Arkivi i pronave » 2020-06-15/2020-06-15

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Ne shitje apartament 1+1ne bregdetin e Shengjinit !

Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 65.23 m2 dhe ndodhet në katin 0. Organizimi: salloni ndenjes, ambienti gatimi, dhoma gjumit, tualet dhe ballkon. Tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon. Kompleksi që po ndërtohet është zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak, një mundësi unike jetese në bregdet. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 45,700
65m2
Okazion!! Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri qe po ndertohet.

Shitet apartament 1+1 tek Fabrika e Miellit, prane Rruges se Kavajes. Informacion mbi apartamentin: kati 6, sipërfaqe ndërtimi  72.15 m2 Organizimi: 1 sallon ndenjeje sebashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit,  tauleti dhe ballkoni. Pallati perbehet nga dy ashensor, sistem kapot dhe vetratat dopio xham per akustike relaksuse, vetem 10 min larg qendres se Tiranes, 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes dhe 40 min larg qytetit te Durresit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 50,500
72m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave