Arkivi i pronave » 2019-01-19/2019-01-19

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Prokuroria

Shitet, Ap 1+1, pallate i ri 2010, me kushte moderne dhe klasike, me parket druri,

€ 52,000
52m2
Dupleks Luksoz me qera ne Tirane ne zonen e bllokut

Rruga Pjeter Bogdani, Bllok, Shkolla Edith Durham. Jepet me qera duplex 2+1 ne Bllok, 126 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, ashensor, 1 ballkon, vendparkim.

€ 1,500
126m2
Shitet apartament 1+1 perballe Doro City ne Tirane
€ 60,000
50m2
SUPER OKAZION SHITET LOKAL XIXA NE DURRES

SUPER OKAZION SHITET LOKAL XIXA ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.Dyqani ndodhet te Hekurudha afer Karburant Gega, Plazh Durres.Dyqani ndodhet me dalje ne rruge kryesore, dhe mund te perdoret per lokal, fast food, lloto sporti etj

€ 100,800
144m2
SHITET TRUALL PLUS NDERTESE, NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES

Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit, me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokumentacioni ligjor i prones eshte i rregullt dhe prona e pajisur me certifikate pronesie.Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese

€ 651,000
217m2
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTE NE SARANDE

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.1- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe 2- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati pare i banimit. 3- GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m² , Kati perdhe 4- DY GARSONIERE Me siperfaqe totale 46m² secila, Kati perdhe 5- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe 6- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe 7- GARSONIERE Me siperfaqe totale 42m² secila, Kati pare i banimit 8- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 52.4m², Kati peste i banimit Ne total disponojme hapesira banimi prej 658.4 m2.Adresa: Cmimi i diskutueshem Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit. Apartamentet gjenden ne nje zone mjaft te mire , rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.

€ 22,680
54m2
Shitet Dyqan ne Vlore me pamje nga Lungomare

Super Okazion!! Shitet dyqan ne Lungomare me cmim vetem 1750 Euro/m2. Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2. Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare.

€ 159,250
91m2
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTE NE SARANDE NE ZONEN E TURIZMIT

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.1- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe 2- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati pare i banimit. 3- GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m² , Kati perdhe 4- DY GARSONIERE Me siperfaqe totale 46m² secila, Kati perdhe 5- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe 6- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe 7- GARSONIERE Me siperfaqe totale 42m² secila, Kati pare i banimit 8- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 52.4m², Kati peste i banimit Ne total disponojme hapesira banimi prej 658.4 m2.Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. CMIMI 420 M² Euro Cmimi i diskutueshem Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit.

€ 23,100
55m2
SUPER OKAZION SHITEN DYQANE NE SARANDE ZONA E TURIZMIT

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE. 1- DY DYQANE Me siperfaqe totale 50 m² secili , Kati perdhe 2- DY DYQANE Me siperfaqe totale 45m² secili , Kati perdhe Siperfaqe e pergjithshme 190 m2. Dyqanet mund te bashkohen me njeri tjetrin dhe te perdoren si ambjent per lokal, fast food, restorant, magazine etj. Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.Per personat e interesuar per me shume se nje prone cmimi eshte i diskutueshem.

€ 95,000
190m2
SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE FIER NE RRUGEN APOLLONIA

SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE.Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier ne afersi te Gjimnazit Janaq Kilica. Ambjent i pershtatshem per tu perdorur si lokal, lloto sporti, Zyre, Furre buke etj..Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem.

€ 85,500
114m2
Shitet dyqan ne Orikum

Shitet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare. Cmimi i dyqanit eshte 80.000 EURO.

€ 80,000
118m2
SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN GJERGJI LEGISI LAPRAKE TIRANE

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim.Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore.Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake.Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 650 EURO/M².

€ 61,750
95m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE. Pallati ndertuar me parametra bashkekohore, shume prane bregut te detit. Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati i peste i banimit. Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega, me dalje ne rruge kryesore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M² .

€ 35,100
78m2
Apartament 1+1+verande me qera afer Pazarit te Ri ne rrugen Tefta Tashko

Apartament me qera ne katin e pare ne rrugen Tefta Tashko me 3 ambjente. Ambjenti i pare ambjent dite, ambjenti i dyte dhome, ambjenti i trete verande. Apartamenti ndodhet ne zonen e Pazarit te ri.

€ 236
70m2
Apartament 3+1 ne shitje tek rruga e Elbasanit Prane Ambasades Amerikane

RRUGA “ELBASANIT”, AFER AMBASADES AMERIKANE, 100 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Apartament i ri ne shitje 3+1 me siperfaqe 122.27 (140.61) m2 ne katin e 6 me orientim jug-perendim -veri i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare) dhe ballkon. Çmimi okazion 218,000 Euro. Gjithashtu ofrohet parkim ne shitje me cmimin 22,000 Euro. Ndertimi eshte parashikuar te mbaroje brenda Mars 2019.

€ 218,000
140m2
Apartament 2+1 per shitje ne Bllok ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri por pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron sisperfaqe totale prej 109 m2 dhe siperfaqe te brendshme 100 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajjisjet e nevosjhme. Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Shtepia eshte e orientuar nga lindja dhe ofron pamje te kendshme te lagjes perreth nga ballkoni. Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. Ofron adminstrim dhe mundesi parkimi pas pallatit. Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, Bulevardin Bajram Curri dhe shume prane Stadiumit Selman Stermasi.

€ 125,000
100m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave