Arkivi i pronave - Faqe 75

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere ne rrugen Gaqo Tashko

Jepet me qera Garzoniere ne rrugen Gaqo Tashko prane shkolles Bajram Curri.

E zene
Apartament afer trekendeshit

Jap me qera shtepi private me oborr, ne lagjen numer 13, vetem 50 metra larg nga Trekendeshi. E pershtatshme per familjare dhe studente.

E zene
Apartament 1+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone ne shitje ne Golem

Shitet apartament okazion me 2 banjo, 2 ballkone, ne katin e peste te banimit dhe i kompletuar.

€ 36,000
100m2
Apartament prane Mjeshterise Sportive

Prane shkolles se Mjeshtrise Sportive shes apartament ne katin e 4-tert. Apartamenti ka 2 dhoma, kuzhine, aneks, banjo dhe holl.

€ 37,000
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durrës 50 m larg detit

Apartamenti eshte 50 metra larg detit, ne katin e trete, me ashensor. Apartamenti ka 2 dhoma dhe nje ballkon. dhe eshte me hipoteke.

€ 36,000
120m2
Garzoniere tek Shkolla Bajram Curri

Jepet me qera Garzoniere prane shkolles Bajram Curri.

E zene
Apartament tek fresku

Jap me qera apartament tek FRESKU me mobilim luksos. Apartamenti eshte 1+1.

E zene
Garzoniere tek Siri Kodra

Jepet me qera garzoniere ne katin e pare. I pershtatshem per studente.

E zene
Garzoniere mbi shkollen Flabina

Mbi shkollen Flabina jepet me qera garsoniere, pjeserisht e mobiluar ne katin e dyte.

E zene
Apartament prane ambasades

Jepet me qera apartament ne katin e trete te banimit. Pallati ka ashensor ka kuzhine te kompletuar 2 dhoma 1 banjo 1 ballkon. Apartamenti eshte ne nje zone te sigurte te Tiranes.

€ 350
90m2
Shtepi tek Rruga Pjeter Budi

Jepet me qera shtepi private me dy dhoma dhe nje sallon. Shtepia ka oborr me vete dhe porte me vete te madhe.

E zene
Apartament afer shkolles Osman Myderizi

Prane shkolles Osman Myderizi jepet me qera nje apartament ne katin e trete te banimit. Apartamenti jepet per here te pare dhe ka edhe vend parkimi. Apartamenti ka kuzhine-sallon, 2 dhoma, 1 banjo. Apartamenti eshte i kompletuar dhe mobiluar per nje qendrim te rehatshem ne shtepi. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 300
90m2
Njesi tregtare tek ANA 3

Jepet me qera njesi tregtare e pershtatshme per biznese te ndryshme. Ndodhet prane rruges kryesore ne Rezidencen ANA.

€ 1,000
70m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Fier prane QTU

Prane QTU ne fier shitet apartament ne katin e katert, me ashensor me kuzhine dhe 3 dhoma. Apartamenti ka 2 banjo, aneks dhe ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem

€ 48,000
120m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Rajonit te Policise

Afer stacionit te policise shitet apartament 2+1 me aneks dhe ballkon ne katin e pare. E pershtatshme dhe per aktivitet privat.

€ 47,167
84m2
Toke ne shitje

Shitet toke 100 m nga deti me siperfaqe 2000m² dhe dokumenta te rregullta.

€ 280,000
2000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec ne krah te kishes Ortodokse

Tek lagjia numer 1 shitet garzoniere ne krah te kishes ortodokse, totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare. Cmimi i diskutueshem.

€ 42,000
76m2
Shtepi 2 kateshe ne shitje afer liqenit te Pogradecit

Shtepi 2 kateshe afer liqenit. Ne katin e pare eshte biznes (per dhoma me qera) dhe dyqan perpara shtepise. Shtepia eshte me hipoteke te rregullt dhe projekti i shtepise eshte per pallat 5 katesh.

€ 250,000
550m2
Vile ne shitje ne Korçë ne qender te qytetit

Vila ndodhet ne qender te qyteti dhe prane shkolles "Sotir Gura. Eshte e kompletuar ka 3 dhoma, aneks, dhome ngrenie-ndenjie, 3 banjo, ballkon, oborr, parking, e shtruar me parket lisi dhe dritare duroplast e grilla duralumini. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 165,000
300m2
Garzoniere ne shitje ne Korçë tek Pedonalja prane Turizmit

Prane turizmit tek pedonalja shitet apartament me ashensor. Apartamenti ka kuzhine me kondrabufe, ai ka nje dhome, nje aneks, nje dhome ngrenie-ndenjije dhe nje banjo. Eshte ne katin e 9-te dhe ka dy ballkone . Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem.

€ 30,150
67m2
  • Faqe 75 nga 76
Arkivi i pronave