Arkivi i pronave - Faqe 319

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Liqeni i Thate

Apartamenti eshte i pershtatshem per studente dhe per persona te cilat duan te jetojne ne ajer te paster.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane mbi Restorant Durresi

Pallati buze rruge, mbi restorant "Durresi", jepet me qera 1+1, kati V. pallat ekzistues, e rregulluar. E mobiluar. Preferohen familjare.

E zene
Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane

RRUGA E ELBASANIT jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1,i arreduar totalisht ne menyre moderne, me 2 kondicioner dhe garazh.

€ 350
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Myslym Shyri

Myslym Shyri jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1 i arreduar totalisht, ne menyre cilesore.

€ 330
60m2
Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane

Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani. Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster.

€ 400
130m2
Apartament 4+1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare

Jemi te interesuar per dhenie me qera te nje apartamenti i cili ndodhet ne Bulevardin Zogu i pare. Apartamenti eshte rikonstruktuar nje vit me pare. Apartamenti eshte ne katin e katert. Mbi zyrat e Sigalit. Deri ne katin e peste ka vetem zyra. Dy ballkonet shikojne nga bulevardi. Apartamenti me qera disponon: - Ashensor me karte - Ruhet naten me roje - Citofon... - Shkallet jane te shtruara me mermer. - Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat. - Dritaret dhe dyert e 2 ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme - Panele diellore. - E shtruar me parket - Siperfaqe 112 m2 - Kater dhoma Cmimi 700 euro ne muaj i diskutueshem P.S. Nese duan me shume sip. eshte dhe nje gasoniere qe bashkohet me apartamentin ne fjale e cila eshte me qera dhe lirohet ne fund te dhjetorit. Pra, i gjithe kati ka vetem dy apartamente qe i disponojme qe shkojne rreth 140 m2 ose nese duan me pak siperfaqe mund ti kalohet nje dhome gasonieres, ne kete rast sipas kerkeses mund te manovrojme.

€ 700
112m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne kompleksin Libenskind

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një godine të re banimi me arkitekturë moderne (Kompleksi Libeskind), i cili është i ndërtuar në një zonë të qetë dhe të urbanizuar të kryeqytetit (ish Klubi Sportiv Partizani). Apartamenti është i ekspozuar ndaj Diellit dhe i orientuar në drejtimin lindje -juglindje.

€ 98,700
141m2
Dyqan me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

E pershtatshme per dyqan.

€ 197
30m2
Kamper ne shitje ne Tirane tek vilat gjermane

Nese keni menduar qe ju mund te jetoni ne nje shtepi te levizshme kjo eshte mundesia juaj. Nje kamper i levizshem i markes Fiat Ducat shitet prane rruges se Elbasanit dhe ai eshte ne gjendje shume te mire. Ju mund te kontaktoni edhe shitesin totalisht free dhe me ane te telefonave.

E shitur
Dyqan me qera ne Tirane i pershtatshem per sallon

I pershtatshem per sallon. Te perfshira me cmim ka edhe tre solare.

€ 393
70m2
Dyqan me qera me Tirane tek Qyteti Studenti

I pershtatshem per lokal per biznes shitje per fast food dhe per sherbime te tjera te cilat mund te konsumohen nga persona ne qytetin studenti.

€ 786
80m2
Dyqan me qera ne Tirane prane AnA Residences

Dyqan shume prane zones se banimit te studenteve. Ka shume pak dyqane te tjera ngjitur. Per biznese te vogla eshte shume i pershtatshem. Dyqani eshte pjese e nje shtepie te banuar nga ju ju mund te kerkoni edhe facilitete nga pronaret e shtepise.

€ 102
16m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane me instalime te brendshme

Kt 4 ne ashensor. Pallati ka nje pamje te mrekullueshme dhe eshte okazion per cmimin qe ka. Te gjitha instalimet jane kryer paraprakisht, pra ju mund te merrni sherbim interneti, sherbim televiziv, e sherbime te tjera ne saje te instalimeve te kryera paraprakisht nga kompania e ndertimit.

€ 51,840
72m2
Toke ne shitje ne Tirane pas Big Market me dalje ne rrugen Mylsym Shyri dhe rrugen e Kavajes

Toke truall, shume prane rruges Myslym Shyri, e pershtatshme per cdo ndertim. E pozicionuar ne qender te Tiranes me akses te shpejte dhe nje qetesi si ajo jashte Tirane, ky ambjent eshte vendi ideal ku ju mund te ndertoni vilen tuaj luksoze. Toka eshte e pozicionuar midis pallateve te vjetra dhe ajo ka akses ne rrugen e Kavajes permes rruges Mujo Ulqinaku dhe rruges Him Kolli. Gjithashtu dalje ka edhe ne rrugen Myslym Shyri. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ka edhe pus nentoke. Cmimi i negociueshem.

€ 154,000
154m2
Apartament 1+1 OKAZION ne shitje ne Durres tek Hotel Adriatik

APARTAMENT OKAZION i pershtatshem per shtepi pushimi apo edhe per shtepi banimi. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise ndaj dhe eshte shume i sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote te rregullt. Ai eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i pabanuar. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune, ka uje 24 ore dhe nuk ka probleme te zones. Siperfaqja e brendshme e aprtamentit eshte 70.5 metra katrore, ndersa siperfaqja e perbashket eshte 9.8 metra katrore. Adresa: Z.K.8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te, shaklla 4 prane shkolles Bajram Curri

€ 32,000
71m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne fasade te Rruges Myslym Shyri

Apartamenti ka pamje nga rruga Myslym Shyri. Orientimi i tij eshte Jug-Perendim. Ndodhet ne katin e katert dhe ka ne perberje 3 dhoma gjumi nje ambjent ndenjeje, nje kuzhine me vetrate te madhe xhami ne fasade te rruges, ballkon ne fasade te rruges, ambjente keto tejet inspiruese per te shijuar jeten ne qender te qytetit. Nje pjese e tij (zona e dites) eshte e shtruar me laminat. Ky apartament eshte i pershtatshem per nje familje te madhe me plus 4 persona. Ai ndodhet 5 minuta larg shkolles nentevjecare Konferenca e Pezes dhe shkolles Arben Broci. Kjo e ben shtepine edhe me te pershtatshme per nje familje me femije. Zona eshte e qete dhe e sigurte pasi ndodhet prane Drejtorise se Policise Tirane.

€ 165,000
110m2
  • Faqe 319 nga 319
Arkivi i pronave