Arkivi i pronave » 2019-10-13/2019-10-13

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Ulqin tek plazhi I vogel

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. ??? Shitet toke ne Ulqin,Plazhi i vogel. Nje hapesire toke prej 4250 m² qe perfshin : ndertim + dyqan + garazh ofrohet per shitje ne vijen e pare te ketij bregdeti, pozicionuar ne zonen me te populluar dhe me nje pamje fantastike nga deti Adriatik.Toka zoteron letra te rregullta pronesie. Cmimi 400 €/m²

€ 1,700,000
4250m2
Toke truall ne shitje ne Tirane afer ish stacionit te Trenit

Tirane, afer trenit truall me sip.5000 m2,studim per 9-10 kate mbi toke.

€ 2,000,000
5000m2
Toke truall ne shitje ne Mjull-Bathore Sauk Tirane

Tirane, zona e Saukut ,buze autostrades me sip. 20.000 m2, studim per vila .

€ 2,600,000
20000m2
Toke truall ne shitje ne Tirane ne bulevardin Deshmoret e Kombit

Tirane, afer Kryeministerise truall me sip.1650 m2,studim per 4-5 kate mbi toke.

€ 3,300,000
1650m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek zona e Astirit

Apartament tek zona e Astir. Kati V.

€ 142
83m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane Gjuheve te Huaja

Prane gjuheve te huaja.

€ 350
90m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Concord Center

Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet moderne. Kati i trete. Pranohen vetem kliente serioze familjare. Ky apartament ndodhet ne nje ambjent privat prane Concord Center.

€ 197
120m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane prane Diplomat 1

Jepet me qera prane Diplomat 1, me 2 tualete, i mobiluar luks, apartament i shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner ne cdo dhome.

€ 350
110m2
Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen nacionale

Jepet apartament 2+1+2wc+1verande+1ballkon me qira tek Fresku. Adresa e apartamentit ndodhet ne drejtimin e rruges nacionale "Dajt" ne afersi te restorant "Freskut". Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese pese kateshe. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjie dhe dy tualete, gjithashtu dhe nje verande te bolleshme rreth 70 m2 . Dhoma e gjumit matrimoniale disponon dhe akses ne ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej rreth 190 m2, dhe ka nje orentim fantastik duke bere te mundur ndricimin dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Cmimi eshte i diskutueshem gjithashtu apartamenti disponon dhe garazhdin e perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i pabanuar me perpara. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

€ 250
190m2
Zyre me qera ne Durres tek Galaktiku

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK GALAKTIKU , DURRES KATI 7 , ME ASHENSOR VETEM PER AMBIENTE ZYRASH, KABINETE MJEKESORE, 1 SOXHORNO, 1 DHOME, 1 AMBIENT GATIMI, 2 BANJO, 1 BALLKON , QE DO TE VENDOSET SIPAS KERKESES SE QERAMARRESIT. NESE JENI TE INTERESUAR NE BLERJEN E KETIJ AMBJENTI NA KONtAKTONI.

€ 250
102m2
Jepet me qira apartament 3+1 prane pallatit me shigjeta

Jepet me qira apartament 3+1 me nje organizim perfekt te brendeshem gjithashtu i pershtateshem dhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne afersi te pallatit me "Shigjeta" dhe eshte i organizuar ne tri dhoma kuadratike, ku ne pjesen e dhomes se ndenjes salloni i gatimit ndodhet i vecuar, dy tualete. Cmimi eshte i neguciueshem ne varesi te kohezgjatjes se klientit

€ 275
126m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Rruga e Elbasanit

Apartament, kati II, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, shtepi e mobiluar, ballkon, oborr, baçe, vend për makinë.

€ 197
120m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane Misto Mame

Afer ish Misto Mame, jepet me qera apartament, kati II, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, totalisht mobiluar ne çdo ambjent +garazhd te bollshem me telekomande, tarracë, ballkon.

€ 195
105m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane i pershtatshem edhe per biznes

Kati I, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, i mobiluar ne menyre bashkohore, I pershtatshem per biznes.

€ 280
110m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave