, lavatrice, TV, divane, dhe frigorifer i ri e i madh.<br/> 30000 lek te reja ne muaj. Apartamenti eshte komod deri ne 4 veta. Stacioni i Astirit eshte perball deres se pallatit.<br/>

€ 236
88m2
3+1+2 tek bulevardi zogu i pare. 500Euro

Jepet me qera apartament 3+1 tel bulardi zogu i pare prane prokuroris. Apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre te organizuar. Pallat i ri dhe me ashensor. Cmimi 500Euro<br/>

€ 500
135m2
Apartament me Qera 2+1 120m2.

Jepet me qera apartamenti 2+1,kati 4,i mobiluar ne kushte bashkekohore,pallat i ri me ashensor dhe administrim,me vendparkimi dhe ambjent guzhine ekstra dhe ballkon.<br/> Vendndodhja:Midis Rruges se Durresit e ish Stacionit Trenit.<br/> Cmimi:250Euro cdo muaj.<br/> Per me teper informacion me kontaktoni ne Cel&What's App.<br/>

€ 300
120m2
Jepet shtepi me qira

Apartament 2+1, 2 tualete dhe ballkon. Pallat i ri me ashensor. Rezidenca Peti. Shtepia eshte e re e pa banuar e sapo lyer. Nuk ka pajisje brenda. Kati i 7 i pallatit. Cmimi eshte 300 euro i padiskutueshem. <br/>

€ 300
97m2
Jepet me qera apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik.

Jepet me qera apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik.<br/> Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.<br/> Siperfaqja e baneses eshte 140 m2.<br/> Eshte e organizuar ne:<br/> 2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.<br/> Ofrohet plotesisht e mobiluar. <br/> Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.<br/> Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur. <br/> Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.<br/> Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth.<br/> Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.<br/> Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.<br/> Cmimi i qerase 700 euro/muaji<br/>

€ 700
140m2
Jepet shtepi per studente

Jepet shtepi per studente ne l.14 durres pran universitetit aleksander moisu 2<br/>

€ 94
28m2
Jepet me qera 2+1 te astiri

Amartament me qera <br/>

€ 300
120m2
Qira, Apartament 3+1 Kopshti Zoologjik, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Ndertim i Ri \u2022 Kati 6 \u2022 Siperfaqa e apartamentit : 150 m2 \u2022 Organizimi: \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i gatimit \u2022 3 Dhoma e gjumi \u2022 1 Tualet \u2022 Veranda \u2022 I investaur \u2022 Me oxhak funksional \u2022 Me kalorifer ne te gjithe shtepine \u2022 Me 4 kondicioner \u2022 Me papafingo \u2022 Me parket druri \u2022 I mobiluar \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 1,300
150m2
Shtepi me qera

Jepet me qera apartament zona shkoze dy dhoma gjumi dy banja, sallon ,103 metro katrore kati i dyt i pa mobiluar per familjar.<br/>

€ 197
103m2
  • Faqe 1 nga 61
Arkivi i pronave