Arkivi i pronave » 2019-10-17/2019-10-17

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vila Palma ne Shitje ne Shkoder

Ofrohet per shitje ose qera një vilë/ndërtesë të njohur si Vila 'Palma' e ndodhur në një pikë strategjike dhe shumë të favorshme të qytetit të Shkodrës, pasi është e vetmja sipërfaqe e madhe që mund të gjendet afër qendrës, gjithashtu ka dy hyrje/dalje kryesore, njëra nga ana e Pedonales dhe tjetra tek lulishta në krah të Vilës 'Bekteshi'. Sipërfaqja totale është rreth 2020m². Vila përbëhet nga dy kate dhe një bodrum që zënë rreth 900m² në total, kati i I-rë përbëhet nga dy sallone të mëdha ndërsa kati i II-të përbehet nga katër dhoma të ndara. Gjthashtu pershihen edhe dy ndërtime të tjera, përkatësisht 200m² dhe 150m² që janë përdorur si lavanderi, depo (magazinë), furrë druri etj. Një pjesë të madhe të sipërfaqes disponon edhe oborri që zë rreth 1270m² ku në përbërje ka një parking që ofron vend parkimi për 20 automjete dhe dy pista të mëdha, pjesa tjetër është e gjelbëruar me pemë të ndryshme. Vila më përpara është përdorur si bar-restorant por është e disponueshme të përdoret për çdo lloj aktiviteti të mundshëm. ÇMIMI NË RAST QERAJE: 2'500 €/MUAJ ÇMIMI NË RAST SHITJE: 990 €/M²

€ 1,999,800
2020m2
Pike Karburanti ne shitje ne Qerret

Ne magjistralin Durres-Kavaje , stacion karburanti +hotel 25 dhoma + restorant + impiant gazi , sip.trualli 1500 m2.

€ 1,500,000
1500m2
Dyqan ne shitje ne hyrje te Shkodres

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe totale prej 1114 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit. Vendodhja e dyqanit eshte shume e favorshme pasi ndodhet ne rruge kryesore me levizje te larte dhe hapesira e madhe e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. *DYQANI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT CMIMI 1,058,300 € (950€/M²)

€ 1,058,300
1114m2
Vila e Dan Hasanit ne shitje ne Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër e të madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË IDROMENO i cili i dha një kujdes të veçantë kësaj vile. Një objekt i trashëgimisë kulturore të paluajtshme me një sipërfaqe të madhe në qendër të qytetit të Shkodrës . E ndodhur te rruga Sabri Bushati, Ura Dervishbeg. Vila ka një truall me sipërfaqe 1600 M², ku 421 M² është sipërfaqe ndërtimi (1042 M² ndërtesë duke përfshirë të dy katet dhe papafingon). Vila përbëhet nga: - 12 dhoma (gjashtë për çdo kat) - 2 salla të mëdha - Papafingo rreth 200 M² - Oborr 1445 M² përpara vilës me dalje në rrugë kryesore - 155 M² oborr dhe një ndërtim një katësh mbas Vilës. **CMIMI 850'000 €**

€ 850,000
1600m2
Toke ne shitje ne Shkoder prane kompleksit Baxhisteni

Shitet tokë/truall me sipërfaqe totale prej 6183 m² dhe me adresë te Rruga e Pazarit, perballe kompleksit Bexhisteni. Prona ndodhet buzë rrugës nacionale, është e rrethuar dhe hyrja në të realizohet në anën veriore. Toka shtrihet në një terren fushor. Zona ku ndodhet toka ka ndërtime të tjera të reja, si pallate, komplekse, dyqane etj, që e bën perfekte për tokë ndërtimore. ÇMIMI 123,660,000 LEKË (20,000 LEKË/M²)

€ 972,112
6183m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Eleonor

Cmim okazion - Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit, prane Qendres 'Eleonor'. Kati i 4 banimit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndejtje-guzhine, tualet dhe ballkon. Dhomat & guzhina kane dalje direkte ne ballkon. Ndertim i ri i sapo perfunduar. Punime cilesore. Cmim ofert dhe i negociueshem.

€ 94,170
129m2
Toke ne shitje ne Theth prane lumit te Thethit

Shitet truall ne qender te Thethit.Trualli ka nje siperfaqe prej 20.000 m².Nje zone shume e preferuar se fundmi si nga vendasit ashtu edhe te huajt.Zona eshte e qete dhe plot ajer te paster. Kjo zone po zhvillohet me ritme shume te shpejta vitet e fundit.Toka eshte e pershtatshme per te ndertuar hotel, bar-restorant, shtepi banimi ose pushimi, godine sherbimi etj.Nese po kerkoni te investoni alpet shqiptare atehere kjo eshte nje nga pronat e duhura qe ju mund te blini. Dokumentacioni i prones eshte i plote dhe shume i rregullt dhe vihet ne dispozicion per cdo klient te interesuar Cmimi eshte 35 €/m².

€ 700,000
20000m2
Toke ne shitje ne Shengjin prane Societe Generale

Shitet toke ne Shengjin,Kune.Toka gjendet sa mbaron asfalti ne nje zone shume te qete dhe vetem 250m larg nga plazhi. E perbere nga 10.000 m² eshte e pershtatshme per vila pushimi. Cmimi eshte shume i arsyeshem per vetem 60 € / m².

€ 600,000
10000m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne Dudas

Shitet Vile 3-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 590 m², me vendodhje L. Naim Gjylbegu ( Dergut ). Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 374 m² i ndare ne 2 kate. Kati i pare ofron nje hapesire prej 187,4 m² i cili perbehet nga: - 4 dhoma gjumi - sallon ( dhome ndenje ) - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - garazh ( mundesi parkimi deri 2 makina ) Kati i dyte ofron nje hapesire prej 187,4 m² i cili perbehet nga: - 4 dhoma gjumi - sallon - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - ballkon Cilesi te Viles: - e shtruar me parket - dritare duralumin ( me grila te jashtme ) - dyer druri - banjo ( me dush ) Vila eshte e ndertuar ne vitin 2008 dhe eshte ne gjendje te re. Nje tjeter vecanti eshte edhe fakti qe ka nje oborr prej 402 m² i cili perbehet nga bime dekorative. Cmimi 428.000 €

€ 428,000
590m2
Vile ne shitje ne Shkoder afer Katedrales Katolike

Shitet Vile 4-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 307,7 m², me vendodhje Rr. Tano Banushi ( pas Kishes se Madhe ). Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 434,3 m² i ndare ne 4 kate. Kati i pare ofron nje hapesire prej 115,5 m² i cili perbehet nga: - sallon ( dhome ndenje ) - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - garazh ( 30 m² ) Kati i dyte ofron nje hapesire prej 113,2 m² i cili perbehet nga: - sallon - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - 2 ballkone Kati i trete ofron nje hapesire prej 113,4 m² i cili perbehet nga: - 3 dhoma gjumi - banjo ( dush + vaske ) - banjo ( me dush ) - 2 ballkone Kati i katert ofron nje hapesire prej 92,2 m² ku mund te shfrytezohet per perdorim te ndryshem si : lavanteri etj. E gjithe vila ka nje dizajn shume funksional ne shperndarjen e hapesirave te brendshme dhe ne perfitimin e drites se diellit. Oborri perreth eshte shume i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme ku ofrohen kende te ndryshme relaksi. Cilesi te Viles: - eshte e shtruar e gjitha ne pllake - dritare duralumini dopioxham - dyer druri - hidrosanitare spanjole - mobilie te reja ( te marrura ne Greqi ) - sistem kondicionimi ( ne te gjitha dhomat ) - sistem kaldaje me nafte - 5 kondicionera ( njeri kondicioner kryen edhe procesin e ajrimit te ambjentit ) Vila eshte ndertuar rreth viteve 2003-2004 dhe ne perdorim ka qene vetem kati i pare i saj. Cmimi 420.000 €

€ 420,000
307m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne Katedralen Katolike

Shitet Vile 4-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 307,7 m², me vendodhje Rr. Tano Banushi ( pas Kishes se Madhe ). Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 434,3 m² i ndare ne 4 kate. Kati i pare ofron nje hapesire prej 115,5 m² i cili perbehet nga: - sallon ( dhome ndenje ) - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - garazh ( 30 m² ) Kati i dyte ofron nje hapesire prej 113,2 m² i cili perbehet nga: - sallon - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - 2 ballkone Kati i trete ofron nje hapesire prej 113,4 m² i cili perbehet nga: - 3 dhoma gjumi - banjo ( dush + vaske ) - banjo ( me dush ) - 2 ballkone Kati i katert ofron nje hapesire prej 92,2 m² ku mund te shfrytezohet per perdorim te ndryshem si : lavanteri etj. E gjithe vila ka nje dizajn shume funksional ne shperndarjen e hapesirave te brendshme dhe ne perfitimin e drites se diellit. Oborri perreth eshte shume i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme ku ofrohen kende te ndryshme relaksi. Cilesi te Viles: - eshte e shtruar e gjitha ne pllake - dritare duralumini dopioxham - dyer druri - hidrosanitare spanjole - mobilie te reja ( te marrura ne Greqi ) - sistem kondicionimi ( ne te gjitha dhomat ) - sistem kaldaje me nafte - 5 kondicionera ( njeri kondicioner kryen edhe procesin e ajrimit te ambjentit ) Vila eshte ndertuar rreth viteve 2003-2004 dhe ne perdorim ka qene vetem kati i pare i saj. Cmimi 420.000 €

€ 420,000
307m2
Toke ne shitje ne Shkoder prane urave te lumit Buna

Shitet Truall me nje siperfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave ne krah te lumit Buna .Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje lokal i cili ndodhet rreze malit te Taraboshit. Nderkohe qe anes lumit Buna ndodhet edhe nje fushe futbollit. Vendodhja qe ka trualli ofron nje peisazh fantastik te hyrjes te qytetit . Cmimi 50.000 €/dynymi

€ 350,000
7000m2
Objekt ne shitje ne Lac prane Stadiumit

Shitet ndertese 3-kateshe me nje siperfaqe totale prej 450 m², me vendodhje ne Lac, Vau Dejes. Secili kat i ndertese ka hyrje te vecante dhe ofron parkim si para dhe mbrapa. Ndertesa eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet e mobiluar. > Kati I - 123 m² > Kati II - Lokal "Sardi" me nje sip. 153 m² > Kati III - ka nje sip. 156 m² mund te perdoret per hotel ose shpi banimi pasi perbehet nga: - 4 dhoma ( ku secila ka banjo) - sallon - kuzhine - ballkon - terrace ( mundesi shfrytezimi per bar, restorant etj...) Cmimi - Secili kat 700 €/m² ( mund te shiten te ndare )

€ 315,000
450m2
Ambjent biznesi ne shitje ne qender Shkoder

Shitet ambjen biznesi prej 300m² ne qender te Shkodres 10 metra ne krah te supermarket Conad. Ambjenti eshte me te gjitha kushtet dhe eshte i ndertuar kohet e fundit dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti. Gjithashtu zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, pasi ka levizje te larte. CMIMI 300\'000 (3000€/M²)

€ 300,000
300m2
Vile ne shitje ne Shkoder prane Kryeqezimit te Edit Durham

Shitet Vile 3-kateshe me siperfaqe prej 250 m², Kryqezimi te "Ish-Dega e Brendshme". Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkohore e cila eshte e rikonstruktuar kohet e fundit. Vila ka nje oborr prej 150 m², e cila perbehet nga: Kati I : - punishte - dhome - banjo Kati II : - 3 dhoma gjumi - kuzhine - sallon - 2 banjo Kati III : - sistem kaldaje ( mundesi vendosje ) Cmimi 300.000 € ( i negociueshem ) Shenim: Vila mund te jepet edhe me qera ( 700 €, i negociueshem )

€ 300,000
250m2
Shtepi ne shitje ne Shkoder ne Rus Katolik

Shitet Ndertese 2-kateshe ne gjendje te vjeter, e ndertuar ne nje truall 700 m² , me vendodhje ne L."Tom Kola". Vila perbehet nga 340 m² ( 2 kate ndertim ), 171 m² ( bodrum). Ambjenti eshte i rrethuar me mur dhe pozicionohet ne nje zone mjaft te qete te qytetit te Shkodres. Hapesirat e brendshme jane te ndara dhe perbehet nga: - 13 dhoma - 4 banjo - 3 ballkone - bodrum - oborr Cmimi 300.000 €

€ 300,000
700m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder afer Zojes se Kshillit te Mire

Shitet Vile 3-kateshe me siperfaqe prej 250 m², Kryqezimi te "Ish-Dega e Brendshme". Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkohore e cila eshte e rikonstruktuar kohet e fundit. Vila ka nje oborr prej 150 m², e cila perbehet nga: Kati I : - punishte - dhome - banjo Kati II : - 3 dhoma gjumi - kuzhine - sallon - 2 banjo Kati III : - sistem kaldaje ( mundesi vendosje ) Cmimi 300.000 € ( i negociueshem ) Shenim: Vila mund te jepet edhe me qera ( 700 €, i negociueshem )

€ 300,000
250m2
Vile ne shitje ne Shkoder prane Kishes se Shen Kollit

Shitet Ndertese 2-kateshe ne gjendje te vjeter, e ndertuar ne nje truall 700 m² , me vendodhje ne L."Tom Kola". Vila perbehet nga 340 m² ( 2 kate ndertim ), 171 m² ( bodrum). Ambjenti eshte i rrethuar me mur dhe pozicionohet ne nje zone mjaft te qete te qytetit te Shkodres. Hapesirat e brendshme jane te ndara dhe perbehet nga: - 13 dhoma - 4 banjo - 3 ballkone - bodrum - oborr Cmimi 300.000 €

€ 300,000
700m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne Rus Maxhar

Shitet Vile 2-kateshe e gjysme, ndertuar ne nje truall me siperfaqe 700 m², me vendodhje ne Rus, ngjitur me shkollen Perparimi. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 310 m². Vila perbehet nga: -3 dhoma gjumi -3 banjo -kuzhine te bollshme -sallon Cilesi te Viles: -Oborr te bollshem me bime dekorative -dopio-tulle -e shtruar me polisterol -sistem kaldaje -banjo me hidromasazh -garazh Vila eshte e ndertuar 15 vitet e fundit dhe eshte ne gjendje mjaft te re. Cmimi 265.000 €

€ 265,000
700m2
Vile ne shitje ne Shkoder prane Spitalit Rajonal

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe 265 m² prane "Spitalit Rajonal" Shkoder. Shtepia eshte e ndertuar ne vitit 1996 por e cila eshte rikonstruktuar ne vitin 2014. Vila shitet e mobiluar e cila eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. Vecorite e viles: - dhoma te shtruara me parket - dritare dopio xham ( larg zhurmave ) - sistem kaldaje ne cdo kat - kondicioner - panele diellore Vila perbehet nga: - 2 dhoma gjumi - dhome gjumi per miq - banjo - sallon - kuzhine - ballkon Cmimi: 265.000 € ( i negociushem )

€ 265,000
265m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave