Arkivi i pronave - Faqe 75

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane mbi Restorant Durresi

Pallati buze rruge, mbi restorant "Durresi", jepet me qera 1+1, kati V. pallat ekzistues, e rregulluar. E mobiluar. Preferohen familjare.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane pas shkolles Nikel Dardani

Mbrapa shkolles "Nikel Dardani", kati Vlll. E kompletuar, dere e blinduar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek tuneli i kopshtit Botanik

Tek tuneli i Kopeshtit Botanik, jepet me qera 1+1, kati I i banimit, pjeserisht e mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne kompleksin Libenskind

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një godine të re banimi me arkitekturë moderne (Kompleksi Libeskind), i cili është i ndërtuar në një zonë të qetë dhe të urbanizuar të kryeqytetit (ish Klubi Sportiv Partizani). Apartamenti është i ekspozuar ndaj Diellit dhe i orientuar në drejtimin lindje -juglindje.

€ 98,700
141m2
Kamper ne shitje ne Tirane tek vilat gjermane

Nese keni menduar qe ju mund te jetoni ne nje shtepi te levizshme kjo eshte mundesia juaj. Nje kamper i levizshem i markes Fiat Ducat shitet prane rruges se Elbasanit dhe ai eshte ne gjendje shume te mire. Ju mund te kontaktoni edhe shitesin totalisht free dhe me ane te telefonave.

E shitur
Dyqan me qera ne Tirane prane AnA Residences

Dyqan shume prane zones se banimit te studenteve. Ka shume pak dyqane te tjera ngjitur. Per biznese te vogla eshte shume i pershtatshem. Dyqani eshte pjese e nje shtepie te banuar nga ju ju mund te kerkoni edhe facilitete nga pronaret e shtepise.

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane me instalime te brendshme

Kt 4 ne ashensor. Pallati ka nje pamje te mrekullueshme dhe eshte okazion per cmimin qe ka. Te gjitha instalimet jane kryer paraprakisht, pra ju mund te merrni sherbim interneti, sherbim televiziv, e sherbime te tjera ne saje te instalimeve te kryera paraprakisht nga kompania e ndertimit.

€ 51,840
72m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Depot e Ujit

Kjo eshte prona e pare uaibo. Ajo eshte gjetur qellimisht ne rrethinat e Tiranes per te demonstruar se uaibo mundet te shkoje kudo. Prona eshte shume e pershtatshme per studente qe nuk duan te harxhojne shume para. Ajo eshte e rrethuar nga natyre dhe eshte larg smogut te Tiranes nga ku ju mund te shijoni nje klime goxha te mire gjithashtu te jeni prane puneve apo studimeve tuaja, shkollave, etj. Per sa i perket utiliteteve ato variojne ne varesi te konsumit dhe persa i perket ujit tarifa fikse eshte 500 leke/Muaj.

E zene
  • Faqe 75 nga 75
Arkivi i pronave