Arkivi i pronave » 2018-12-01/2018-12-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet dyqan ne Orikum

Shitet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare. Cmimi i dyqanit eshte 80.000 EURO.

€ 80,000
118m2
Shitet Dyqan ne Vlore me pamje nga Lungomare

Super Okazion!! Shitet dyqan ne Lungomare me cmim vetem 1750 Euro/m2. Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2. Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare.

€ 159,250
91m2
SHITET APARTAMENT 2+1

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Rotondo,Durres. Apartamenti eshte me strukture 2+1 Siperfaqja totale e apartamentit eshte 86.5m².Apartamenti eshte me certifikata pronesie.(Lagjia 13,Plazh Durres)Ndodhet ne katin e 4(kater).Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire.Cmimi 320 Euro/m².

€ 27,520
86m2
SHITET APARTAMENT 1+1

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1 Kati 6, 78 m² 600 Euro/m2 (Port Durres)Apartamenti eshte me strukture 1+1.Siperfaqja totale e apartamentit eshte 78m².Zona/Rruga : Port Durres Pallat i ri buze rruges kryesore.Ndodhet ne katin e 6(gjashte) banim.CMIMI:600 euro/m².

€ 46,800
78m2
SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN GJERGJI LEGISI LAPRAKE TIRANE

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim.Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore.Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake.Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 650 EURO/M².

€ 61,750
95m2
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTE NE SARANDE NE ZONEN E TURIZMIT

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.1- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe 2- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati pare i banimit. 3- GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m² , Kati perdhe 4- DY GARSONIERE Me siperfaqe totale 46m² secila, Kati perdhe 5- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe 6- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe 7- GARSONIERE Me siperfaqe totale 42m² secila, Kati pare i banimit 8- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 52.4m², Kati peste i banimit Ne total disponojme hapesira banimi prej 658.4 m2.Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. CMIMI 420 M² Euro Cmimi i diskutueshem Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit.

€ 23,100
55m2
SUPER OKAZION SHITEN DYQANE NE SARANDE ZONA E TURIZMIT

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE. 1- DY DYQANE Me siperfaqe totale 50 m² secili , Kati perdhe 2- DY DYQANE Me siperfaqe totale 45m² secili , Kati perdhe Siperfaqe e pergjithshme 190 m2. Dyqanet mund te bashkohen me njeri tjetrin dhe te perdoren si ambjent per lokal, fast food, restorant, magazine etj. Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.Per personat e interesuar per me shume se nje prone cmimi eshte i diskutueshem.

€ 95,000
190m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE. Pallati ndertuar me parametra bashkekohore, shume prane bregut te detit. Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati i peste i banimit. Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega, me dalje ne rruge kryesore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M² .

€ 35,100
78m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave