Arkivi i pronave » 2019-02-05/2019-02-05

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere me qera ne Tirane tek Depot e Ujit

Kjo eshte prona e pare uaibo. Ajo eshte gjetur qellimisht ne rrethinat e Tiranes per te demonstruar se uaibo mundet te shkoje kudo. Prona eshte shume e pershtatshme per studente qe nuk duan te harxhojne shume para. Ajo eshte e rrethuar nga natyre dhe eshte larg smogut te Tiranes nga ku ju mund te shijoni nje klime goxha te mire gjithashtu te jeni prane puneve apo studimeve tuaja, shkollave, etj. Per sa i perket utiliteteve ato variojne ne varesi te konsumit dhe persa i perket ujit tarifa fikse eshte 500 leke/Muaj.

€ 126
60m2
Dyqan me qera ne Tirane prane AnA Residences

Dyqan shume prane zones se banimit te studenteve. Ka shume pak dyqane te tjera ngjitur. Per biznese te vogla eshte shume i pershtatshem. Dyqani eshte pjese e nje shtepie te banuar nga ju ju mund te kerkoni edhe facilitete nga pronaret e shtepise.

€ 102
16m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pa u ngjitur tek Eleonor

Shitet apartament ne katin e dyte, pa u ngjitur tek Eleonora, me hipoteke. Tualet i madh dhe me dritare, me pamje nga jugu dhe nga lindja dhe me distance nga pallatet e tjera.

€ 72,000
90m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Birres Tirana

Prane Birres Tirana pas KMY, pllakat dhe banja sipas deshires se bleresit. Me hipoteke.

€ 39,600
88m2
Vile ne shitje ne Tirane prane Areoportit Nene Tereza

ne qereke prane aeroportit te rinasit vile plus magazine me hipoteke

€ 200,000
4000m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Fusha e Zeze

Tek Fusha e Zeze prane Ambasades Greke ne nje pallat te ri, hyrje e mobiluar me garazh me siperfaqe 20 m2, me hipoteke.

€ 140,000
108m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Karburant Kastrati

Perballe karburant Kastrati, kati 5, me ashensor. Me hipoteke.

€ 26,000
48m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Misto Mame ne Tirane

Shitet apartament i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje dhe kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Kati 4. Apartamenti disponon Kontrate Porosie.

€ 19,000
50m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane pas Karburant Kastrati

Pas Karburant Kastrati, pall 11 parafabrikat, kati 2-te, me hipoteke.

€ 43,000
60m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Maternitetit Koco Gliozheni

Perballe Martenitetit Te Ri, shitet apartament 1+1, kati III, 48m2, eshte i organizuar në ambient ndenjie, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Ndertim Egzistues, me dokumenta te rregullta Cmimi 36.000 Euro i diskutueshem.

€ 36,000
48m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kryegjyshata

Tek Kryegjyshata, kati 1, pallat 2 katesh, rrethuar me mur dhe dere. Me hipoteke.

€ 26,000
68m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga e Barrikadave

Ambjent biznesi Dupleks, prane rruges se Barrikadave.

€ 1,500
130m2
Ambjent biznesi me qera ne Sauk te Tiranes

Objekt 5-katesh i pershtatshem per ambjent biznesi te tipit: Banka, Shkolla, sipermarrje te ndrysme. Cmimi eshte i diskutueshem. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 160 metrash katrore.

€ 3,000
800m2
Ambjent biznesi me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane

Jepet me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane dhe shkolles Pjeter Budi ambjent i cili ka edhe 80 m2 verande.

€ 700
70m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane prane Shushices

Prane Shushices ne katin e pare ne nje pallat te ri.

€ 450
55m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane tek Pallatet Moskat

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht luks. Ai eshte ne katin e 6-shte. Nese kerkohet parkim cmimi eshte 1300 euro/muaj, pa parkim ky cmim eshte 1200 euro/muaj.

€ 1,300
125m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek rr. Njazi Demi

Jepet me qera Garsionere 20 m2 dhe nje Ambjent Biznesi 40 m2 ne katin e pare Palmes se Arte Cmimi 20000 leke per Garzonieren dhe 50000 leke per Ambjentin e Biznesit.

€ 157
20m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

Jepet me qera apartament, me ashensor, pallat i ri, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore.

€ 350
60m2
Garzoniere me qera ne Tirane pas Qytetit Studenti

Pas Qytetit Studenti, e pershtatshme per dy persona (djem), kati i pare. Tualeti i perbashket me nje apartament ne te njetin kat.

€ 94
30m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Ambasades Amerikane

Alartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat pas Ambasades Amerikane. Ky apartament ka dy dhoma, tualet te madh me dritare, nje holl me kuzhine te kompletuar. Apartamenti ne katin e fundit ka nje verande te kendshme dhe eshte teresisht i mobiluar. Ne apartament ka 4 shtreter teke qe e bejne ate disponibel per 4 persona.

€ 275
110m2
  • Faqe 1 nga 4
Arkivi i pronave