Arkivi i pronave » 2020-06-18/2020-06-18

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

OKAZION!! Apartament 1+1 ne shitje tek kompleksi 'Vizion Plus'

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi ‘Vizion Plus’. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe totale 75 m2. Organizimi: salloni i ndenjes së bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, në një kompleks të mirë-administruar dhe me vendndodhje favorizuese për shkak të fasiliteteve që ofron. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 75,600
75m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave