Arkivi i pronave - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Xheko Imperial (Garda)

Prane Gardes, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti ka mobilim komod, i pajisur me kondicioner dhe eshte i organizuar ne nje Sallon ndenje + Kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me orientim nga jugu, nje dhome gjumi per femije me arredim komod, nje tualet me apirim. Apartamenti ofron te gjitha kushtet per nje familje ose per nje cift qe preferon te kete prane te gjitha facilitetet si Universitetin, Supermarketin, Restorante, Banka, Liqenin Artificial 2 min ne kembe. (Tv Smart dhe Lavatricja do vendosen ne momentin qe klienti nenshkruan kontraten me pronarin). Per nje vizite ne kete Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 500
102m2
Apartament 2+1 per Qira, Rr Bill Klinton

Apartamenti ndodhet ne nje zone shum te qete dhe te preferuar te qytetit sic eshte Eleonora.<br/> Organizohet ne 2+1, totalisht i mobiluar , me 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Aksesi i apartamentit me rrugen kryesore eshte shum i afert. Gjithashtu pozicionimi i tij ofron afersi me te gjithe facilitetet e mundshme.<br/> <br/> Per cdo informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.<br/> <br/>

€ 350
95m2
Tek Rruga Elbasanit, Jepet Me Qira Apartament 1+1nje zone e zhvilluar urbane!

Jepet me qira apartament 1+1 me 78 m2. Apartamenti ndodhet te rruga e Elbasanit, prane RTSH-se, nje zone e zhvilluar urbane, qe i permbush te gjitha nevojat e nje jetese standarte. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me cdo lloj transporti. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12-katesh, me ashensor, i ndertuar ne vitin 2015. Organizimi i apartamentit eshte i tille: Hyrja ne nje korridor te vogel, i cili te con ne dhomen e ndenjes, dhoma e ndenjes ka nje mobilim bashkekohor te pershtatshem per nje jetese komode, zona e gatimit eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme duke e bere procesin e gatimit te lehte e praktik. Dhoma e gjumit eshte perfekte sidomos per nje njeri qe deshiron te kete shume hapesire per rrobat dhe sendet personale. Ambientet kane nje ndricim perfekt dhe siperfaqe te medha e te bollshme. <br/>

€ 500
78m2
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 8, 152 m2 800 Euro (Blloku)

Jepet me qera, apartament 3+1, Bllok. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 152 m2 \u2022 Kati i 8 banim \u2022 Pallat i ri . Apartamenti disponon: \u2022ambient ndenjie \u2022ambient gatimi \u20223 dhoma gjumi \u20222 tualete \u2022 2 ballkone. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/> OPP14046<br/> <br/> Cel. : <br/> <br/> <br/>

€ 800
152m2
APARTAMENT DELUXE "SMART HOME" ME QIRA NE QENDER

Jepet me qira apartament deluxe, 2+1 ne qender, prane 9-katesheve. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje objekti shume prestigjoz me administrim dhe ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me orientim lindje-jug.<br/> Apartamenti eshte i pajisur me sistemin elektronik te kontrollit \"Smart Home\" e cila paraqitet si teknologjia me e fundit per banesat. Mobilimi i apartamentit eshte bere me arkitekt Italian dhe mobiliet jane te markave me cilesore dhe prestigjoze ne treg. Apartamenti gjithashtu eshte i pajisur me sistem ngrohje qendrore \"kaldaje\" e cila ben shperndarjen e nxehtesise ne te gjitha ambientet e apartamentit, eshte i shtruar me parket shume cilesor dhe eshte i pajisur me sistem alarmi.<br/> Per cdo informacion te detajuar, jeni te lutur te na kontaktoni!<br/>

€ 1,500
110m2
Apartament 3+1+2 Me Qira Prane 21Dhjetorit

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte 114m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe i mire-investuar, i mobiluar dhe me te gjithe paisjet elektroshtepiake. Zona ku ndodhet ju ofron te gjitha komoditetet per nje jetese komode, me aksesueshmeri ne shkolla, qender shendetesore, biznese etj. Per me shume informacion, kontakto tani!<br/>

€ 500
120m2
Apartament 1+1 per qira prane Kompleksit Niku!

Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje ndertimi te ri te mireadnistruar prane shkolles At Zef Pellumbi.<br/> Ka nje organizim shume te mire te brendshem, ne sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.<br/> Mobilimi eshte totalisht i ri, duke ju ofruar mundesine e nje jetese komode<br/>

€ 300
71m2
APARTAMENT 1+1 ME QERA NE DELIJORGJ

Apartamenti ndodhet te Kompleksi Delijorgji.<br/> Ka nje organizim te mire. Jepet i mobiluar.<br/>

€ 400
74m2
Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane, PRI14048

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes , tek Kompleksi Kika 1. Informacion mbi apartamentin: \u2022Ndertim i ri \u2022 Kati 5 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 110 m2 . \u2022 Dokumentacioni: Me certifikte Pronesie. Organizimi : \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u2022 2 Dhoma gjumi \u2022 2 Tualet \u2022 2 Ballkon . Cilesime te tjera: I investuar \u2022 I mobiluar \u2022 I shtruar me parket \u2022 Kondicioner. \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 500
110m2
SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK

Jepet apartament per qira tek Kopshtio Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara per qetesine dhe ajrin e paster qe ofron. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: <br/>

€ 600
110m2
OKAZION! Apartament 2+1 me qera, Rruga e Kavajes, Tirane

Rruga Vace Zela, pas qendres Globe, afer kafe Mirlindi, jepet me qira super apartament 2+1, me siperfaqe 89 m2, kati 4, me ashensor.<br/> Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor, ballkon. Pallat i ri,i mobiluar, dhome matrimoniale me mibilje te reja druri., dhome e mobiluar per femije, soxhiorno e madhe,Tv led 50,3 kondicioner, 1 ne cdo dhome,<br/> Guzhine e kompletuar, furre, lavastovilje, frigorifer i madh, ne ambient te ndare nga soxhiorno.<br/> <br/> 40.000 leke<br/> <br/> Per me shume informacion na kontaktoni; <br/>

€ 314
89m2
Jepet apartament me qera Te KMY YZBERISHT

Jepet apartament me qera Te KMY YZBERISHT <br/> Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha kushtet bashk kohore <br/> <br/>

€ 300
102m2
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO

Ne Don Bosko ne katin e katert te nje pallat te ri me ashensor japim me qera super apartament 3+1+2+verande!<br/> <br/> Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi+1 dhome garderobe, 2 tualete, korridor dhe verande fantastike me siperfaqe 80 m2.<br/> <br/> Eshte i mobiluar teresisht ne menyre komode dhe me te gjitha elekteoshtepiaket. Eshte i pajisur me kondicioner, jaccuzzi, oxhak funksional, piano, etj.<br/> <br/> Apartamenti eshte ideal per familje dhe vjen me cmim shume te mire, per vetem 400Euro/muaj.<br/>

€ 400
80m2
Jepet me qera apartament sp 74 m2

KUBESI real estate jep me qera apartament sp 74 m2<br/> Adresa: Rr. Kavajes. Tirane.<br/> Cmimi 420 Euro<br/> <br/> Kontakt: Kubesairealestate@gmail.com<br/> Tel: <br/>

€ 420
74m2
Jepet zyre me qira ne Qender!

<b>Jepet me qira ambjent me siperfaqe 55.6m2.<br/> Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka strukture 1+1.<br/> Mund te shfrytezohet per zyre, studio etj.<br/> Ndodhet ne Qender, rreth 100m nga posta qendrore.<br/> <br/> Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrat e meposhtem!<br/> </b><br/> <br/>

€ 600
56m2
Ambjent 400m2 per qira prane Globe!

<b>Jepet me qira ambjent per biznes 400 m2, mbrapa qendres Globe.<br/> Ambjenti eshte i ndare ne katin e pare dhe katin 0 te lidhura me shkalle te brendshme.<br/> Ndodhet buze rruges kryesore dhe mund te shfrytezohet per zyra, call center, market etj</b><br/>

€ 1,400
400m2
Dyqan me qera

Bulevardi Bajram Curri, prane Bllokut.<br/> <br/> Buze rruges kryesore jepet me qira njesi komerciale me siperfaqe neto 52 m2.<br/> Vendndodhja ne nje prej akseve kryesore te Tiranes, <br/> fare prane Bllokut dhe shume institucioneve e ben kete prone nje investim shume te mire.<br/> E ekspozuar me dy fasada xhami te medhaja, e pershtatshme per dyqan, farmaci, klinike etj.<br/> <br/> 12 muaj parapagim te cilat do te perdoren per investim ne fasaden e jashtme te dyqanit.<br/> <br/> Cmimi 1000 euro/muaj me taksa. <br/> <br/> <br/>

€ 1,000
52m2
Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 perfekt per Zyra

Rruga Brigada 8 ne zonen e Bllokut, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati te ri, i administruar dhe i pajisur me dy ashensor. Ambjenti ka siperfaqe 118m2 bruto (110m2 neto) i organizuar ne 3 ambjente (salloni + kuzhinen, 2 dhoma) si dhe 2 tualete te bollshem. Ambjenti eshte i pajisur me ndricim profesional per zyra, kondicioner ne cdo ambjent. Ambjenti eshte i pershtatshem per Zyra Finance, Zyra Programimi, Studio Arkitekture, Klinik Dentare, etj. Cmimi eshte 500Euro neto (pa perfshir tatimin 15%). Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Living in Tirana <br/>

€ 500
118m2
Ambjent Stadiumi Dinamo, Tirane, PRI+ 7437

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Stadiumit Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: \u2022 Kati 0 \u2022Buze Rruge \u2022 Siperfaqa e brendeshme: 80 m2 \u2022 Veranda 100 m2 \u2022 1 Tualet \u2022 I investuar \u2022 I pershatatshem per Bar kafe ose Restorant. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 700
180m2
AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA NE BLLOK

JEPET me qira ambient 49 metra ne bllok. Dyqani organizohet ne dy ambiente dhe nje tualet. Prona ka nje vendodhje ne nje rruge te populluar me fasade xhami te orientuar nga rruga kryesore e cila mundeson reklammin e biznesit. Mund te shrytezohet per nje larmi aktivitetesh si : klinike,farmaci,zyre,qender kursesh etj. Taksat jane te perfshira ne vleren e qirase.<br/> <br/> Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.<br/> <br/>

€ 1,500
49m2
  • Faqe 2 nga 309
Arkivi i pronave