Arkivi i pronave » 2019-02-01/2019-02-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 tek rruga Xhon Kenedi - Mbi Kristal

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor, me investime te kryera vitet e fundit. Momentalisht (nuk ka qendruar 1 dite pa qera) eshte dhene me qera me cmim 200 EURO ne muaj. Teper i pershtatshem per investim, apo per banim. Zgjedhja mbetet e juaja

€ 60,000
66m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek zona e Qytetit Studenti

Me aktivitet 15 vjecar dhe klientele te ngritur tek Qyteti Studenti.

€ 236
70m2
Dyqan me qera tek kthesa e kamzes ne Tirane

E pershtatshme per parukeri, qender estetike, apo biznese te vogla pasi ndodhet ne nje zone banimi.

€ 157
30m2
Jepet me qera Ambjent per biznes tek Unaza e Re ne Tirane

Jepet me qera ambjent per biznes! I pershtatshem per dyqan rrobash , tabacco shop ose berber shop. Nje mundesi e arte per tu bere biznesmen te suksesshem me fare pak shpenzim! Adresa: unaza e re, perball karburant kastratit, prane Bar class!

€ 79
12m2
Dyqan me qera ne Tirane perballe Vizion Plus

Zona/Rruga : Don Bosko Jap me qera ambjent biznesi ne rrugen "Don Bosko" , perballe Vizion Plus, afer shkolles Qazim Turdiu 60m2 + 20m2 verande e ndare ne 2 kate me shkalle nga brenda. Ambjenti shikon nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi 30000 lek.

€ 200
60m2
Dyqan me qera ne Tirane tek ekspozita Shqiperia Sot

E pershtatshme per dyqan.

€ 197
30m2
Apartament me kuzhine te kompletuar

Jap me qera ne katin e gjashte te banimit me ashensor nje apartament me siperfaqe 70 metra katrore me kuzhine te kompletuar. Apartamenti ka 2 dhoma, 1 banjo, ballkon.

€ 118
70m2
Apartament 2+1 me qera ne Durrës prane stadiumit

Afer stadjumit, jepet me qera apartament, kati II, i mobiluar me kushte bashkekohore dhe sistem djellor, Cmimi i diskutueshem.

€ 173
85m2
Apartament 3+1 me qera ne Shkoder tek Motrat Engjellore

Jepet me Qera nje Shtepi 3+1 me sip 90 m2 e cila ndodhet ne rrugen Ludovik Saraci, Shtepija eshte e mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 banjo.

€ 157
90m2
Garzoniere me qera ne Tirane ne fund te rruges Jordan Misja

Ne fundin e rruges Jordan Misja, stacioni i fundit i autobuzit, kati 2-te.

€ 118
20m2
Apartament 2+1 me qera ne unazen e re tek astiri

Ne unazen e re tek Astiri, e mobiluar.

€ 157
100m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Loni Ligori

Kati i pare i nje shtepie private, e kompletuar, hyrje me vete, zone e qete, uje dhe drita jane te perfshira ne cmim. Kusht per te marre shtepine eshte parapagim 2 muaj.

€ 197
50m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Kompleksit Cabej

Prane kompleksit Cabej, kati 6.

€ 157
85m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane ne Kombinat tek Pallatet Cabej

Ne Kombinat tek Pallatet Cabej, kati 1, e kompletuar.

€ 157
50m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane perballe P. me Shigjeta

Perballe pallatit me shigjeta, pallat i ri, kati 3-te bosh. Cmimi i diskutueshem.

€ 157
80m2
Apartament 1+1 me qera prane qendres globe tek rruga babe rexha

Prane qendres Globe tek rruga Babe Rexha, kati 3, e kompletuar.

€ 157
55m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kongresi i Manastirit

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit ne nje pallat ekzistues. Ai ka nje shtese prej 25 m2 dhe ka me hipoteke 55m2. Ky apartament i mobiluar luks ndodhet pas shkolles Cajupi.

€ 53,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Qazim Vathi

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet pas shkolles Cajupi.

€ 43,000
55m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rrapo Hekali

Shitet apartament tek kodra e diellit me hipoteke.

€ 97,200
108m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Muhamet Deliu

Apartamenti eshte me hipoteke.

€ 47,000
94m2
  • Faqe 1 nga 9
Arkivi i pronave