Arkivi i pronave - Faqe 76

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 25 m2 250 (Rruga e Kavajes) Pro13239

Dyqani ndodhet tek Kompleksi Deliorgji. Informacion mbi dyqanin: \u2022 Kati 0 \u2022 Siperfaqja e dyqanit : 25 m2 Ambienti disponon: \u2022 Tualet \u2022 I pershtatshem per zyra ose agjensi\u2022 I investuar \u2022 I organizuar mire \u2022 Kubature e rregullt. Per ta vizituar na kontaktoni<br/> <br/> Pro13239<br/> <br/> Cel. : +<br/>

€ 250
25m2
Toke,Durres

Toka eshte pozicionuar ne Durres,prane Ures Se Dajlanit. Informacion mbi token: \u2022 Siperfaqja e tokes: 2172 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Hapesira e bollshme \u2022 Zone e preferuar per ndertim . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 98,000
2100m2
SHITET TOKE NE MAMINAS ( VORE)

Shitet toke 3400m2 ne Maminas pak metra siper rruges dytesore . Toka eshte me pyllezim natyral . Nje vend i mrekullueshem per relaks . Mund te perdoret per vila , <a href=\"/3/hotel-in-Tirane/\">hotel</a>e , industri , etj . <br/> Nxitoni mund ta blini per vetem 30 euro/m2 . <br/>

€ 102,000
3400m2
Toke, Liqeni I Thate

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate tek Rruga e Ullishtes . Informacion mbi token: \u2022 Siperfaqa e tokes neto : 1500 m2 \u2022 Lloji i Tokes Trruall \u2022 Disponon Leje Sheshi \u2022 Me Hipoteke . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 295,000
1500m2
Jepet me qira truall ne Don Bosko

Jepet truall per qira ne Don Bosko.<br/> Trualli ka nje siperfaqe totale prej 1400 m2.<br/> Eshte i favorshem per biznese te tipit: lavazho, parkim, etj,.<br/> Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.<br/> Per me shume informacion na kontaktoni!<br/>

€ 78,612
1400m2
Ullishte ne Vore

Shitet<br/> Ullishte ne Vore me siperfaqe 6200m2<br/> Me certifikate pronesie pamje nga autostrada <br/> Prone e pershtatshme per ndertim vilash komplekse te ndryshme etj cmimi 100 milion leke total <br/>

€ 78,612
6200m2
Jepet Me Qira Apartament 2+1 +Garazhd Tek Stadiumi Qemal Stafa

- Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen \"Dervish Hima\" tek Stadiumi Qemal Stafa. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te Tiranes. Apartamenti posedon dhe nje garazhd 20 m2 me qepen. Apartamenti pervec kushteve shume te mira dhe zones ka dhe nje pamje panoramike nga kodrat e liqenit dhe stadiumi i ri. Ambjenti ka sistem chiller per ngrohje ftohje. Cmimi shume i favorshem per zonen pasi vetem garazhdi jepet 100-150 euro ne muaj me qira ne kete pallat. Apatamenti ka hapesira te bollshme 120 m2.<br/>

€ 600
120m2
Harry Fultz, Apartament 1+1 me qera mobilim i ri

Perballe Harry Fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe apartament i sapo rikonstruktuar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor, sallon + kuzhine, dhome gjumi me kondicioner, tualet i madh. E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket. Pallati ndodhet buze rruge shum prane stacionit te autobuzit. Lokacioni eshte shume i mire per afersine si me Zogun e Zi dhe me Stacionin e Trrenit. Cmimi 300 Euro i diskutueshem ne varsi te kushteve te kontrates.<br/>

€ 300
65m2
Perball Vizion + , jepet me qera apartament 2+1+2

Ne Don Bosko , perball Vizion + , jepet me qera super apartament 2+1+2 me nje siperfaqje te bollshme . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashencor . Te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me elektroshtepiaket e nevojshme . Apartamenti eshte i shtruar me parket ne cdo dhome dhe i pajisur me 2 kondicioner . Mobilimi eshte bashkekohore dhe i mirembajtur dhe jepet per here te pare me qera . Cmimi 400 euro i diskutueshem . <br/>

€ 400
136m2
Ndarje Qeraje

Kerkohet nje ose 2 goca per ndarje qeraje tek qyteti studenti.Shtepia ka kushte shume te mira,per te me teper me shkruani ne wp.<br/>

€ 220
96m2
2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Rruga Elbasanit- Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner

Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) RRuga E:BASANIT - Ekonomiku/Terminali, ne Pallat te Ri me Ashensor dhe Punime Cilesore | Mobilim i Ri, Kondicioner dhe Pajisje Elektroshtepiake te Markave me te Mira | Shtruar me Pllake te Shtrenjte | Ndricim Perfekt, me Diell Gjate Gjithe Dite dhe ai Artificial LED | Termoizolim | Hidroizolim | Izolim Akustik | Muret e Sapo Lyer | Soxhorno me Divane Super Komod | Kundrabufe Druri | Dhomat e Gjumit te Kopletuara | 2 Ballkone me Pamje | Tualet me Hidorsanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale<br/> <br/> Q1329<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 2 dhoma gjumi<br/> - 1 sallon + 1 kuzhine<br/> - 1 tualet <br/> - 2 ballkone<br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 100 m2<br/> -\tSIP NETO : 96 m2<br/> -\tKATI: 3<br/> -\tKATET E PALLATIT: 13<br/> -\tPallat I ri <br/> -\tViti I ndertimit: 2009<br/> <br/> Karakteristika: <br/> <br/> - Mobilim Cilesor<br/> - ASHENSOR me CIP<br/> - Zona ofron PARKIM <br/> - KONDICIONER<br/> - Kondicionera Ekonomike Inverter<br/> - Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)<br/> - Pamje Panoramike e paster<br/> - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes<br/> - Orientimi: JL \u2013 JP ; L \u2013 P etj.<br/> - Izolim akustik<br/> - Termoizolim <br/> - Hidroizolim <br/> - Lagje e qete , me banore familjare<br/> - Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera )<br/> - Sistem alarmi<br/> - Mobilim Druri <br/> - Sistem ndricimi I avancuar<br/> - Dizenjuar me Arkitekt<br/> - Sallon I ri & Kolltuqe te reja<br/> - Dyer Druri<br/> - Dere e Blinduar<br/> - Televizor HD<br/> - Mikrovale <br/> - Pianure + Aspirator<br/> - Dritaret cilesore me dopjo xham <br/> - Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta / psh: Spanjolle etj.)<br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore<br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 330 Euro ose 40,000 Leke<br/> <br/> *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> 8248<br/> <br/> 12/11/2019<br/>

€ 330
100m2
2+1+2Ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner

2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner | Qetesi Absolute | Hapesire e Madhe | Ndricim Perfekt <br/> <br/> Q1503<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> -1 soxhorno <br/> -1 kuzhine<br/> -2 dhome gjumi <br/> -1 Tualet <br/> -1 korridor<br/> - 2 ballkon <br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 94 m2<br/> -\tSIP NETO: 85 m2<br/> -\tKATI: 2<br/> -\tKATET E VILES :4<br/> -\tVILE E RE <br/> -\tViti I ndertimit: 2010<br/> <br/> Karakteristika: <br/> <br/> - APARTAMENT NE KATIN E 2- te <br/> TE VILES<br/> <br/> 2+1+1WC+ 1 ballkon***<br/> - PARKIM <br/> - DEPOZITE UJI ME VETE <br/> - ORIENTIMI : perendim jug <br/> - KONDICIONER <br/> - Dritare dopio xham me Grila<br/> - MOBILIM I RI<br/> - KUZHINE E RE <br/> - CDO GJE E RE <br/> - SANITARE CILESORE dhe te Reja <br/> - uje & drita 24 ore <br/> - Kend i ri <br/> - Zone perfekte<br/> - QETESI ABSOLUTE <br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Instalime Hidraulike Cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 300 Euro<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 6889<br/> <br/> 16/11/2019<br/>

€ 300
94m2
2+1+Ballkon (Selvia-Qender) Ashensor | Mobilim dhe Cdo Pajisje e Re | Kondicioner | Pamje Panoramike

Apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra - Selvia | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim dhe Cdo Gje e Re | Kondicioner <br/> <br/> Q1504<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> -1 soxhorno <br/> -1 kuzhine<br/> -2 dhome gjumi <br/> -1 Tualet <br/> -1 korridor<br/> - 2 ballkon <br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 89 m2<br/> -\tSIP NETO: 79.80 m2<br/> -\tKATI: 8<br/> -\tKATET E PALLATIT :8<br/> -\tPALLAT I RI <br/> -\tViti I ndertimit: 2007<br/> <br/> Karakteristika: <br/> - APARTAMENT NE KATIN E 8 PALLAT I RI <br/> - 2+1+1WC+ 1 ballkon***<br/> - PARKIM <br/> - DEPOZITE UJI ME VETE <br/> - ORIENTIMI : perendim - VERI <br/> - KONDICIONER <br/> - Dritare dopio xham me Grila<br/> - MOBILIM I RI<br/> - KUZHINE E RE <br/> - CDO GJE E RE <br/> - SANITARE CILESORE dhe te Reja <br/> - uje & drita 24 ore <br/> - Kend i ri <br/> - Zone perfekte<br/> - QETESI ABSOLUTE <br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Instalime Hidraulike Cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 350 Euro ( I DISKUTUESHEM )<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 6187<br/> <br/> 18/11/2019<br/>

€ 350
89m2
2+1 (82 m2) Modern (Mozaiku/ Rruga Amasadave) Mobilim Cilesor + Pajisje te Reja | Ashensor | Investime te Reja

Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (82 m2) i Ri dhe me Mobilim Modern (* Te Mozaiku Tirane - Paralel me Rrugen e Ambasadave *)+ Ashensor dhe Investjme te reja ( vetratar Dopio Xham - Pajisjet Elektroshtepiake te reja dhe te markave me Cilesore | 3 Kondicioner Inverter Ekonomik | Ndricim i Mire | Dritare Dopio Xham + Grila / Izolim Akustik | Kendi i Madh i RI bere me Porosi | Perde te Shtrenjta | Kuzhine me Kundrabufeben e Re | Dhomat e Gjumit te Kompletuara / Super Pamje | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Gati <br/> <br/> Q905<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 2 dhoma gjumi<br/> - 1 Soxhorno + 1 kuzhine<br/> - 1 tualete <br/> - 1 korridor <br/> <br/> Karakteristika: <br/> <br/> * Te Mozaiku Tirane - Paralel me Rrugen e Ambasadave *<br/> <br/> - 2+1 Modern i Ri- ne vend perfekt-te Ambasadat <br/> - Mobilim Cilesor I RI dhe Modern <br/> - Me 3 Kondicionere Ekonomike Inverter <br/> - Pajisjet te gjitha te Reja( Friforigeri, Furre)<br/> - Orientimi i Mire ( Drite Natyrale)<br/> - Dritare dhe Dyer Dopio Xham & Grille <br/> - Hyrja me vete<br/> - Depoziten uji me vete <br/> <br/> KUZHINA <br/> <br/> - Soxhorno e Madhe <br/> - Me KONDICIONER 24sh Inverter Ekonomik<br/> - Kontrabufene e RE<br/> - Pajisjet Elektroshtepiake te shtrenjta dhe marka te mira( Whirlpool, Beko, Candy, GorenjeSamsung) <br/> - Ndricimi i Mire <br/> - Kendi i Madh i RI bere me Porosi <br/> - Perde te shtrenjta <br/> - Frigorifer 2 katesh \"Beko\"<br/> - Pianure e Re \"Gorenje\" + Aspirator <br/> - Lavastovilje \" Indesit\"<br/> - TV Plazma \" Samsung\" <br/> - Tavoline Ngrenie me 3 Karrige <br/> <br/> <br/> DHOME GJUMI CIFTIT<br/> <br/> - Ne Krevat + Dyshek Dopio<br/> - Me Dollap Rrobash Gjigand <br/> - Me nje mini garderobe <br/> - KONDICIONER 18tsh <br/> - Dritare Dopio Xham & Grille <br/> <br/> TUALETI <br/> <br/> - Me ajrosje natyrale<br/> - Me dollap per detergjente <br/> - Hidrosanitare te \" Porcelanoza'<br/> - Dush i Ri \" Ariston\"<br/> - Lavatrice \" Indesit\" <br/> <br/> KORRIDOR + RAFT <br/> <br/> DHOME GJUMI Teke <br/> <br/> - KONDICIONER 18tsh Ekonomik <br/> - ME SUPER PAMJE<br/> - Me Garderobe te Brendshme <br/> - Ndrcim shume i mire <br/> <br/> - Izolim akustik<br/> - Termoizolim <br/> - Hidroizolim <br/> - Lagje e qete , me banore familjare/ <br/> - Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera )<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik<br/> <br/> * me mundesi parkimi opsional **<br/> <br/> Cmimi: 450 Euro <br/> <br/> *Paradhenie: 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> <br/> 5412<br/> <br/> 14/10/2019<br/>

€ 450
82m2
2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) Rruga Elbasanit (+ PARKIM) Mobilim Cilesor | Kondicioner

2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Rr. Sotir Kolea) Zone e Preferuar | Mobilim Cilesor | Kondicioner ne Cdo Dhome | Hapesire e Madhe me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Shtruar me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham + Grila | Izolim Akustik | Kolltuqe Komode | Tv Plazma | Kundrabufe e Re Druri | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Ballkone me Hapesire | Tualetet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale<br/> <br/> Q1458<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 2 dhoma gjumi<br/> - 1 sallon <br/> - 1 kuzhine<br/> - 2 tualete<br/> - 1 korridor <br/> - 2 Ballkone<br/> <br/> -\tSIP TOTALE: 180m2<br/> -\tSIP BRUTO: 150 m2<br/> -\tKATI: 2 <br/> -\tKATET E VILES: 3<br/> -\tVILE<br/> -\tViti I ndertimit: 1995<br/> <br/> Karakteristika: <br/> - Pllake cilesore<br/> - Mobilim i mire<br/> - Kondriconer ne Cdo Dhome Ekonomike <br/> - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes<br/> - Orientimi: J-G <br/> - Lagje e qete , me banore familjare<br/> <br/> SOXHORNO<br/> - Me set kolltuqesh <br/> - Me Pllake<br/> - Me KONDICONER<br/> - Me TV Plazem<br/> - Me Dritare Dopio Xham <br/> - Me Tavolin + 6 Karrike<br/> - Me OXHAK Funksional <br/> - Me mure te Sapo Lyer <br/> <br/> 3 DHOMAT GJUMIT<br/> - Me krevat Dopio + Dollap Rrobash<br/> - Me Pllake<br/> - Me KONDICIONER<br/> - Me ndricim te mire Jug Lindje<br/> - Me Dalje ne Verand<br/> <br/> <br/> KUZHINA me<br/> - Me Kondrabufe Te Re Druri<br/> - Me Furre<br/> - Me aspirator<br/> - Me Frigorifer<br/> - Me Mikroval<br/> - Me Lavastovilje<br/> <br/> 2 TUALETE<br/> - Me Sanitare <br/> - Me lavatrice <br/> - Me Ajerosje Natyrale<br/> - Me Dush<br/> - Me Vaske Me HIDROMASAZH<br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore <br/> - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore<br/> - Facilietet afer<br/> <br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 350 Euro, perfshire parikimin per 2 Makina<br/> <br/> *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> 8766<br/> <br/> 12/11/2019<br/>

€ 350
180m2
3+1+2Bllk, Gjigand (140 m2) RRuga Elbasanit - PARKET | Kondicioner | Mobilim Cilesor

3+1+2Ballkon, Gjigand (140 m2) Rruga Elbasanit (perballe Ekonomikut - Parkim i Sigurte | Mobilim Cilesor | Shtruar me Parket | Kondicioner | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Muret e Sapo Lyer | Kend i Ri | Kundrabufe Druri me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale<br/> <br/> Q1455<br/> <br/> Te dhenat e ndarjes:<br/> <br/> - 3 Dhoma Gjumi <br/> - 1 sallon + kuzhine<br/> - 1 tualet <br/> - 1 korridor <br/> - 2 ballkone<br/> <br/> -\tSIP TOTALE:140 m2<br/> -\tSIP BRUTO: 100 m2 <br/> -\tKATI:4<br/> -\tKATET E VILES : 4<br/> -\tViti I ndertimit:2000 <br/> <br/> Karakteristika: <br/> Apartament 3 +1 <br/> - ZONE PERFEKTE <br/> - PARKIM 100% <br/> - HAPESIRE E BOLLSHME <br/> - Ndricim natyral te larte <br/> - Orientimi: LINDJE PERENDIM<br/> - Lagje e qete , me banore familjare<br/> - Lagje shume e sigurte <br/> - KUZHINA E KOMPLETUAR <br/> - Dritaret cilesore me dopjo xham <br/> - KONDICIONER<br/> - KEND I RI <br/> - MOBILIM I RI <br/> - PARKET <br/> <br/> - Instalime Elektrike Cilesore<br/> - Instalime Hidraulike cilesore<br/> <br/> - Facilietet afer<br/> - Akses me Transport publik <br/> <br/> Cmimi: 300 Euro <br/> <br/> *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ<br/> <br/> Tel ose Whatsapp: <br/> <br/> <br/> <br/> 5856<br/> <br/> 04/11/2019<br/>

€ 300
140m2
Super Apartament tek Fresku

Apartament me qera tek Fresku. Apartamenti perbehet nga 1 sallon i mobiluar sh mire, 1 dhome gjumi per kalamaj,1 dhome gjumi per cift. Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te pelqyeshme. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri.<br/>

€ 230
80m2
Apartament 2+1 per qira ne Bllok

Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi eshte i dskutueshem.<br/>

€ 550
115m2
Apartament 2+1 per qira tek Kopeshti Botanik.

Jepet per qira apartament 2+1 prane Kopeshtit Botanik ne nje nga zonat me te kerkuara. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje jetese sa me komode dhe te qete. Dritare druri me dopio xham. Sistem Kondicionimi. Parking i perfshire ne cmim. Orientimi J-P-V. Cmimi i diskutueshem.<br/>

€ 650
120m2
Ndajm qera

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek kryqezimi Vasil Shantos, ne rruge kryesore. <br/>

€ 590
75m2
  • Faqe 76 nga 317
Arkivi i pronave