Arkivi i pronave - Faqe 318

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vile ne shitje ne Bubq mbi koder

- Siperfaqja e tokes 4 dynym. 40 rrenje portokalle, mandarina dhe limona, 30 rrenje rrush, 33 ullinj shekullore. Ka nje depozite 20 toneshe me uje e cila perdoret edhe per vaditje. Dielli e kap ne mengjes dhe ne darke sepse eshte ne maje te kodres. Ka nje fushepamje e cila sheh edhe Lacin edhe Tiranen. Prona ndodhet 24 KM nga Gjiri i Lalzit dhe po 24 KM nga Tirana. Hyrja ne ndertese eshte e shtruar me beton eshte e gjithe hyrja ne oborr. - Ndertesa ka nje siperfaqe prej 490 metra katrore. - Kati i pare perdoret si magazine i cili mund te suvatohet dhe te vendosen pllaka. Siperfaqja eshte 130 metra ne permasa 10.5 me 12.5. - Kati i dyte eshte banim I cili eshte ai i paraqitur edhe ne foto. Siperfaqja eshte 180 metra shtese nga ballkonet qe jane 50 metra. Ne katin e dyte ka dy banjo te cilat jane ne holl dhe dhomen e gjumit. Holli ka nje siperfaqe prej 40 metra katrore. Instalimet e brendshme jane te perfunduar dhe ka edhe instalime per kalorifer. Muret jane dopio tulle dhe me bukpeshk ne mes. Penxhere dhe dyer jane me dopio xham dhe me gaz. - Kati i trete eshte gati per suvatim dhe rregullim sipas deshires. Siperfaqja e ketij kati eshte eshte 180 metra. - Prona mund te jepet edhe me qera p.sh. per azile, shkolla, kopshte apo cdo aktivitete te tjera, per te cilat ju mund te kontaktojme.

€ 300,000
490m2
Shitet shtepi pushimi tek Pishat e Buta

Tek Pishat e Buta, 2 ballkone, kati II, pamje nga deti, ndertim i ri, pjeserisht i kompletuar, me dokumenta te rregullta.

€ 60,000
105m2
Godine 4 kateshe 1 minute nga Qendra e Saukut

70-80M NGA QENDRA KRYESORE E SAUKUT, shitet vile 4-kateshe, e ndare ne kate (hyrje) e perbere nga: bodrum, 3 kate te rregullta dhe papafingo. - Bodrumi: 140m² me banjo dhe vend me vete per depozitat e ujit, te gazit etj. - Kati 1, 2 dhe 3-te jane te gjitha 3+1, 150m² me gjithe ballkone. - Papafingo perbehet nga holli i madh (me oxhak), dy dhoma + banjo. Me 3 ballkone secili/kat, banjo te kompletuara, mure me termoizolim, dritare duralumin (dopio xham) dhe dyert druri. Muret e jashtme te veshur me pllake teper cilesore. Secili kat mund te funksionoje me vehte. E pershtatshme per banim ose biznes. Shitet komplet 375.000 Euro ose me kate me vehte 600 Euro/m², çmime te diskutueshem.

€ 350,000
730m2
Jepet me qera Ambjent Biznesi 1000 metra nga rruga e Vaqarrit

1000m nga rruga Vaqarit, jepet me qera Vile+Ambiente, 3kate + gjysem-bodrum, parking 1000 m2, porte automatike. E pershtatshme per ambiente biznesi cfaredolloj, 40000 leke kati, 65000 leke 2 kate, oborr, Cmimi i diskutueshem. çmimi: 3.000 Euro - I diskutueshem

€ 314
870m2
Apartament 2+1 me qera ne Durrës prane stadiumit

Afer stadjumit, jepet me qera apartament, kati II, i mobiluar me kushte bashkekohore dhe sistem djellor, Cmimi i diskutueshem.

€ 173
85m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres prane Hotel Apollonia

Perballe hotel "Apollonia", apartament, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, e mobiluar, kati Vlll, ballkon.

€ 62,700
114m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane i pershtatshem edhe per biznes

Kati I, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, i mobiluar ne menyre bashkohore, I pershtatshem per biznes.

€ 280
110m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Rrapo Hekali

Kati i pare. Pallat i ri, i arreduar ne menyre bashkohore.

€ 252
98m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

Jepet me qera apartament, me ashensor, pallat i ri, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore.

€ 350
60m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Liqeni i Thate

Apartamenti eshte i pershtatshem per studente dhe per persona te cilat duan te jetojne ne ajer te paster.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane mbi Restorant Durresi

Pallati buze rruge, mbi restorant "Durresi", jepet me qera 1+1, kati V. pallat ekzistues, e rregulluar. E mobiluar. Preferohen familjare.

E zene
Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane

RRUGA E ELBASANIT jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1,i arreduar totalisht ne menyre moderne, me 2 kondicioner dhe garazh.

€ 350
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Myslym Shyri

Myslym Shyri jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1 i arreduar totalisht, ne menyre cilesore.

€ 330
60m2
Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane

Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani. Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster.

€ 400
130m2
Apartament 4+1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare

Jemi te interesuar per dhenie me qera te nje apartamenti i cili ndodhet ne Bulevardin Zogu i pare. Apartamenti eshte rikonstruktuar nje vit me pare. Apartamenti eshte ne katin e katert. Mbi zyrat e Sigalit. Deri ne katin e peste ka vetem zyra. Dy ballkonet shikojne nga bulevardi. Apartamenti me qera disponon: - Ashensor me karte - Ruhet naten me roje - Citofon... - Shkallet jane te shtruara me mermer. - Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat. - Dritaret dhe dyert e 2 ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme - Panele diellore. - E shtruar me parket - Siperfaqe 112 m2 - Kater dhoma Cmimi 700 euro ne muaj i diskutueshem P.S. Nese duan me shume sip. eshte dhe nje gasoniere qe bashkohet me apartamentin ne fjale e cila eshte me qera dhe lirohet ne fund te dhjetorit. Pra, i gjithe kati ka vetem dy apartamente qe i disponojme qe shkojne rreth 140 m2 ose nese duan me pak siperfaqe mund ti kalohet nje dhome gasonieres, ne kete rast sipas kerkeses mund te manovrojme.

€ 700
112m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne kompleksin Libenskind

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një godine të re banimi me arkitekturë moderne (Kompleksi Libeskind), i cili është i ndërtuar në një zonë të qetë dhe të urbanizuar të kryeqytetit (ish Klubi Sportiv Partizani). Apartamenti është i ekspozuar ndaj Diellit dhe i orientuar në drejtimin lindje -juglindje.

€ 98,700
141m2
Dyqan me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

E pershtatshme per dyqan.

€ 197
30m2
Kamper ne shitje ne Tirane tek vilat gjermane

Nese keni menduar qe ju mund te jetoni ne nje shtepi te levizshme kjo eshte mundesia juaj. Nje kamper i levizshem i markes Fiat Ducat shitet prane rruges se Elbasanit dhe ai eshte ne gjendje shume te mire. Ju mund te kontaktoni edhe shitesin totalisht free dhe me ane te telefonave.

E shitur
Dyqan me qera ne Tirane i pershtatshem per sallon

I pershtatshem per sallon. Te perfshira me cmim ka edhe tre solare.

€ 393
70m2
Dyqan me qera me Tirane tek Qyteti Studenti

I pershtatshem per lokal per biznes shitje per fast food dhe per sherbime te tjera te cilat mund te konsumohen nga persona ne qytetin studenti.

€ 786
80m2
  • Faqe 318 nga 319
Arkivi i pronave