Arkivi i pronave » 2018-12-26/2018-12-26

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.Pallati ndertuar me parametra bashkekohore, shume prane brgut te detit. Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit. Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega, me dalje ne rruge kryesore.Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M² .

€ 35,100
78m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave