Arkivi i pronave » 2020-06-16/2020-06-16

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dibres

Shitet apartament 1+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Informacione mbi apartamentin : sipërfaqe totale 63.4 m2 kati 3. Organizimi : salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. Ndertim i ri, punime cilësore, kubaturë e rregullt, me ashensor, sistem ngrohje-ftohje ne cdo ambjent, vetrata dopio xham termike, fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin, sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg, zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 57,100
63m2
Shitet apartament me cmim okazion!!

Shitet apartament 2+1 në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L . Organizimi: salloni, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Objekti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri në fazë suvatimesh dhe ka një sipërfaqe prej 98 m2. Apartamenti ka orientim shumë të mirë ndaj diellit dhe punime cilësore. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 55,000
98m2
Super apartament ne shitje tek Rezidenca Vala-Mar ne Gjirin e Lalzit.

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Disponon nje siperfaqe prej 58.1 m2 apartament dhe 188.7 m2 oborr dhe ndodhet ne katin 0 pozicjon fantastik. Organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, oborri. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:  +355 4 222 6005  +355686511111  realestate@immoalbania.com  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 69,500
58m2
Okazion! Shitet apartament 1+1 ne zonen e spitalit 'Nene Tereza'

Shitet apartament 1+1 në zonën e spitalit "Nënë Tereza", Rr. "Kujtim Laro" pranë "Kongresit të Manastirit". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim dhe disponon një sipërfaqe totale prej 69.5 m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Kompleksi është ndërtim i ri, punimet janë cilësore, janë të pajisur me izolim akustik që ju mbron nga zhurmat e jashtme, dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 57,000
69m2
Shitet super apartament 2+1+2 tualete tek 21 Dhjetori.

Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të një pallati të ri. Disponon sipërfaqe totale prej 98.07 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri në ndërtim me cilësi të lartë ndërtimi, termoizolim, izolim akustik, ambjent gjelbërimi etj. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 88,300
98m2
Ne shitje apartament 1+1 tek Rezidenca Lura 3 !

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Ndodhet ne katin e 2 banim me siperfaqe totale 76.5 m2 . Organizimi: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Fshati turistik Lura është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është i vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Vetëm 42km nga Tirana dhe 22km nga Durrësi. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Deti është shumë i qetë dhe i paster.Keto vila për shitje tek Gjiri Lalzit, Shqipëri, zëne një pozitë fantastike në Rivieren Shqipëtare, pikërisht në qendër të bukurisë natyrore të paprishur te Gjiri Lalzit. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 57,400
76m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave