Arkivi i pronave » 2019-01-01/2019-12-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 83.41 m2 62.560 Euro (Rruga 5 Maji)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 4 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit neto/bruto : 75.41/83.41 m2 \u2022 Orientimi Veri-Lindje-Perendim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022\t2 dhoma gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022\tKorridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Dopio xham \u2022 Ne ndertim e siper . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 62,560
83m2
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82.29 m2 61720 Euro (Rruga 5 Maji)

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: \u2022\tKati 2 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit neto/bruto : 73.41/82.29 m2 \u2022 Orientimi Perendim. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022\t2 dhoma gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Hidroizolim \u2022 Sistem kapot \u2022 Dopio xham \u2022 Ne ndertim e siper . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 61,720
82m2
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 136 m2 177.000 Euro (Pazari i Ri)

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Pazarit te Ri. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 2 banim \u2022\tSiperfaqja e apartamentit : 136 m2 \u2022 Orientimi : Jug. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Kuzhina \u2022 3 dhoma gjumi \u2022 2 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022 Korridor shperndares \u2022 Pallat i ri \u2022 Ashensor \u2022 Termoizolim \u2022 Dopio xham \u2022 I investuar \u2022 Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 177,000
136m2
Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Mangalem21

Apartament 2+1, me siperfaqe 83.8 m2, me orientim nga Veri-Perendimi. Hyrja e apartamentit te fton ne korridorin e tij, ku perballe ndodhet dhoma e gjumit e femijeve me dritare ne llozhen e apartamentit. Salloni pozicionohet ne mes te dy dhomave, por pa penguar flukset e levizjeve. Dhoma matrimoniale, e bollshme ne siperfaqe, akseson lehtesisht tualetin e apartamentit.<br/>

€ 61,000
83m2
Shitet, Apartament 2+1,Bulevardi Gjergj FIshta(13082)

Shitet apartament i cili ndodhet ne zonen e Bulevardit Gjergj Fishta,prane Diplomat 2. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Pallat 6 katesh \u2022 Kati i 4 banim \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 70 m2 \u2022 I pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti disponon: \u2022 Salloni i Ndenjes \u2022 2 dhoma gjumi \u2022 Tualeti \u2022 Ballkoni. Cilesime te tjera: \u2022 I investuar \u2022 I Mobiluar . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 68,000
70m2
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame(future12944)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Ndertim i Ri \u2022 Kati i 5 \u2022 Siperfaqa e apartamentit : 101.6 m2 \u2022 I invesuar \u2022 Kubature e rregullt. Organizimi: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 2 Dhoma e gjumit \u20222 Tualete \u2022 Ballkoni \u2022Apartamenti shitet bosh \u2022Orientim Jug-Lindje \u2022 Me hipoteke .Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 65,000
101m2
Shitet,Apartament 1+1,Laprake(future13080)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Laprakes,ne nje nder komplekset me te mira ne zone. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati i 8 \u2022 Siperfaqja e apartamentit: 74.6 m2 \u2022 Orientimi :shume i mire ndaj drites natyrale. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Nje dhome gjumi \u2022 Tualetin \u2022 Ballkonin \u2022 Korridor shperndarje \u2022 Termoizolim \u2022 Sistem chiller \u2022 Zone e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 63,400
74m2
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re(future 7755)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 \u2022 Siperfaqe: 92 m2 \u2022 Apartamenti disponon: \u2022 Salloni Ndenjes \u2022 Ambjenti i Gatimit \u20222 Dhoma gjumi \u20222 Tualete\u2022 2 kondicionere \u2022 I sapo mobiluar \u2022Mobilim Luks . Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> <br/>

€ 75,000
92m2
Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor,me siperfaqe totale 89 m2.Apartamenti esht i organizuar ne 2 dhoam gjumi,sallon ndenje,dhe 1 tualet me dritare.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe mundeson blerjen me kredi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.<br/>

€ 69,000
89m2
Apartament 2+1+2 ne shitje,te Pallatet Cabej

Misto Mame, Rruga Thoma Koxhaj, afer pallateve Cabej shitet apartament luksoz 2+1+2 + nje dhome gardarobe, me siperfaqe 146 m2, kati 8 i fundit, me ashensor, me hipotek, i parivleresuar.<br/> Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, nje dhome garderobe, 2 tualete, koridor, ballkon, 25 m2 verand, i shtruar me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti eshte i investuar dhe ka hapsire te bollshme. Apartameni shitet kesh dhe me kredi. Shitet 530 Euro m2.<br/> <br/> 77.500 Euro<br/> <br/> Per me shume informacion na kontaktoni: <br/>

€ 77,500
146m2
Shitet aktiviteti biznesit

Shitet aktiviteti palestra kangoo club Albania me nje aktivitet te ngritur qe ne vitin 2013 dhe me nje klientele te ngritur ne vite!E vetmja qe ka ekslusivitetin dhe te drejten e distributorit ne shqiperi!Ndodhet ne nje zone sh te mire dhe me shume detaje lehtesuese per nje biznes!Perme shume inormacion na kontaktoni!Mos e humbni kete mundesi e cila veshtire te gjendet! Shitet per arsye largimi ngaShqiperia!<br/>

€ 15,000
220m2
Shitet, Ambient, Bllok, Tirane,PRI13270

Ambienti ndodhet ne Bllok. Informacion mbi ambientin: \u2022Siperfaqja totale: 100 m2 \u2022Kati 1 \u2022 I pershtateshme per ambient biznesi. \u2022 1 tualete. \u2022 Cilesimi te tjera : \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 250,000
100m2
Ambient, Zogu i Zi, Tirane. PRI13237

Ambienti ndodhet tek Rruga \"Dritan Hoxha\", Zogu i Zi. Informacion mbi Ambientin: \u2022 Buze rruge \u2022 Kati i 0 \u2022 Siperfaqja e ambientit: 94m2 \u2022 1 Tualet \u2022 Fasade xhami 3 m. \u2022 I investuar \u2022 Me dokumentacion te rregullt hipotekor. \u2022 Ambienti eshte i pershtatshem per dyqan, zyra, etj. \u2022 Mundesi shume e mire investimi. \u2022 Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 105,000
94m2
Ambient me Qira buze rruge tek gjimnazi Petro Nini

Ambient me qira tek rruga Sami Frasheri, perballe gjimnazit Petro Nini<br/> Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te favorizueshme me te gjitha fasilitetet e nevojshme<br/> Ka nje organizim shume te mire dhe hapsira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon i madh me vetrate te madhe qe ka pamje<br/>

€ 400
71m2
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 72 m2 300 Euro (Ali Demi)

Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin: \u2022\tKati 2 teknik \u2022\tSiperfaqja e ambjentit : 72 m2 \u2022 Orientimi : Lindje \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: \u2022\tTualeti \u2022 Fasade xhami \u2022\tKubature e rregullt \u2022 Parking ne zone \u2022\tI pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 300
0m2
Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Exclusive!<br/> Nje nder pronat me te mira ne zonen e Bllokut, Rr. Abdyl Frasheri, e listuar nga Exclusive Properties, Jepet me Qira. <br/> Me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 Verande, Open space, vizibilitet maximal, ambjenti pershtatet per cdo lloj biznesi (call center, zyra marketing, agjensi turistike, zyra avokatie, klinike dentare, klinike estetike). <br/> Ndodhet buze rruges kryesore, ka hyrje dhe dalje te vecanta qe realizohen ne katin 0. <br/> Mos hezitoni te telefononi per te realizuar nje vizite ne prone.<br/> --------------------------------<br/> Our New listing Property By Ardi Ymaj Just Hit The Market! \ud83d\udccdPrime Location - Bllok Region<br/> 750 m2 interior +150 m2 balcony<br/> Open Space <br/> Visibility and Accessibility is what makes this \" One of The Best Properties In Town\" <br/> Call Now<br/>

€ 12,000
900m2
Tirane, shes toke 2.600 m2 234.000 Euro (Sauk)

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 2600 m2 \u2022\tDokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Buze rruge \u2022 Afer qendres \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 234,000
2600m2
Tirane, shes toke 4.000 m2 320.000 Euro (Sauk)

Shitet toke ne Sauk te Vjeter. Informacion mbi token : \u2022 Siperfaqja e tokes : 4000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022 Pozicion i favorshem gjeografik \u2022 Infastrukture e mire \u2022 Afer rruges kryesore \u2022 Hapesire e bollshme \u2022 Mundesi te shumta shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/>

€ 320,000
4000m2
Tirane, shes toke 6.000 m2 90.000 Euro (Percellesh)

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Petreles, ne Percellesh. Informacion mbi token: \u2022\tSiperfaqja e tokes : 6000 m2 \u2022 Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: \u2022Siperfaqe te bollshme \u2022\tMundesi te shumta shfrytezimi \u2022Pozicion gjeografik i favorshem. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/>

€ 90,000
6000m2
Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 100 m2 350 Euro (Qender)

Jepet me qera apartament 1+1, Qender. Informacion mbi apartamentin: \u2022 Kati 8 banim \u2022Pallat i Ri \u2022 Siperfaqja e apartamentit : 100 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: \u2022 Salloni Ndenjie \u2022 Ambient gatimi \u2022 1 dhome \u2022 1 Tualet \u2022 Korridor shperndares \u2022 Kubature e rregullt \u2022sistem kondicionimi. Per ta vizituar na kontaktoni!<br/> <br/> OPP13206<br/> <br/> <br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 350
100m2
  • Faqe 1 nga 219
Arkivi i pronave