Arkivi i pronave » 2019-11-13/2019-11-13

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Qera, Apratament 2+1, Garda

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Gardes tek Tirana Bank \u2022 Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 3 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 10 m2 \u2022 Apartamenti disponon: \u2022 Salloni i ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u20222 Dhoma gjumi \u2022 1 Tualet \u2022 1 Ballkon 15 m2 \u2022 I investuar \u2022 I mobiluar \u2022 Pallat i ri \u2022 Me ashensor \u2022 Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 600
120m2
Ndarje qeraje

Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje duke filluar nga muaji Dhjetor e ne vazhdim. Shtepia eshte 1+1 edhe ka hapsir mjaftueshem. Ndodhet ne rruge kryesore edhe eshte e mobiluar ne menyr bashkohore . Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. Qerja per person 7000 lek te reja. Aktualisht jemi 3 vajza. Kontaktoni ne whts.<br/>

€ 55
85m2
jepet 2+1 bosh ne fresk

aaprtamenti ndodhet ne Fresk te thesari. stacioni i autobuzit te porcelanit eshte poshte pallatit. pallati eshte i ri me ashensor. vendoset ne katin 3 me orientim jug. i ngrohte dhe me diell. apartamenti eshte 2+1 me 2 tualete dhe nje ballkon. jepet bosh vetem me kendin e kuzhines. cmimi 160 euro ose 20000 leke i padiskutueshem. preferohen familiare per qendrim minimalisht 1 vit.<br/>

€ 157
100m2
Shitet hyrje te shkembi i Kavajes

Shitet hyrje 2+1 te shkembi I kavajes afer <a href=\"/5/hotel-in-Durres/\">hotel</a> Majestic 200 m larg detit. <br/> Kati i kater, e paisur me hipoteke. <br/> Cmimi 27.000 Euro<br/>

€ 27,000
69m2
Shitje

\ud83d\udce3APARTAMENT PER SHITJE 1+1. 21 DHJETORI\ud83d\udc4c<br/> Apartamenti ka siperfaqe 75m2.<br/> Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, dhe me orientim Jug-Perendim.<br/> Apartamenti ka nje investim cilesor, mobilim bashkekohor dhe punime te bera nga vete pronari.<br/> <br/> Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor\ud83d\ude0e <br/> Cmimi: 78,000 Euro\ud83d\udc4c<br/>

€ 78,000
75m2
Shitet apartament okazion ne yzberisht!!

Shitet apartament okazion ne Yzberisht!! Apartamenti ka nje siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Vendodhja eshte te rruga 3 deshmoret. Apartamenti eshte i mobiluar por shitet me nje pjese te tyre. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe e aksesueshme. Shitet me cmimin 48 milion leke( ~ 39 000 euro). Per nje vizite ne prone na kontaktoni. <br/>

€ 37,734
62m2
Qera 3+1+2tualete i mobiluar modern, 590 Euro prane Trenit

\ud83c\udfe1Jepet me qera apartament 3+1+2\u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 590 Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Reshit Petrela prane Gjykates Se Krimeve<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallati te ri<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:160m2<br/> \ud83d\udecf 3 Dhoma<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine me vete<br/> \ud83d\udec1 2 tualete<br/> \ud83d\udd392 ballkone<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi me vete me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete.<br/> \u2022Ofrohet i mobiluar mjaft komod<br/> <br/> \ud83d\udce7 rejisproperties@gmail.com<br/>

€ 590
160m2
Kerkohet shtepi me qera per cift zonat jane te percaktuara me poshte

kerkohet shtepi me qera per cift 1+1 - 2+1<br/> cmimi max 220 mije lek <br/> Ne zonat <br/> astir yzberisht <br/> kodra e diellit <br/> komuna parisit <br/> 21 dhjetori <br/> ose diku afer ketyre zonave <br/> <br/>

€ 173
11m2
Jepet me qera 2+1

Jepet me qera 2+1 <br/> 130 m2<br/> 25000 L ne muaj<br/> Kushte te mira dhe cmimi i diskutueshem<br/> Adresa: 100m posht casa italia ngjitur me magniflex<br/> Per me shume informacion: <br/>

€ 197
130m2
Okazion apartament me qera 2+1, kompleksi "Panorama", i mobiluar teresisht vetem 40 000 leke ne m!!!

Jepet apartament me qera 2+1, kati 4, ne nje pallat te ri me dy ashensor te kompleksi \"Panorama\" afer Hurry Fultz. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 ballkone, 1 ne soxhorno, tjetri ne dhomen e gjumit. Ka 2 banjo me dritare, njera ne dhomen e gjumit, tjetra ne korridor. Apartamenti eshte i mobiluar teresisht me elektroshtepiake plotesisht funksionale si: TV plazem(me internet), <br/> kundrabufe me frigorifer, sobe-furre, lavastovilje, mikrovale dhe lavatrice. Apartamenti eshte ne nje zone te preferuar te Tiranes pas eshte 10 min larg nga qendra.<br/> Per te pare apartamentin ju lutem kontaktoni ne nr cel: .<br/>

€ 314
105m2
Okazion!!! Shes 1+1 parafabrikat 63m2, 46.000 euro

\ud83c\udfe1Shitet Apartament 1+1+aneks \u2022<br/> \ud83d\udcb6Cmimi: 46.000Euro<br/> \ud83d\udcccRr. Irfan Tomini pas karburant Kastrati<br/> <br/> \u2b55\ufe0fApartamenti ndodhet ne katin e 3\u00ba te nje pallati ekzistues parafabrikat<br/> <br/> \ud83d\udcd0Siperfaqe:63 m2<br/> \ud83d\udecc1 Dhome<br/> \ud83d\udecb Sallon<br/> \ud83c\udf7dKuzhine<br/> \ud83d\udec1 tualet<br/> \ud83d\udd39ballkon<br/> \ud83d\udcdcHipoteke<br/> <br/> \u2022 Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti , koridor dhe tualet.<br/> Apartamenti eshte I rikonstruktuar totalisht ka punime gipsi, dopio xham, tenda dhe izolim.<br/> Orientim nga jug-perendimi<br/> <br/> \ud83d\udce7 rejisproperties@gmail.com<br/>

€ 46,000
63m2
Shitet apartament te stacioni i trenit kompleksi Usluga, Bulevardi Zogu i Pare.

Shitet apartament te kompleksi Usluga ne Rruge kryesore te unaza, te bulevardi Zogu i Pare.<br/> Apartamenti perbehet si me poshte.<br/> Dy dhoma gjumi.<br/> Salloni bashk me ambjentin e gatimit.<br/> Nje tualet, si dhe nje ballkon.<br/> Apartamenti ka siperfaqe 80 m2.<br/> Ndodhet ne pallat te ri pallat me dy ashensore KOMPLEKSI USLUGA mbi Posten.<br/> Apartamenti ka pamje te lire, pamje panoramike.<br/> Apartamenti eshte i investuar me punime cilesore punime ekstra, i shtruar me parket.<br/> Ka certifikate pronesie.<br/> Orjentimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dhe eshte me fasad dopjo xham, dhe ndodhet ne katin e 10-te jo te fundit.<br/> Zona pereth te jep mundesine per te gjitha sherbimet e nevojshme si, Shkolla, Kopeshte, Supermarkete, Qendra shendetesore, Stacione urbani etj.<br/> Shitet 95,000 euro pjeserisht i mobiluar me nje mobilim te ri i pabanuar me pare.<br/>

€ 95,000
80m2
Jepet me qera super apartament 1+1 i pa banuar me par.Astir bar oslo

Jepet me wera apartament 1+1 i sapo mobiluar <br/> Astir tek bar kafe oslo <br/> Kati 8 dhe i fundit ka ne hapsir prej 107 m2 <br/> Verand e mbuluar me dru dhom gjumi te bollshme sallon e guzhin te bollshme e shtruar ne parket i gjith apartamenti <br/> Cmimi 350 mije leke pa diskutueshm <br/>

€ 250
107m2
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI, TIRANE

Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri, prane Soho Bar, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re, ne pallat ekzistues i rinovuar. Ka lokacion perfekt dhe akses te lehte per te dal ne rruge kryesore. Organizohet ne sallon, kuzhine + ambient ngrenie me vete, dhome gjumi te madhe, tualet dhe verand te mbyllur me xhama. I kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Jepet me qira per 350 Euro/muaj.<br/> Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni \u260e\ufe0f <br/>

€ 350
60m2
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen. Kongresi i Manastirit perballe Spitalit te femijeve Tirane

Shitet aprtament 2+1 tek rruga Kongresi i Manastirit perballe Spitalit te femijeve ne Tirane me sipefaqe totale 74 m2.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi, nje koridor, dhe nje tualet me ajrim natyral. Aprtamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati 5-katesh ekzistues. Aprtamenti eshte i investuar ne menyre bashkohore dhe shitet i pa mobiluar. Apartamenti eshte i paisur me ME HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne <br/>

€ 48,000
74m2
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, totalisht i mobiluar me kushte bashkohore, zone shume e mire e cila ofron shume avantazhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim, orientuar nga Lindja e cila mundeson ndricimin natyral ne te gjitha ambjentet e apartamentit. Disponon certifikate pronesie.<br/> Sip.96.6 m2<br/> Cmimi 98,000Euro (i diskutueshem)<br/>

€ 98,000
96m2
Shtepi ne shitje te Selvia, pallat i ri me ashensor!

Shtepi ne shitje te Selvia, pallat i ri me ashensor!<br/> Per me shume info, klikoni ketu: <a href=\"https://homeland.al/property/shitet-apartament-selvia-tirane/\" target=\"_blank\">https://homeland.al/property/shitet-apartament-selvia-tirane/</a><br/>

€ 130,000
106m2
ambjent bisnesi

Shes ambjent bisnesi ne katin e pare te pallatit perball Blu Star ne Durres<br/>

€ 55,000
59m2
Shitet ambjnet Biznesi ne Don Bosko

Shitet ambjent biznesi (prane Vizion Plus) , ne nje zone shume te mire dhe te frekuentuar. Ambjenti eshte i mireinvestuar , disponon dokumenta te rregullta. Ka nje siperfaqe prej 53 m2, eshte i shfrytezueshem edhe ambjenti perpara. Mundesi shume e mire investimi per aktivitete biznesi te ndryshme. <br/> Cmimi 3,000 euro/m2<br/> Per me shume informacion ose per te rezervuar takimin tuaj na kontaktoni....<br/>

€ 159,000
53m2
SHITET DYQAN TEK RRUGA BARDHYL

Shitet nje dyqan ne Rr.Bardhyl,ne vije te pare per biznes. Dyqani ka nje siperfaqe prej 40m2.<br/> Aktualisht dyqani eshte ne pune i dhene me qera.<br/> Dyqani shitet per 4500 euro/m2 (i diskutueshem)<br/> <br/>

€ 180,000
40m2
  • Faqe 1 nga 6
Arkivi i pronave