Arkivi i pronave » 2019-05-01/2019-05-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartement me qera ditore, Suite AioAlbania trilo bibagni con garage

Apartement me qera ditore ose javore ne nje zone te mire te Tiranes, komod dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore me 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe aneks gatimi me te gjitha pajisjet e nevojshme, 2 tualete dhe verande. Per rezervime dhe informacione te metejshme kontakoni ne nr e telefonit.

€ 37
110m2
Shitet Lounge MRB - Bar Coffe tek Pallati i Sporteve

Shitet Bar Coffee & Shisha Lounge ne zonen e 21 dhjetorit, perballe Universitet te Sporteve dhe Serenates Korcare. Lokali ndodhet buze rruge, momentalisht quhet ‘MRB’ .

€ 35,000
99m2
Shitet Toke me hipotek dhe me leje ndertimi ne Berzhite

1,7 km nga Restorant Reka ne rruge dytesore.

€ 91,000
1625m2
Apartament 2+1 ne Shitje
€ 38,000
100m2
Shitet Apartament 1+1,58.11 m2,Durres

Cmim Okazion!Shitet Apartament 1+1,Durres Shitet Apartament 1+1 ne Durres pallat i ri me cmim okazion 371 EURO m2 Sip:58.11 m2 Apartamenti ndodhet ne adresen: perballe parkut te Autobuzave,Spitalle,Durres,Kati 4 Ap.4.1

€ 22,000
58m2
Shitet Apartament 1+1,sip.68.57,Durres

Cmim Okazion!Shitet Apartament 1+1,Durres Shitet Apartament 1+1 ne Durres pallat i ri me cmim okazion,378 Euro m2 Sip:68.57 m2 Apartamenti ndodhet ne adresen:Perballe parkut te Autobuzave,Spitalle,Durres,Kati 7 Ap.7.2

€ 25,500
68m2
OKAZION 15 OBJEKTE,SARANDE

Sarande, Okazion 15 objekte se bashku per biznes me certificate te rregullt pronesie! Shiten 4 Njesi biznesi dhe 11 Apartamente. Me siperfaqe 190 m2 Njesi Biznesi dhe 561m2 Apartamente. Objekti ndodhet ne adresen:Sarande, 150 m nga Bregu. Objektet ndodhen ne katin e pare deri ne katin e 3 te te pallatit dhe te jep mundesine e ushtrimi te aktivitetit te qeradhenies nisur kjo edhe nga afersia e me bregun dhe ka mjaft vende parkimi. Cmimi ne total 210’000 Euro. Per vetem 280 Euro/m2

€ 210,000
751m2
SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE

Vlore, Okazion Shitet apartament ne qender me certificate pronesie! Shitet apartament 2+1 me 2 Banjo. Me siperfaqe 103 m2. Apartamenti ndodhet ne adresen:Vlore, Pallati I Oshe 10 katesh, K.8 ,50 m nga bulevardi orjentimi Lindje. Cmimi ne total 46’500 Euro. Per vetem 450 Euro/m2

€ 46,500
103m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave