ambjente biznesi ne shitje

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Super mundesi investimi!! Ambient tregtare ne Fier

Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik. Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 900 m2, i pajisur me hipotekë, buzë rrugës kryesore. Mundësi shumë e mirë investimi, i përshtatshëm për ambiente biznesi të ndryshme si fabrikë, fasoneri, treg për artikuj të ndryshëm etj. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 Çmimi: 1,000,000 €

€ 1,000,000
900m2
Shitet ambient tek 21 Dhjetori

Shitet ambienti i pozicionuar te Rruga Naim Frashëri, pranë 21-Dhjetorit. Informacion mbi ambientin : kati 0, sipërfaqja e ambjentit 67.3 m2, , me hipotekë. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, disponon fasadë xhami dhe zona shumë e favorshme e bën të përshtatshëm për çdo lloj tipologjie biznesi. Pozicioni gjeografik është lehtësisht i aksesueshëm me akset kryesore të qytetit. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 Çmimi: 110,000 €

€ 110,000
67m2
Shitet lokal ne zonen e Unazes se Re

Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit 42 m2, tualet, fasadë xhami, i investuar, mundesi shumë e mirë investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 65,000
42m2
Shitet ambient tek Rruga e Dibres

Ambienti ndodhet tek Rruga e Dibres buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacion mbi Ambjentin: kati 0 buze rruge, i investuar, 43.03 m2, dokumentacion i rregullt hipotekor. Disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 235,000
43m2
Shitet ambient tregtare tek Bulevardi Bajram Curri

Ambienti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacion mbi Ambjentin: kati 0 buze rruge, i investuar, 41.02 m2. Disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme si agjensi imobilare, zyre avokatie ose noteriale, agjensi turistike etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 150,000
41m2
Shitet biznes tek Komuna e Parisit

Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 33 m2, i investuar, 1 tualet, biznesi shitet në vlerën 15000 euro, aktualisht ambjenti jepet dhe me qera 350 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 15,000
33m2
Shitet hotel tek rruga e Kavajes.

Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe organizohet nga 10 dhoma të arreduara me stil modern bar-restorant,i cili ka arredim të këndshëm. Secila prej dhomave ka hapësirë,garderobë dhe nga një tualet. Disponon nje siperfaqe prej 360 m2. Hoteli ka klientelë të ngritur prej kohësh.Hoteli është një opsion ideal investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 700,000
360m2
Superokazion

Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal se bashku me biznesin ne gjendje aktuale pune. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne Kompleks. Lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. Hapsira eshte e mire-shfrytezuar me 18 tavolina qe jane te vendosura jashte dhe 8 te vendosura brenda. Hapesira prej 18 tavolinash eshte verande prej gati 80m2 per te cilat eshte e pajisur me dokumentacionin e duhur nga bashkia e per te cilen nuk paguhet taksa e zenies se hapesires publike. Biznesi ka nje klientele te formuar qe ne fillimin e Kompleksit ne 2012. Disponon dokumentacionin e plote hipotekor. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone. Cmimi i padiskutueshem. <br/> <br/> <br/> <br/>

€ 110,000
57m2
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 8, 127 m2 292.000 Euro (Bllok)

Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 8 \u2022 Siperfaqa e ambjenti: 127 m2 \u2022 Fasade xhami \u2022 I investuar \u2022 2 Tualete \u2022 Me Hipoteke. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 292,000
0m2
Shitet, Lokal, Unaza e Re

Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: \u2022 Buze rruge \u2022 Kati i 0 \u2022 Siperfaqja e ambientit: 300 m2 \u2022 Tualet \u2022 Fasade xhami \u2022 I investuar \u2022 Aktulisht ne gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke \u2022 Mundesi shume e mire investimi. \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 1,000,000
300m2
Shitet Zyre Tek Rezidenca INTER CO - SAT

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne Tirane. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Ambjenti disponon edhe garazhd.Fakti qe ndodhet ne nje nga Pallatet me cilesore ne Tirane te jep mundesine ti shfrytezosh si , zyre Arkitekture ,Laborator,Zyre Noteriale , Dentist ,etj .Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur . Garazhdi nuk perfshihet ne cmim<br/>

€ 105,800
0m2
Shiten ( shushica ) garazhde 3 garazhde super oferte

Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certifikat pronsie <br/>

€ 15,000
18m2
SHITET Kapanon dhe toke ne Durres tek Mulliri i Bullgarit

Ne Durres prane Mullirit te Bullgarit ngjitur me rrugen Durres- Xhafzotaj SHITET kapanon me siperfaqe 106 m2 dhe truall me siperfaqe 1.500 m2. Tualli eshte i rrethuar dhe ka dhe themele gati per ndertimin e nje ndertese.Kapanoni sherben per repart pune,oficine mekanike, pike servisi dhe parkimi etj. Pozicioni shume i pershtatshem ne lidhje me vendndodhjen dhe komunikimin. Me Certifikate pronesie dhe dokumentacion te rregullt.<br/> Cmimi 175.000 euro.<br/> Per cdo informacion kontaktoni ne<br/> E-mail. onlineprona@gmail.com<br/>

€ 175,000
106m2
Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore .

Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 Dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet Dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 22 m2 per cdo lloj Biznesi. Ambjenti komercial momentalisht eshte i len me qira, nderkohe eshte shume i favorshem per lloje biznesesh te ndryshme. Dyqani eshte i veshur me fasade xhami dhe te ofron mundesi te medha brandimi ne nje rruge ku ka shume fluks. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.<br/>

€ 175,000
22m2
Shitet Ambient Komercial

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial ne katin e dyte ne komplekes shume cilesor ndertim i sapo perfunduar .Dyqani ka nje siperfaqe prej 42.2m2 dhe disponon fasade xhami , qe ju mundeson te reklamoni biznesin tuaj. Dyqani nodhet buze rruges kryesore qe perben avantazh per zhvillimin e biznesit. Shitet bosh per cfare do lloj aktiviteti dentist, parukeri, dyqan, zyra noteriale avokatie etj<br/>

€ 58,000
43m2
Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet Godine 2 Kateshe, 400 m2.<br/> <br/> Kati 0 eshte Dyqan Open Space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti!<br/> <br/> Kati 1 mbi Dyqan: Apartament 3+1 + 3 tualete, 200 m2, Me organizim te mire dhe hapesira me kubature te regullt, kondicionere dhe sistem ngrohje, dritare dopio xham dhe grila persiane. Ne gjendje te mire.<br/> <br/> Cmimi: 150.000 Euro, i diskutueshem<br/> Tel. <br/> <br/>

€ 150,000
400m2
Tirane, shes lokal Kati 0, 75 m2 240.000 Euro (Ali Demi)

Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, prane fushes. Informacion mbi ambjentin : \u2022 Kati 0 perdhes \u2022 Siperfaqja e lokalit : 75 m2 \u2022 Dokumentacioni : Me Hipoteke. Lokali eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022 Tualeti \u2022 Pozicion gjeografik i favorshem \u2022 Buze rruge kryesore \u2022 I investuar \u2022 Fasade xhami \u2022 Dopio xham \u2022 Kubature e rregullt \u2022 I pershtashem per cdo lloj biznesi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 240,000
75m2
Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i Pershtatshem per Dyqane dhe Cdo Lloj Biznesi Tjeter | Pallat i Ri | Ndertime Cilesore | Parket | Ndricim me Spote | Planimetri e Rregullt | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale <br/> <br/> Q1377<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - Dyqan 37 m2 <br/> - Ne zone Biznesi <br/> - Zone perfekte<br/> - Ndricmim ( tavane me spote /gipse ) <br/> - Fasad xhami<br/> - Tualeti ( i Ri ) <br/> - Sanitare shume cilesore ( te reja) <br/> - RRUGE KRYESORE <br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 41.000 Euro<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 13324<br/> <br/> 04/10/2019<br/>

€ 41,000
37m2
Okazion!!! Shitet Lokali Te Zona e Freskut Perball Policise Bashkiake

Lokali ndodhet ne rrugen kryesore <br/> Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt .<br/> Siperfaqe esht 75 m2 dhe veranda esht 50 m2 .<br/> Momentalisht esht me qera me kontrat 5 vjeca<br/>

€ 190,000
75m2
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 90 m2 135.000 Euro (Stadiumi Dinamo), PRI 7190

Ambjenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 2 \u2022 Siperfaqa e ambjenti: 90 \u2022 I investuar \u2022 Me Hipoteke \u2022 I ndare ne 2 Ambjente. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 135,000
0m2
  • Faqe 1 nga 34
Arkivi i pronave