Arkivi i pronave » 2020-02-19/2020-02-19

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 me Qera

Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e 21 Dhjetori tek Mondiali ne nje pallat te ri me ashensor. Ndodhet ne katin e 6 banim me orientim lindje dhe apartament me shume drite. Disponon nje siperfaqe prej 61 m2. Eshte i organizuar ne : sallon, ambjent gatim, dhome gjumi, ballkon, tualet. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore .

€ 300
61m2
OKAZION

Nuk ka asgjë më të mirë sesa një shtëpi komode dhe e sigurtë. Nxitoni të blini apartamentin tuaj me CMIM OKAZION, me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu edhe në fasadë! ? Apartamenti ka konfigurim 2+1 ? 1 Tualet ? Soxhorno plot dritë dhe me kend gatimi me ajrosje natyrale ? Verandë e bollshme multifunksionale ? Vendodhje strategjike, përballë universitetit “Luarasi” dhe pranë Parkut të Liqenit Artificial”. ? Me një rifiniturë bashkëkohore, e cila e bën rezistente ndaj agjentëve atmosferikë ? Dritare me dopio xham dhe alumin termik që shërbejnë si barrierë termike dhe akustike ? Izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve ? Standart ndërtimi për të përballuar lëkundjet sizmike ? Sistem ajrimi dhe kondicionimi ? Apartamenti është me Çertifikate Pronësie (i hipotekuar)

€ 260,000
100m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave